462 Shares 1103 views

Dziewczyna z tatuażem

Jako prawdziwy fan kina, czeka na wydaniu wersji Hollywood „Dziewczyna z tatuażem”. Wszystkie elementy nadchodzącego sensacji byli obecni: adaptacja filmowa międzynarodowego bestsellera; unbanal historia, z czego większość z nas odsadzonych Hollywood; dynamiczna historia non-US życia z oczywistych lokalnej specyfiki (oklaski od wszystkich antyglobalizacji); reżyser kultowego Fincher i pracowicie okrakiem James Bond charakteru, charyzmy i temperamentu outshining wszystkie zalety i wady, oryginalny tekst źródłowy.
Najnowsze produkcje Hollywood, obie twierdząc, że światowy sukces kasowy i oferuje historię, która mogłaby być zainteresowana Ktoś starszych szkoły podstawowej, został na chwilę – „Avatar”. Oczywiście, opinia publiczna ma prawo oczekiwać porównywalnego prądem.
W końcu mamy prosty thriller z uproszczonej intryg, bezkształtnym głównego bohatera i zmęczony James Bond. Nigdy wspólny entuzjazm dla Davida Finchera, biorąc pod uwagę jej poziom rzemieślnik Dzhoela Shumahera, ale w żadnym wypadku nie jest odkrywczy, innowatorem. Entuzjazm odnośnie napięcia i tłoczenia lepkich histeria wydają się być daleko idące. Szwedzki swoistość wydaje się brak jest reprezentowana wyłącznie przez sztuczną odmłodzenie makijażu na twarzy bohaterki Wright i Richardson. Publiczność na całym świecie, wydaje się, że również pozostał niezadowolony, poczta pantoflowa nie działa, w kasie okazało się być znacznie niższa niż oczekiwano.
Wydaje się, że historia tworzenia i publikacji trylogii, która jest istotnym elementem sukcesu jest dość słaby pisania, to nie miało wpływu na filmie. Przedwczesnej śmierci autora – lewy działacz (nie Bond), oczywiście prototypem bohatera, a kolejna publikacja sporów wokół nieoczekiwanie ogromną spuściznę w postaci autorskiego uczyniły dobrą obsługę w księgach firmy reklamowej. Ja nie przypuszczam w tle filmu tego dramatu.
Książka erotyczna atmosfera, może kilka wulgarnych, przeniesiono do filmu linią przerywaną. Hero został oznaczony tu i tam, bohaterka skoczył gdzieś indziej, historia stosunków z partnerami w dużej mierze zależą od charakteru i istoty bohaterów pozostaje niejasna. Tylko pytania – dlaczego, na przykład, James Bond pomarszczony wiek kobieta postbalzakovskogo, trzydzieści lat temu świeciły w „Santa Barbara”. Użyliśmy go zobaczyć otoczony bardziej reprezentacyjny pań.
Wciąż czekam na kontynuację. „Dziewczyna z tatuażem” nie jest najbardziej ekscytującą częścią trylogii, chociaż, jak radzić sobie z działaniami autora zabawki i nienaturalnym usług cień inteligencji w trzeciej części, pozostaje niejasne.