531 Shares 9180 views

SLDPRT: otworzyć plik

W tym artykule będziemy mówić o formacie SLDPRT. Jak otworzyć pliki o tym rozszerzeniu i celów, dla których zostały utworzone, omówione poniżej. Jest to obiekt z SolidWorks. Deweloper jest Dassault Systemes.


opis

Więc najpierw zbada, jakie zadania SLDPRT formatu. Go otworzyć, opisujemy poniżej. Format ma na celu opracowanie „części” lub pełnego 3D obiektów przy wykorzystaniu środków SolidWorks CAD. Mogą one być połączone w pojedynczy zespół z innymi elementami. SolidWorks – pakiet oprogramowania przeznaczony dla automatyzacji przedsiębiorstw przemysłowych na etapach projektowania i technicznego przygotowania produkcji. Aplikacja przechowuje dane w SLDPRT plików. Możliwości tego narzędzia pozwalają na rozwój produktów o różnym stopniu złożoności. Ta decyzja, aby poradzić sobie z następujących zadań: zarządzanie procesami i danych, technologii i przygotowanie projektu produkcji.

kluczowym działaniem

Tak, mamy plik w formacie SLDPRT. Go otworzyć, to pomoże zrozumieć aplikację SolidWorks. Mówimy o programie, który został stworzony przez amerykańską firmę o tej samej nazwie. To rozwiązanie jest przeznaczone do użytku na komputerach osobistych z systemem operacyjnym Windows. Parametryczne powierzchni i trójwymiarowy projekt półprzewodnikowy – to podstawowe zasady, które są używane w tym instrumencie. Takie podejście pozwala projektantom tworzyć zespół w postaci trójwymiarowych modeli części elektronicznych i trójwymiarowych. Jeśli to konieczne, dane dostępne jesteśmy zainteresowani w pliku mogą być przekazywane do zwykłych rysunków. modelowanie trójwymiarowe przewyższa ilość mocnych podejścia liniowego. Oprogramowanie SolidWorks umożliwia rozważenie przyszłości produktu z różnymi kątami w objętości. Ponadto, wybór materiału daje bardziej realistyczny cel i pozwala na projektowanie próbnej oceny. Sposób konstruowania trójwymiarowego modelu jest tworzenie objętościowej szczegół geometryczne, jak również wykonywanie różnych operacji na nich. Zasada przypomina coś LEGO konstruktora. Model jest tworzony za pomocą elementów szablonu. Jest on stworzony przez dodawanie lub usuwanie bloków. Można również dokonać zmian w swoich ustawieniach.

alternatywa

Do interakcji z typem pliku interesującej nas można również użyć jednej z następujących aplikacji: Adobe Acrobat, IronCAD, Autodesk Inventor Fusion, eDrawings Viewer. Teraz, gdy wiesz, jakie funkcje i format powołanie SLDPRT. Otwierania tych plików, również omówione.