494 Shares 3263 views

Duszone kapusty mięsa

Nie wiem jak wy, ale ja duszoną kapustę z mięsem lubiłem od dzieciństwa. Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich dzieci, mięso ja „szacunek” jest bardzo silne, ponieważ jemy nie jest często, a właściwie protushennaya kapusta wykonywane wspaniały dodatek. Ten przepis na kapustę z mięsem, jestem pewien, nie pozostawia obojętnym czytelnikom, a będziesz zdecydować, aby spróbować zrobić to rzeczywistość.


Ja ostrzegam, jeśli jesteś na diecie, można przejść przez. Mamy nie tylko przepis potrawy z kapusty z mięsem, będziemy gotować z wieprzowiny lub żeber. Jeśli chcesz coś mniej tłuszczu, a następnie będzie zbliżać kapusty przepis wodzie z chudego mięsa.

Pierwsze cięcia mięsa na kostki o boku 3-4 cm, a gdy zakończona wersję z żeberek, żebra podzielić parami. Kiedy cała manipulacja jest wykończony mięsa, sól to, pieprz, wlać sos sojowy, ingerować i czekać promarinuetsya. I zazwyczaj czekać 25 do 30 minut.

Teraz można wlać na patelnię (najlepiej w kotle) do podgrzewania oleju i wlać do gorącej danie mięsne. Pokrycie kocioł z pokrywką i smażenia mięsa do tego momentu, aż do uzyskania złotego koloru. Gdy mięso osiągnie pożądany stan, przejdź do warzyw. Cut cebuli pół-ringi (jeśli rodzina ma dzieci, można go wyciąć mniejszy), natrzeć na grubej marchewki tarce i napełnił ją całą w kociołku do mięsa. Ogień na tym etapie może być wyciszony i pozostawić zawartość gulaszu kocioł.

Aż mięso i warzywa na ogień, można zrobić kapustę. Wyciąć to bardzo drobny proszek i wlewa się do wspólnej puli. Kapusta może wypełnić całą dostępną pojemność nie jest problemem, ponieważ jest bardzo gotowane w procesie gotowania. Najważniejsze, aby pamiętać, stale mieszając zawartość kociołka, pożaru, powoli.

Gdy kapusta gulasz około pół godziny, jego sól, (pieprz, jeśli lubisz ostre) i doprawić cukrem i koncentrat pomidorowy. Ta ostatnia operacja i teraz pozostaje tylko do gaszenia go aż do końca, aż kapusta z mięsem jest gotowy. To może wymagać więcej czasu, około pół godziny, w zależności od świeżości i odmiany kapusty, które kupiłeś. Jeśli kapusta zima, czas może wymagać trochę więcej, jeśli stary – trochę mniej.

W przypadku tego przepisu na szalce 3 litrów lub czajnika potrzeby: kapusty, mięsa – 400 g, 1 marchew, 1 cebula, pół filiżanki oleju roślinnego, pasta pomidorowa, soja , sos, pół łyżeczki cukier, pieprz i sól – do smaku.

A dla tych, którzy po prostu duszona kapusta z mięsem już dość z nim, mogę zaoferować drugi przepis – kapusta z ryżem i oczywiście mięso. Albo raczej, z mielonego mięsa.

Bierze 1 małej kapusty, 400 g mięsa mielonego, marchew, cebula, (lub parą ząbków czosnek), pół kubek przemyto ryż, sól, pietruszkę, pieprz.

Shinkuem kapustę drobno drobno, podsmażyć mielone kilka minut na średnim ogniu, więc jest to trochę „Grab”, ale jeszcze nie rozpoczął zaczerwienienie. W tym samym spadku patelni śpi Morkvy i cebuli (czosnek), sól, wymieszać.

Teraz nadszedł czas, aby zrobić ryż i kapustę. Po pierwsze, na dnie garnka wlać kapusta, wylewa na płytkę szklaną z wodą (woda może być sól) kapusty „B” ustawiony na fig. Pożądane jest, że postać nie dotyka wody. I omówimy wszystkie zmielone mięso z patelni. Wieniec będzie całym pietruszka, które będziemy leżał ten projekt. Nie jest konieczne, aby wyciąć, wystarczy umieścić to jest.

Teraz będziemy obejmować naczynia do gotowania bardziej szczelnie i pozostawić na wolnym ogniu przez kilka godzin. Pierwszą godzinę pokrywy jest zabronione, chociaż drugi nie jest pożądane. Pod koniec sprawdzania, czy braku wody, jeśli ogień był zbyt silny, to może nie wystarczyć, to trzeba trochę dolać do kapusty nie przykleja. Teraz ponownie szczelnie zamknąć pokrywę i nie dotykać anteny aż całkowicie ugotowane. Sprawdź, czy jest gotowy, czy nie, to najprostszy sposób na ryż czy ryż był miękki, więc wszystko może zostać usunięte. Nie zapomnij przed podaniem wyjąć pietruszki i wymieszać ze sobą warstw. Podawana gotowana kapusta z mięsa i ryżu bez przerwy, wraz z kwaśną śmietaną – po prostu niepowtarzalny smak.