280 Shares 7733 views

Kto otrzymał „Oskara” w roku 2014: Nominacje i zwycięzcy

To była najważniejsza uroczystość kinowego roku w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles) – nagroda „Oscar”. Który film został wyróżniony tytułem najlepszego, a kto otrzymał „Oskara” w 2014 roku – wszystkie odpowiedzi w tym artykule.


Złota statuetka dumpingowym kg

W wyścigu do Złotej Statuetki, nominowany za „najlepszy aktor” były:

  • Chiwetel Ejiofor (rola niewolnika w "12 Years niewolnika", dramat).
  • Leonardo DiCaprio (historia wzlotów i upadków finansisty w dramacie kryminalnym „Wilk z Wall Street”).
  • Bryus Dern (alkoholicy obraz szczęścia wygrać milion dolarów, „Nebraska” dramat).
  • Mettyu Makkonahi (fascynująca historia kowboja z HIV w „Witaj w klubie” dramat).
  • Kristian Beyl (w roli śmiałą Rascal "American Affair" dramat).

Kto otrzymał „Oskara” w roku 2014 dla najlepszego aktora? Zwyciężyła Mettyu Makkonahi, znakomicie pełnił rolę kowboja Rona Vudrofa cierpi na HIV. Mettyu Makkonahi wykazał nie tylko wspaniały talent aktorski, ale także znakomitą trwałość, zmniejszenie masy ciała w celu wzięcia udziału w filmie o 17 kilogramów. Nieoczekiwany aktor obrazu, zapamiętany przez wszystkich w romantycznej roli, przyniósł mu pierwszą w karierze prestiżowej nagrody.

Najlepszy z najlepszych – historia muzyk okrutny niewolnik

W kategorii „Najlepszy Film” poważnej walki został opracowany między kasowym zdjęcia z roku:

  • "Gravity";
  • „12 lat niewoli”;
  • "Captain Phillips";
  • "NE";
  • „Wilk z Wall Street”.

Mimo wielkiego scenariusza każdego obrazu, historyczny film „12 Years niewolnikiem” wolnego muzyk który cierpiał okrutne sługę los, słusznie zdobył tytuł „Najlepszego Filmu 2014”. Film „Oscar” otrzymał w innych nominacji: dla najlepszej aktorki vtoroplanovuyu i wielki skrypt. Film został wcześniej wyróżniony nagrodą „Złotego Globu” jako najlepszy w historii dramatycznym filmie.

Brutalna historia czarnej sługi, wyrwał zwycięstwo z nie mniej poważnym kandydatem do „Oscara” – fantastyczny obraz Alfonso Cuaron w „Gravity”, które, według krytyków, jest idealnym scenariuszem i uzyskał najwyższą ocenę prasy na świecie. Jednak praca nad filmem nie pozostają niezauważone, „Gravity” zdobył siedem nagród za najlepszą reżyserię, efekty specjalne, montaż i wydajność pracy operatora.

„Oscar” dla najlepszego wykonaniu histerycznej obrazu

Nominowani do „Oscara” w 2014 roku o tytuł „najlepszej aktorki” zostały przedstawione przez wybitnych aktorek. To jest Amy Adams, Sandra Bullock, Meril Strip, Keyt Blanshett, Dzhudi Dench.

Kto otrzymał „Oskara” w 2014 roku dla najlepszej aktorki? Złota statuetka wygrała Keyt Blanshett z roli uroczej histerycznej zdjęciu Jasmine ruchu o tej samej nazwie Vudi Allena, przed wyścigiem zaocznie Sandra Bullock i Meril Gazy. Dramatyczny film „Jasmine” przyniósł statuetkę aktorki i szóstą nominację do kariery aktorskiej czasu. Pierwszy „Oscar” Kate została uhonorowana za wspaniałą rolę drugoplanową w filmie „Aviator”.

Nagroda dla niezwykłej historii miłosnej

Prestiżowa nagroda filmowa dla najbardziej oryginalnego działce był Spayk Dzhons na zlecenie scenariusza filmu „She”.

Fantastyczny melodramat, otrzymał najwyższą ocenę za atrakcyjną obraz przyszłości, które nie wykazują zwykle dla nas bohaterami, aby uratować świat od pozaziemskich potworów lub katastrofy nuklearnej, jak opisano wirtualny romans pisarza osobistych listów i systemu operacyjnego, obdarzone sztuczną inteligencją, a kto wie, jak mówić. Głęboki sens filmu z końcówką, która pozostawia otwartą przestrzeń do refleksji, również oznaczone przez „Złotego Globu” nagrody.

Gdy stało się znane, który otrzymał „Oskara” w 2014 roku, trudno jest określić, co kieruje sędziów, ponieważ każdy z nominowanych obrazów i wszystkich utalentowanych kandydatów do tytułu „Najlepsza część” jednakowo zasługują na złote statuetki. Ale tak czy inaczej, zwycięzcy są nazwane i zalecamy, aby ci, którzy nawet nie zobaczyć filmy, które uczestniczyły w walce o „Oscar”, aby nie tracić czasu, widok jest wart!