302 Shares 5499 views

Daria Spiridonov – Biografia prezenterka telewizyjna i jej życie osobiste

Daria Spiridonov, biografia, które zostaną zaprezentowane w tym artykule – unikalne zjawisko w telewizji rosyjskiej. Ta delikatna brunetka z modelu wygląda uderzające w jego erudycja, piękna i jakimś nieziemskim delikatnością. W tym przypadku, Darya – przeprowadziła udaną dziennikarz i prezenter telewizyjny, który jest w stanie dotrzeć do każdego.


pochodzenie

Daria Spiridonov urodził się w 1977 roku, 24 kwietnia, w Moskwie. Jej ojciec – chemik, Galimov Erik Mihaylovich, to akademik, członek Prezydium Rosyjskiej Akademii Nauk, dyrektor Instytutu Geochemii i Analytical Chemistry, Rosyjskiej Akademii Nauk. Sławna mama – dramat Galimova Galina Dmitrievna, który pracował w Dyrekcji Kultury. Artykuły z tej kobiety została wydrukowana w takich prestiżowych publikacjach jako „Teatr” i „radzieckiego ekran”. Darya ma młodszą siostrę, Alexandra, który pracuje w «» brand manager Tatler Magazine. Inteligentny Moskwa rodzina Galimov ma tradycję dając książek wakacje. Jako dziecko, wraz z siostrą Daria otrzymała książkę na każdy Nowy Rok i urodzin. Teraz te prezenty są poważnym biblioteka w domu słynnego telewizora i są największą wartością dla niego. Dasha nadal zbierać książki dla syna.

dzieciństwo

Jako dziecko, Darya Spiridonova lubił baletu, studiował historię, wraz z rodzicami i siostrą, była zaangażowana w inscenizacji przedstawień domu i wziął je bezpośrednio zaangażowany. Dziewczynka udział angielskie szkoły specjalnej, był doskonały okrągły uczeń. Ponadto, jest on zaangażowany w pływaniu w szkole rezerwy olimpijskiej, lekcje gry na gitarze Grzegorz Katz, słynny nauczyciel.

formacja

W liceum, Dasha poszedł na studia do Stanów Zjednoczonych w ramach programu organizowanego przez USIA Agencji Informacyjnej. Dziewczynka była również studia francuskiego w Aix-en-Provence we Francji. Podczas studiów w USA Daria Spiridonov zdefiniowanej z ich przyszłego zawodu. Podała dokumenty do Uniwersytetu Moskiewskiego, nazwanych po Łomonosowa wydziale dziennikarstwa. Dasha obronił dyplom na „innowacyjne podejścia do rozmowy” na Wydziale legendarnego praktyków i teoretyków G.Kuznetsova telewizji.

Formacja kariera

Pracować w telewizji Daria Spiridonov rozpoczynający się w 2002 roku na kanale NTV. Początkowo pracowała za kulisami. Była redaktor programu A.Gordona i przygotowanie transmisji na różne tematy ( „Intelektualiści jako nową klasę”, „Perception of Beauty”, „Ruch kontynentach”, etc.) Potem okazało się prezenter telewizyjny. Daria Spiridonov pierwszy pojawiła się na ekranie w porannym powietrzu, na kanale telewizyjnym „7 telewizyjnego” w programie „Traffic”. Po tym, dostała propozycję poprowadzenia programu „Dzień na NTV”.

W 2004 roku rozpoczął pracę na Spiridonov kanału telewizyjnego „Rosja”. Brała udział jako wiodący porannej audycji w programie „Good Morning, Rosji!» Daria wywiad znane postacie świata polityki i kultury, występów gwiazdek biznesowych oraz znanych sportowców. Prezenter telewizyjny doprowadziły również do nagłówkiem „News” kanału.

W „Tańcu z gwiazdami”

W 2009 roku Daria Spiridonov, wzrost, waga, które spełniają parametry modelu, zaszczycił swoją obecnością pokaz tańca na kanale „Rosja”. Wraz z Maksimom Galkinym, prowadziła program „Taniec z gwiazdami”. Regularne wygląd prezentera telewizyjnego w projekcie znamionowej federalnego kanału zrobiła swoje. Daria stała się rozpoznawalna osoba mediów. Według dziewczyny, producenci „Tańca”, aby zobaczyć, jak robiła wywiad z Galkin i postanowił wykorzystać swoją wiedzę w nowym show. Jako wiodący „Tańca z gwiazdami” Daria poczuła nowe nakazy jego umyśle. Z zimną grande dame z Nordic wygląd dziewczyny reinkarnacji w wesołej buntownika, zdolnego podczas transmisji zdejmij buty i spełniają taniec zapalającą na terenie całego kraju.

Transfer "Białe Studio"

Obecnie Daria Spiridonov – prezenter „Białej Studio” na kanale „Kultura”. Jest to seria programów, w których znani reżyserzy, aktorzy, muzycy, poeci, pisarze opowiadają o swoich rozumienia miłości, sukcesu, szczęścia, wymiany doświadczeń, opowiedz nam o koleje jego losu artystycznej. Goście Darya – zawsze mężczyźni. Według prezentera telewizyjnego, jest silniejsza płeć – proces wynalazcy. A kobiety są odpowiedzialne za ich stabilizacji. Kiedy patrzysz na następnej audycji wywiadu w duszy, obnażając białym pokoju, chcę być towarzyszem Dasha z niej zrozumieć zawiłości ludzkiej psychologii, nowy sposób doświadczania świata wokół nas. Tajemnicą sukcesu Spiridonova – w jej szczere zainteresowanie każdej osoby pochodzące w studiu. prezenter telewizyjny na ekranie jest zawsze piękne, inteligentne i eleganckie.

Filozofia gwiazdy

Spiridonov ma swój własny pomysł na życie. Wśród jej towarzysze są bardzo dość mądry, bardzo doświadczeni ludzie, ale żaden z nich Daria gorszy w wit. Z Andriej Zwiagincew prezenter omawia jego film „Wygnanie”. Wspólnie z reżyserem Spiridonov doszedł do wniosku, że obecny wydalenie występuje, gdy dana osoba jest zanurzona w głąb siebie i zobaczyć świat przez pryzmat swojego ego. Należy zapomnieć o własnych interesów i zrobić coś dla innych bezinteresownie – i wrócić do światła i znajdzie szczęście. Ale ta myśl przychodzą, pokonać wiele prób, wygrywając, przede wszystkim swoją miłość własną i egoizm. Daria uważa również, że najważniejszą rzeczą w życiu człowieka – sama nabycie. Może minąć wiele lat, ale że proces ten prowadzi do sukcesu i dobrobytu. Rozumowanie na ten temat z dyrektorem Valeri Todorovski, Spiridonov dowiedział się, że głównym sprawdzianem dla zrozumienia własnych potrzeb – do tego, co przynosi radość szczere. Cierpienie w życiu tylko trzeba zobaczyć miejsce, w którym jesteś szczęśliwy i zadowolony.

życie osobiste

Pierwszy mąż telewizyjnego prezentera stał prezes jednej z znanych firm sportowych, biznesmen Leonid Spiridonov. Para poznała się jeszcze w czasie studiów. Ich związek jest długi czas pozostawała tylko biznes. Po Leonid zaproszony Darya na premierze obrazu „Angielski pacjent”. Chociaż takie wydarzenia były nowością. Dziewczyna zgodziła się. Film jest o tym, jak można znaleźć swoją prawdziwą miłość i stracić go na zawsze. Był pod wrażeniem tego, co zobaczył, a Darya Leonid sobie sprawę, że naprawdę kochać siebie. Propozycja małżeństwa prezenter otrzymał w 2000 roku na Boże Narodzenie w Rzymie. Para była bardzo szczęśliwa. Daria twierdziła, że jej mąż jest zazdrosny wyłącznie do gry w golfa. Zaślepienie ze sportem spożywającej rodzinę Leonid za. Jaka była przyczyna nie jest znana, ale w 2011 roku, para zerwała. Wkrótce prezenter telewizyjny poślubił Anton Zlatopolsky, dyrektora generalnego kanale „Rosja”. Drugie małżeństwo Daria Spiridonov miał syna niemowlęcia Leo.

Piękno i styl

Darya – jedna z najpiękniejszych kobiet na rosyjskiej telewizji. Pisarz Frederic Beigbeder, spacery z Dasha w miejscach, które są opisane w „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, podziwiał jej delikatne odwołanie. Słynny projektant Alberto Ferreti Spiridonov zaproszony, aby stać się modelem na jej koncert we Florencji. Włoski, ubierz dobrą połowę hollywoodzkich gwiazd na „Oscar”, nazwany Dasha najseksowniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział. Rosyjska telewizja jest wspaniały w długich sukniach wieczorowych i buty na wysokim obcasie. Ubiera się przed pójściem do studia jak strona czarnym krawatem. Dasha powiedział, że aby znaleźć suknię swoich marzeń powinien być każda dziewczyna. Spiridonova sama jest wielkim fanem amerykańskiej mody.