843 Shares 7722 views

Alexander Kogan: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Alexander Kogan. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Mówimy o rosyjski artysta, kompozytor, aktor filmowy. Nagrodzony "Song of the Year" i "Złota Gramophone".


biografia

Alexander Kogan urodził się w 1980 roku, 15 kwietnia, w Duszanbe. W wieku sześciu lat przeniósł się do Moskwy z rodziną. W 1990 roku Walery Kogan, ojciec naszego bohatera zostaje wysłany do pracy w Nowym Jorku w siedzibie ONZ. Rodzina wyjechała do Stanów Zjednoczonych.

formacja

Alexander Kogan był wykształcony w Ameryce. W latach 1995-1998 był studentem w Kalifornii, Woodside Priory. Później wszedł George Mason University w Wirginii. Przez formacji jest analityk. On gra na gitarze i pianinie.

kariera muzyczna

Alexander Kogan zainteresowanie sztuką rozpoczął w wieku siedmiu lat. Wtedy to był pociąg do gry na pianinie. Pierwsze szkice swoich prac na instrumencie ukazał się w wieku 14 lat. Kiedy miał 18 lat, przyniósł ze sobą grupę muzyczną. W połączeniu pracy i nauki. Ukończeniu, udało mu się zagrać w musicalu zbiorowych. Grał w różnych działaniach studenckich. Na trasie udał się do wielu miast amerykańskich.

Po ukończeniu studiów wrócił do Moskwy. W 2001 roku rozpoczął współpracę z Alloy Pugachevoy. Biorąc pod pseudonimem Christian Ako, pisze kilka piosenek. W latach 2004-2010 Aleksandr Kogan zaangażowany w karierze solowej, współpracując z amerykańskimi producentami: David Foster i Walter Afanasiev. Artyści wykonują w Nowym Jorku na koncert solowy. W 2011 roku rozpoczął współpracę z Viktorom Drobyshem – rosyjski producent i kompozytor. Efektem tej współpracy będzie nagranie singla „Kto wpadł na świecie.” Piosenka przynosi naszemu bohaterowi „Złoty Gramophone”. Następnie przez utworzenie kilku kompozycji.

W 2012 roku, w Nowym Jorku na koncercie odbyło znajomość Julio Iglesias. W 2013 roku, ostatni zaprosił naszego bohatera, aby otworzyć koncertów na Ukrainie iw Rosji. Na zakończenie tej trasy , Julio Iglesias proponuje kontynuować współpracę na wycieczkę globalnej. Kompozytor otworzył koncerty w Ameryce Południowej, Holandii, Kanadzie, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii. Jako honorowego gościa muzyk kilkakrotnie uczestniczył w „słowiańskiej Bazar”. On również został zaproszony do międzynarodowego konkursu „New Wave” przechodzącej Jurmala i Soczi. W 2014 roku, jako gość specjalny, aby uczestniczyć w koncercie «XXI wieku Gwiazdki balet”. Między wycieczki prowadzących własną debiutancką płytę wraz z Viktorom Drobyshem.