360 Shares 4016 views

Eliptyczne Trainer „Torneo” Obudowa

Szczególnie popularne dziś kupiłem eliptyczny trener. To jest wielki cardio shell, odpowiedni dla osób o różnym stopniu sprawności. Główną zaletą symulatora jest to, że nie obciąża stawów kolanowych w trakcie zajęć i jest realną alternatywą dla bieżni.


Podoba szeroką gamę eliptyczne trenerów na rynku. Można wybrać odpowiedni model do hali sportowej, jak i dla domu. Z pomocą muszli można trenować układu krążenia, układu oddechowego, pozbyć się nadwagi, wzmacniają mięśnie pleców, prasy i rąk. Szczególnie dobrze pracował nóg, ud i pośladków.

Na rynku krajowym domagają trenażery eliptyczne „Torneo”. Są one idealne do zastosowania w mieszkaniu, dzięki niewielkim rozmiarom i rozsądnej cenie. elipsoidy Cost „Torneo” 30% niższe niż rówieśnicy z innych producentów. Nieco dłuższe platformy, masę wystarczająco lekkie i obecność rolek pozwala w każdej chwili zmienić go w innym miejscu. Nie ostatnią rolę odgrywają cechy takie jak gładkość i stosunkowo cichej pracy.

Włoska firma oferuje kilka modeli, które różnią się funkcjonalnością.

Najprostszym okrągłe – eliptyczne „Torneo Vento”. Ma osiem poziomów obciążenia, ma koła zamachowego (5 kg) i skok 305 mm. Przeznaczony jest dla użytkowników o masie nie więcej niż 110 kg. Jest wyposażony w monitor wyświetlając wskaźniki, takie jak tętno, zużycie kalorii, liczby kroków.

Eliptyczne Trainer „Torneo Festa” – urządzenie bardziej funkcjonalne oferując dodatkowe możliwości. Obejmują one budowę platformy do wyrównania nierówności podłoża i zapewniają bezpieczny trening. Pocisk ma dziesięć poziomów obciążenia i dla sportowców o wadze do 120 kg. Jest możliwe, aby naprawić poręcze na bardziej efektywny i komfortowy trening. Kilka wariantów podnośnika i 6-funt koła zamachowego pozwala skonfigurować tryb niestandardowy. Szerokość krokiem jest 360 mm. Symulator wyposażony jest wsparcie dla tej książki. Na monitorze, otoczka może zobaczyć wartości tętna, przebytą odległość, spalone kalorie, a także w temperaturze pokojowej.

Innym popularnym modelem jest dobrze znana marka – eliptyczny trener „Torneo Stella” c 16 programów szkoleniowych, z których pięć zapewniają skuteczną cardio. Możliwe jest ustawienie dwóch indywidualnych programów. Koło zamachowe wynosi 12 kg, długość skoku – 430 mm.

Lekcje na symulatorze pokazanego nawet dla osób starszych. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi elektronicznego, który pozwala ustawić bezpieczny poziom dla każdego pacjenta na podstawie jego lub jej wieku.

„Torneo Stella” jest wyposażony w pas piersiowy tętno, stań przy butelce i książki. Poza tym, on ma funkcję testu fitness.

Tak więc, eliptyczny trener „Torneo” sprawia, że jest to możliwe do przeprowadzenia skutecznych działań w domu, bez wizyty w siłowni.