412 Shares 3345 views

Lek "Longidaza" (świece). Opinie. instrukcja

Lek „Longidaza” (świece) przeznaczonych do podawania doodbytniczego lub dopochwowego. Produkt wykazuje aktywność proteolityczną podtrzymania (wydłużenie) działania. Lek wywiera immunomodulujące, przeciwutleniacze, czynniki chelatujące i przeciwzapalne (Ma) wyrażony wpływ. W przypadku podawania doodbytniczego, wchłanianie do krążenia układowego jest dość szybkie. Maksymalne stężenie leku osiąga się po jednej godzinie. Biodostępność oznacza – około 70%. Lek „Longidaza” (świece, prawdziwi eksperci potwierdzają to) jest bardzo szybki w narządach i tkankach dystrybucji. Lek przechodzi przez barierę krew-mózg. Wyprowadzenie odbywa się głównie przez nerki.

aplikacja

Świece „Longidaza” jest stosowany w praktyce urologicznej. Oznaczeniami przepływ obejmują przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego, śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego, choroby Peyroniego, zwężenie moczowodu i cewki moczowej. Lek jest zalecany w zapobieganiu powstawania blizn i zwężenia po operacji na raka pęcherza, cewki moczowej, moczowodu. Przygotowanie „Longidaza” (świece) (oceny ekspertów potwierdzić) zmniejsza objawy łagodnego rozrostu gruczołu krokowego w początkowej fazie. W operacji lek jest przeznaczony do długoterminowego leczenia ran, leczenia i zapobiegania adhezji po procesach w dziedzinie operacji otrzewnej. Używane „Longidaza” Świeczka w ginekologii w niepłodności jajowodowo-otrzewnowej, wewnątrzmaciczne zrostów, przewlekłe endomyometritis. Leki określone w leczeniu i profilaktyce procesów kleju w obszarze miednicy po zabiegach chirurgicznych (aborcji innych interwencji), choroby narządów wewnętrznych przewlekłym. Fundusze wskazany do stosowania w gruźlicy i pulmonologii. Przepisać leki „Longidaza” (świece), – komentarze do ekspertów to potwierdzić – z pylicę płuc, zapalenie opłucnej zwłóknienie, śródmiąższowe zapalenie płuc, gruźlicę.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się lekarstwa dla ciąży, nadwrażliwość. Wyznaczyć leku przed osiągnięciem dwunastu, w obecności złośliwych nowotworów, nadwrażliwość typu. Leczenie lub zapobieganie sensowne należy obserwować u pacjentów z niewydolnością nerek, w anamnestycznej danych dotyczących krwawienia płuc.

Sposób dawkowania

Lek „Longidaza” (świece) – Opinie lekarzy sugerują go – doodbytniczo zaleca się stosować po wypróżnieniu. Co do zasady, wyznaczonego przez czopek na noc (lub dopochwowo w odbytnicy). Jeden zabieg polega na dziesięć lub dwadzieścia zastrzyków. W zależności od tolerancji, nasilenie choroby, wiek pacjenta, sposób leczenia może być regulowana. Tak więc, lek może być stosowany w ciągu dnia lub w odstępach dwóch lub trzech dni.

Działania niepożądane przy stosowaniu „Longidaza” (świece)

Referencje wskazują, że zadowalającą tolerancję leku. W niektórych przypadkach mogą wystąpić reakcje alergiczne. Zazwyczaj są one spowodowane obecnością nadwrażliwości składników. Jeśli wystąpią takie objawy niepożądane, należy skontaktować się z lekarzem.