145 Shares 1368 views

Wielofazowe sny – to zdolność do spania dwie godziny dziennie!

Średnio 25 lat życia, osoba spędza sen. Niektórzy myślą, że nie opiera się, bo nie chcą tracić czasu na próżno, ponieważ mają one wiele spraw ważnych lub ciekawych. To ciekawe, że w historii nie było ludzi, którzy spali w sumie dwie godziny dziennie. Tryb ten pozwala zaoszczędzić od 25 lat 20! Dzisiaj, niektóre udało się nauczyć tej metody, to się nazywa polifazowy sen. Z artykułu dowiesz się o tej metodzie.


Czym jest sen polifazowy?

Jest to technika, w której dana osoba odmawia resztę całonocny. Zamiast tego, on zasypia kilka razy dziennie przez krótki czas. Więc on może jechać na wakacje tylko dwa do czterech godzin. Należy zauważyć, że nie ma oficjalnych badań, więc każdy decyduje się na to, ten sposób oszczędność czasu lub nie używać.

Ci ludzie, którzy praktykują taką resztę, podzielony wielofazowy marzenia spełnić kilka technik.

Tak, istnieją tryby: Siesta, Everyman, Tesla, Uberman, Dymaxion. Ale człowiek może stworzyć swój osobisty plan lub wybrać dla siebie od tych, które już tam są. W drugiej postaci polifazowy snu (technika Everyman) jest praktykowane częściej niż inni. W tym przypadku, w nocy można spać w 1,5-3 godziny, a przez resztę czasu w tym samym okresie czasu na drzemkę w ciągu 20 minut trzy razy.

Pierwsze kroki

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby dokładnie obliczyć czas, gdy idziesz do łóżka i obudzić. Następnie ważne jest kultywowanie zwyczajów jeden to:

  • najszybciej, jak dzwonek budzika;
  • odmówić kawa, herbata, cola i inne napoje zawierające kofeinę;
  • nie pić alkoholu.

Przed rozpoczęciem ćwiczenia wielofazowe marzenia, trzeba dobrze spać w nocy i dni, aby wstrzymać się do snu w ciągu 20 minut przez taką samą ilość czasu (obliczyć z wyprzedzeniem). Je zignorować nie można w inny sposób przywrócona będzie możliwe dopiero po normalnego snu.

Taki system będzie musiał spełniać bardzo rygorystyczne około pięciu dni. W tym czasie nie można uzyskać za kierownicą.

pierwsze wrażenia

Przyzwyczaić się do takiego leczenia może praktycznie każdy, tylko niektóre z nich nie zrobi. Ale w każdym przypadku musi przejść przez czas, gdy ciało przechodzi okres adaptacji. To będzie czuł rozdrażnienie i senność. Chęć zasnąć po potrzebie alarmowego, aby wygrać. Zalety takiego snu człowiek może czuć dopiero po adaptacji.

Zalecenia dotyczące czasu adaptacji

Wielofazowe sny – to dobra okazja, aby zrobić wiele rzeczy. Ale nauczyć się żyć najpierw trzeba silną motywację. Dni zostanie podjęta znacznie dłużej niż zwykle, więc uniknąć przypadków pasywnych, szczególnie w nocy. Nie zaleca się czytać lub oglądać filmy.

Wielką pomoc jest dobre planowanie. Na przykład, przerwa przed kolejnym śnie wyraźnie zdecydować, co zrobisz w ciągu najbliższych czterech godzin po przebudzeniu.

Optymalnie, jeśli śpisz na 20 minut. Początkowo trudno będzie zasnąć od razu, ale wkrótce zaczniesz zamknięty. Kiedy nadszedł czas na drzemkę, odłącz myśli, na przykład, uważany uderzeń serca. Nie zatrzymuj się spać po wywołaniu.

plusy spania w tym trybie

Wielofazowe sny pomóc zorganizować priorytetów życiowych. Podczas lekcji nieważne porządki osoba ciągnie sen. Dlatego nieuchronnie zaczynają robić tylko to, co jest naprawdę ważne. Można zrobić listę czynności, które można wykonać w tym wolnym czasie. Nie będzie również okazją do poznania nowego i ekscytującego rzemiosła. Ciekawostką jest, że w ciągu ostatnich dwóch godzin dziennie śpi mu twórczych ludzi i geniuszy, gdyż były one bardzo pasjonuje ich poszukiwań.

Zaletą wielofazowego snu byłoby, że wszystkie prace domowe są wykonywane.

Gdy przyzwyczaisz się spać kilka godzin dziennie, czas zacznie być obliczone, nie dni i godzin.