605 Shares 7981 views

Koktajle „Globe” – pyszne i piękne

Tradycje koktajlowe są nie tyle historia starożytna. Najczęstszym wersja ich pochodzenia twierdzi, że popularny w Ameryce w 18-19 wieków walki kogutów fanów hazardu napełnił kieliszki do picia, nie zwracając uwagi na to co wylewa. Jeden z nich zauważył, że wypadek był wielobarwne płyn, który przypomina ogon koguta. Tak narodził nazwę dla nowych odmian napojów. Stało się tak popularne, że cała kultura powstała w jego opracowywaniu. Jednym z udanych wyników eksperymentów był koktajl „Globe”. Pod wpływem alkoholu jest mniejsza niż czystego alkoholu, to rodzaj intrygujące, smak jest bardzo przyjemny, jednym słowem, jest to dobry pomysł na imprezę zabawy.

„Globe”: przepis

Większość napojów wymagają użycia shakerze. A on, oczywiście, nie jest w każdym domu: nie w naszej tradycji regularnie mieszać tych napojów. W tym względzie, koktajl „Globe” jest demokratyczny, do mieszania go nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi barmańskich. Zbudowany prościej w szklanym stożku cukrzyca obrzeże umieszczone na żetony na lód (ilość zależy od pożądanego stopnia chłodzenia), wylewanie 40 ml dobrej wódka, pół infuzji objętości zwanych „złoty jesienią” tyle świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego i czyste bardzo zimną wodą. Najnowsze delikatnie w dół „drunk” wiśni. Wszystko! Koktajle „Globe” jest gotowy do użycia. W razie potrzeby, aby rozciągnąć zabawa upić lub mniej, woda może być uzupełniany lub umieścić więcej lodu.

Dla niedoświadczonych barmanów

Ktoś, kto nigdy nie rozlał klub napoje mogą wystąpić trudności z obręczy cukru. Chcesz złożyć prawdziwy koktajl „Globe” – dostać się w ręce tej prostej sztuki! Na smaczny ozdoby na płaskiej talerzykiem wylano cukru. Można zrobić to kolor, który zmieszany z drobno startym skórkę pomarańczy, limonki lub cytryny. Krawędzie szkła zwilża Pokrój dowolnego cytrusowe, lampka opada warstwą cukru i lekko przewijany. Raz wznosi się, wciąż w górę nogi, i posypane zbyt dużo. Można gotować koktajl „Globe”.

para aktualizacje

Jeśli lokalny sklep nie ma „złotej jesieni”, uwaga: jest to wspólny góra jesion nalewki, tak że łatwo jest go zastąpić. Nie denerwuj się, a jeśli nie można kupić „pijanego” wiśnia: wstępnie namoczyć w wódce z cukrem świeże lub mrożone, najlepiej bez kości. W nocy jagody osiągnąć stan, i mogą być bezpiecznie obniżona do koktajlu „Globe”.