828 Shares 2051 views

HTML przekierowanie: zarządzanie gość

) с одного адреса на другой имеет значение, прежде всего, с точки оптимизации адресной строки браузера. mechanizm przekierowywania (HTML) przekierowanie z jednego adresu do innej sprawy, przede wszystkim jeśli chodzi o optymalizację linii adresu przeglądarki. W zależności od kompetencji stronie internetowej dewelopera może być napisane coś na jakiś czas wystarczy mieć tylko nazwę serwisu.


Wchodząc na stronę, użytkownicy mogą pisać w pasku adresu adres: //index.html, URL: //index.htm, URL: //index.php, URL: //index.phpp … Prosty mechanizm sprawia, że zasady serwera „przekierowanie bez html html», czyli daje możliwość usuwania niechcianych ogony (.htm, .html, .php …) w pasku adresu, a nie tylko je:

  • RewriteEngine On.
  • RewriteBase /.
  • RewriteRule . (HTML | HTM | php | PHPP) (. *) $ $ 1 [R = 301, l].

Zapisane w pliku .htaccess w katalogu głównym witryny spowoduje w pasku adresu:

URL: // wskaźnik

Znaczenie przekierowań

Ogólnie rzecz biorąc, przeglądarka – banalny sposób w przestrzeni adresów IP. Ze względu na liczne DNS, DHCP i inne mechanizmy, wszystkie tej przestrzeni jest rzutowany na betonie, wyczuwalnych zaledwie domen gościem. Jednak nie wszystkie przypadki, ma sens, aby wyświetlić na pasku adresu jest, że istnieje rzeczywiście istnieje. Aby przekierować html – dobre rozwiązanie. W niekrytycznych przypadkach lub potrzebą techniczną, na przykład, podczas pracy z phpMyAdmin lub debugować strony, można założyć w pasku adresu, który nie jest postrzegany, jak na poniższym rysunku.

Jednak w praktyce, to lepiej nie ładować postrzeganie odwiedzających niepotrzebnych informacji. Gość przyszedł do serwisu dla towarów, usług, informacji, a najmniej ze wszystkich zainteresowany zawartością paska adresu przeglądarki.

Jednak z punktu widzenia postrzegania autora strony muszą poprawnie wyświetlane w pasku adresu jest adres strony, nazwa aktywnej strony, i tak jak ona jest pamiętany dla odwiedzającego.

konieczność techniczny

Jeśli założymy, że serwer jest punkt wejścia do serwisu działa idealnie, możliwe jest, aby rozpocząć planowanie przekierowanie. Rzadki strona jest stworzona raz, aby trwać wiecznie, to okresowo konieczne do naprawy pojedynczych stron lub całego zasobu.

Jeśli wcześniej można było napisać, że na stronie są prace techniczne i nie zrobić przekierowanie HTML, ale dziś jest postrzegana jako brak szacunku dla właściciela witryny na swoich klientów. Wyrażenie „Przepraszamy za wszelkie niedogodności!” Tylko pogarsza sytuację.

Zwykła praktyka przekierowanie

Nie wszyscy deweloperzy, albo nie zawsze mają zdolność do wykonywania pracy na odbudowę lub zmiany stron internetowych na własnych serwerach. Często praca jest wykonywana na istniejącym zasobem.

Przekierowanie strony HTML – najbardziej proste i skuteczne rozwiązanie.

META HTTP-EQUIV=Refresh и нужный CONTENT=" … ", можно перенаправить запросы, пришедшие на доменное имя, на нужный адрес в Сети. Określanie w znaczniku meta http-equiv = Odśwież i konieczne content = „…”, można przekierować żądania, które weszły do nazwy domeny do prawidłowego adresu w sieci.

Przekierowanie – ważną część serwisu

Technologia stała się wyrafinowana, a środek konkursu został przesunięty w kierunku usług: jakość usług, produktów, informacji, a więc stała się istotnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji .. Szybkość i wydajność z przepływem klientów przyszedł też do głosu.

Jeśli to ostatnie słowo w miejscu oznaczało jeden adres IP lub nazwę domeny pojedynczej, ale teraz rzadko miejsce w swojej pracy nie używać HTML przekierowanie za pośrednictwem innych stron za pośrednictwem innych witryn. Upoważnienie to może być strona, zbieranie danych statystycznych, formy przekazywania informacji.

Nowoczesna strona ma bynajmniej nie zawsze – nazwa jednej domeny i jednego adresu IP. Witryna często nazywany zasobów internetowych, a rozumie się przez to, że wiele części witryny są rozprowadzane na rzeczywistych położeń geograficznych lub założyć z technicznego punktu widzenia na rozproszonego przetwarzania informacji.

Html umożliwia przekierowanie goście z Rosji wysłać do serwera w Moskwie, a goście z Ameryki – do serwera w Waszyngtonie. Chociaż szybkość linii komunikacyjnych rzadko zależy od odległości, ale system ten pozwala rossiykoy częścią witryny skupić się na rosyjskojęzycznych użytkowników i oferta odnosi się do świadczenia usług, zakup towarów w pobliżu adresu IP odwiedzającego i Amerykanów – zaoferować wszystko w języku angielskim oraz w ramach swoich dostępność.

Ważną częścią każdego zasobu sieciowego jest aspekt techniczny niezawodności, stabilności, bezpieczeństwa. Html przekierowanie pozwala na natychmiastową zmianę serwera. Wszyscy odwiedzający, które przychodzą przed przekierowaniem, nadal mają być podawane na serwerze głównym, ale już naśladują po drugiej, pomocniczy. Po interesie ostatnim gościem pierwszego spotkania, staje się na prewencji.

Rewers html przekierować uwalnia serwer pomocniczy, a serwer główny ponownie podejmuje swoje obowiązki. Takie przełączanie umożliwiają znaczące prace konserwacyjne, niewidoczny dla publiczności.

Proste przekierowanie strona html – ale jak wiele możliwości.