303 Shares 2182 views

Park "Riviera", Kazan: adres, godziny otwarcia, opinie. Rozrywka w Kazaniu

W ciągu ostatnich dwóch dekad w stolicy Tatarstanu to zostało zrobione, aby uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla turystów. Jednym z nowych projektów i rozrywki infrastruktury najbardziej znaczącego miasta jest ogromny kompleks – Kazan „Riviera”.


opis

Kompleks zawiera:

 • 4-gwiazdkowy hotel;
 • Rosji największy park wodny;
 • Prywatna plaża piaszczysta;
 • inne działania (zob. niżej).

hotel

Kompleks hotelowy należący do kategorii 4 gwiazdek. Do Twojej dyspozycji – ponad 200 pokoi różnych klas (włącznie z panoramicznymi oknami), urządzone z pięknym nowoczesne meble. Na miejscu możliwe połączenie darmowy internet Wi-Fi, a restauracja „Amore” Rano goście mogą zjeść smaczne i obfite śniadanie. Po zameldowaniu się w hotelu dają prezenty pakiet, który zawiera nieograniczoną park wodny, a latem – wakacje na plaży z otwartym basenem. W hotelu znajduje się piękny widok na historyczną część Kazaniu.

plaża

Chociaż stolicy Tatarstanu nie może ubiegać się o tytuł nadmorskiej miejscowości, mieszkańcy miasta i jego goście mogą zrelaksować się i uzyskać opaleniznę nie gorzej niż ci, którzy wybrali jako miejsce na wybrzeżu Morza Czarnego lub opuścić Krym. Aby to zrobić, po prostu udać się do parku „Riviera”.

Kazan – miasto, w którym latem wiele słonecznych dni, więc 80-metrowy „europejski” basen jest ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu dla młodzieży i wszystkich tych, którzy preferują sporty wodne. W uzupełnieniu do ich usług – komfortowe szatnie, bary etapach baseny, sauny, natryski, zjeżdżalnie i place zabaw dla dzieci.

Publiczna plaża czynna jest od maja do września. Różne taryfy: za dnia, wieczorem (16: 00-21: 00) i "Happy Hour" (18: 00-21: 00).

Aquapark

sporty wodne dostępne w Kazaniu nie tylko latem, ale również zimą. Goście tego kompleksu jako Kazan „Riviera”, znajdzie je w zamkniętym obszarze parku wodnego. Do ich dyspozycji – różnych zjeżdżalni, które różnią się kolorem. Najdłuższy – żółty suwak „Niagara” (211 m), z tras. Może być przezwyciężona w podwójnej wody „sernik”. Jest też kręte zielony pagórek „Anakonda” długość 108 metrów, a niebieski – „Trójkąt Bermudzki” – z górki do skoków narciarskich.

Park „Riviera” (ceny poniżej) i oferuje opcje dla fanów sportów ekstremalnych. Na przykład, na czerwonym wzgórzu „Kamikaze” zejście odbywa się bez ponton i tylko sam, ponieważ jest bardzo wąski. Nie mniej ekstremalne i inne atrakcje – „czarna dziura”, którego zejście odbywa się w całkowitej ciemności, a „martwy pętla” (długość – 83,2 m).

Absolutny rekord popularności wśród młodych ludzi jest wzgórze „Tornado”. Ona jest pokonanie przez 1-osobowa nadmuchiwane tratwy. Ci, którzy zaryzykować go użyć z kolei dzielą się na kraterze 52-metrowym, a przechodząc przez kilka okrążeń, porwać basenie z potężnego przepływu wody.

W parku wodnym „Riviera” są też opcje, które nadają się na wycieczkę statkiem rodzina. Na przykład, oryginalnie urządzone „Canyon” będzie teraz zrobić mini-wycieczkę z dziećmi.

W ogóle, park „Riviera” (Kazań, Rosja) – jest to idealne miejsce na wakacje z dziećmi i studentów. Dla nich nie są wyposażone w niskich i szerokich zjeżdżalnie, z których dzieci mogą jeździć zarówno samodzielnie i dorosłych, jak również atrakcji dla dzieci „Pirate Fort.”

kompleks rozrywkowy

Ci, którzy wybierają miejsce dla rodzinnego parku rozrywki „Riviera” (Kazan), będą mogli:

 • odwiedzić każdy z 5 pokoi 3D-PORT kina CINEMA;
 • pograć w kręgle;
 • do zabawy w nocnym klubie;
 • odwiedzić 5D kino;
 • wizyta w restauracji „Panorama” z letnim tarasem i obracającego konkretnej platformy;
 • zakup lub zamów ciastka, ciasta, ciastka, jak również ekskluzywne gadżety w naszym własnym przemysłu cukierniczego;
 • siedzieć z przyjaciółmi w przytulnej kawiarni „pan babci”;
 • przekąska na molo „Caravel”, który służy prawo do grillowania na wodzie;
 • konkurować w poznaniu współczesnych hitów w Riva barze karaoke;
 • To oznacza znaczną wydarzeniem w jego życiu w restauracji „Caravel” z kuchni orientalnej oraz możliwość korzystania z różnorodnych dań z owoców morza;
 • spędzać czas w „Cinema Cafe”, gdzie przez cały dzień grając muzykę nowoczesną.

Ponadto, kompleks ma wystarczająco pojemny sali koncertowej „Hermitage” na konferencje, seminaria i fora i koncerty, w których uczestnicy mogą pozostać w swoim pokoju hotelowym.

zoo

Ci, którzy odwiedzają park „Riviera” (Kazan) z dziećmi będą mogli dostarczyć swoje dzieci radość bezpośredni kontakt ze zwierzętami dzikimi i krajowych. Kompleks jest zoo działa na świeżym powietrzu w regionie największy. Zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych. m, a każdy posiada przytulne małe zwierzęta Mansion. Chłopcy i dziewczęta, jak i ich rodzice mogą bawić się z dużą ilością ptaków i futrzanych przedstawicieli rosyjskich i nawet tropikalne fauny i traktować je specjalne jedzenie.

Park „Riviera”: tryb pracy i ceny

Na wakacjach w największym kompleksie rozrywkowym stolicy Tatarstanu wody jest możliwe w dni powszednie od 10:00 do 22:00, aw niedziele – od 9:00 do 22:00.

Koszt biletów do parku wodnego „Riviera” w zależności od dnia tygodnia i wybranego czasu trwania wizyty kompleksu, który może być 2 lub 4 godzin lub cały dzień.

W tej chwili obowiązują następujące ceny:

1. W przypadku dorosłych (w tygodniu i niedziele)

 • cały dzień – 1000 rubli;
 • 4 lub 2 godziny – 850 lub 500 rubli. odpowiednio (ta ostatnia opcja jest dostępna tylko po godzinie 19:00).

2. W przypadku dzieci w wieku 5 – 12 lat cena biletu:

 • Cały dzień – 750 rubli;.
 • 4 godzinach – 600 rubli;
 • 2 godzin (19:00) – 200 rubli.

Niektóre kategorie użytkowników mogą skorzystać z biletu po obniżonej cenie. W szczególności obejmują one wzrost dzieci od 1 m 50 cm, dzieci od 13 do 17 lat, emerytów, studentów i osób niepełnosprawnych. Dla nich, cena za cały dzień – 900 i 4 godziny – 750 rubli.

W soboty, w następujących cenach:

1. Dla dorosłych:

 • cały dzień – 1200 rubli;.
 • przez 2 lub 4 godziny – 1000 lub 600 rubli, odpowiednio;

2. W przypadku dzieci w wieku od 5 do 12 lat:

 • cały dzień – 900 rubli;
 • 4 lub 2 godziny – 700 lub 350 rubli.

Dla dzieci do 4 roku życia lub te, których wysokość i 1 m 20 cm, woda park „Riviera” za darmo. Od czasu do czasu w parku wodnym posiadała akcje i rabaty. Ceny mogą się różnić w zależności od sezonu, więc przed odwiedzenie powinien wyjaśnić swoje kontakty pokazane poniżej.

opinie

Większość z tych, którzy już odwiedzili Kazan „Riviera”, są zadowoleni z uwagi personelu, poziom usług, różne usługi i czystości panującego w ośrodku, w tym plaży i parku wodnego.

Szczególnie dużo pozytywnych opinii można usłyszeć od rodziców, którzy odpoczywali w „Riwierze” z dziećmi. Są zadowoleni, że tam jest sala gier, gdzie można zostawić dziecko, aby przejść do masażu i przejechać na slajdach „dorosłych”.

W odniesieniu do skarg, są one najczęściej związane z faktem, że „szczyt” w aquaparku długich kolejkach. W szczególności w czasach, jeździć na tej czy innej odwiedzający wzgórze trzeba czekać dłużej niż 40 minut, a czasem więcej niż godzinę.

Innym częstym skarga dotyczy cen w kawiarniach i restauracjach w kompleksie „Riviera”, gdzie średnia zamówienie dla jednej osoby kosztuje 1000 rubli i powyżej.

Adresy i kontakty

Zadzwoń do kompleksu, zadzwoń +7 (843) 526-57-57 (odniesienie park wodny) lub +7 (843) 511-21-21 (odbiór z hotelu).

Park „Riviera” (Kazan, adres – Prospect F.Amirhana, 1) jest w dobrym dostępem do transportu ze wszystkich punktów miasta.

Ponieważ na terenie kompleksu znajduje się hotel, jego usługi są chętnie korzystać i mieszkańcy sąsiednich regionów, którzy przybyli do stolicy Tatarstanu na weekend lub na wakacje. Można to zrobić, w tym na własnym samochodem. W tym przypadku, goście mogą zostawić swoje pojazdy na parkingu strzeżonym.

Park „Riviera”: jak się tam dostać? Kontakt

Doszli do najlepszej rozrywki złożonego Kazan różne sposoby. w tym:

 • Użyj wózka-N 1. Wysiąść trzeba zatrzymać „ulicę. Chistopolskaya „lub” Tatneft Arena”. Następnie, w odległości 5 minut pieszo.
 • Weź autobusem lub taksówką numer 28 i 28, 54, 43, 74 i 74 lub 97, aby zatrzymać "S. Hakim Street" lub "Aqua Park Riviera". Musisz chodzić kilka minut.
 • Wziąć transfer NN lub autobusy 74, 74 i 75 na „Tatneft Arena” zatrzymuje lub „ul. Chistopolskaya”.

Dopóki transportu publicznego można dojechać:

 • w / w PKS 74 N;
 • z „Południe” autobusem taksówką N 97;
 • od stacji port rzeczny lub autobusowego, który znajduje się przy ul. Devyataeva, N autobus 54.

Teraz, gdy wiesz, co zabawa w Kazaniu można znaleźć odwiedzając najlepszy i największy w regionie Park „Riviera”. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku, który warto spędzić kilka godzin z dziećmi lub grupy przyjaciół.