411 Shares 7748 views

„Hyundai Tussal” – opinie i przegląd nowego spisu koreańskiej rozjazdów

Koreański samochód „Hyundai Tussal” – to jeden z najlepszych przedstawicieli klasy SUV off-road, która z powodzeniem łączy w sobie wszystkie cechy potrzebne do codziennej jazdy w mieście lub na drodze. Poszedł długą drogę, aby wygrać, i to kilka miesięcy temu koncern przedstawił nową wersję restyling „Hyundai Tussal”.

Recenzje i przegląd projektu

Jeśli porównamy nowy produkt do swoich poprzedników, to można zauważyć obecność nowej optyki, zderzak i krata. A jeśli poprzednia generacja samochodów „Hyundai Tussal” różne formy szorstki, ale teraz koreański zwrotnica była „uśmiechnięty”, ale jednocześnie nie stracić swoją męskość. Linie nadwozia są teraz bardziej wygładzone, „przód” była zupełnie inna konstrukcja. Zmieniono i części boczne, w tym klamki i lusterka. Po raz pierwszy pojazd został zastosowano panoramiczny dach, który w istocie jest punktem kulminacyjnym „Hyundai Tussal” nowego crossovera. Właściciele opinie twierdzą, że to ze względu na obecność na szczycie znacznie zwiększona widoczność i kabina była o wiele bardziej komfortowe. Ale na panoramicznym dachu korzyści nie zatrzyma, i przejść bezpośrednio do cech technicznych.

„Hyundai Tussal” – komentuje charakterystyki technicznej

Warto zauważyć, że nowy skład koreański rozjazd sportu nie tylko wygląd, ale również mnóstwo energii do aktywnego jazdy. W Rosji, klienci mogą kupić dwie wersje „Hyundai Tussal»: GL oraz GLS. Pierwszym z nich jest wyposażony w silnik benzynowy dwulitrowym wytwarzania 165 KM. Drugi jest zakończony z jednostką 2,4 litra 176 „konie”. Nawiasem mówiąc, ta maszyna wykorzystuje podwójny układ zmiennych faz rozrządu CVVT zaworu i system DLC, które inżynierowie byli w stanie znacząco zmniejszyć zużycie paliwa pojazdu.

Gdy skrzynia biegów jest przewidziany pięcioczłonowy prędkości „mechanizm” i sześć prędkości „automatyczne”, z możliwością sterowania ręcznego. I ile koszt był „Hyundai Tussal”?

Specyfikacje paliw

Przez modyfikację danych paszport GL, wyposażony w silnik 2 litra i obsługi transmisji ma takie pomiary zużycia paliwa :

  • W mieście – 10 litrów na 100 kilometrów.
  • Drogowego – 7.6 litra.
  • W cyklu mieszanym – około 8,7 litra.

Co do wersji „Hyundai Tussal GL» z automatyczną skrzynią biegów, jego zużycie paliwa kształtuje się następująco:

  • W mieście – około 10,7 litra na „setkę”.
  • Poza miastem – 8,7 litra na 100 km.
  • W trybie mieszanym – 9,8 litra na 100 kilometrów.

W tym przypadku wersja top-end z GLS (jest to jedyna dostępna automatyczna skrzynia biegów) pochłania około 10,6 litra w mieście i 7,3 litra na autostradzie. Warto zauważyć, że różnica w zużyciu paliwa (5-10 procent) jest obecny we wszystkich pojazdach z automatyczną skrzynią biegów, przy mniejszym zużyciu zawsze mają samochody z „mechanika”.

„Hyundai Tussal” – przegląd kosztów

W podstawowej wersji, nowy Hyundai Tucson można kupić w cenie 20 tysięcy dolarów. Sprzęt z najwyższej półki będzie kosztować fanów aktywnego prowadzenia niewiele ponad 26 tysięcy dolarów. Jak widać, „Hyundai Tussal” -2013 cena pozostała prawie taka sama.