562 Shares 9627 views

Jak zrobić pyszne bułki sera: dwie wersje gotowania

Rolki Ser uzyskano soczysty i smaczny każdej próbie. W tym artykule, zdecydowaliśmy się rozważyć dwie opcje, z których jeden jest wykonany z kremem bazy, a drugi – od kanapek kupiony w sklepie.


Pyszne bułki domowej roboty ser budyń

Niezbędne składniki na ciasto:

  • kremowy świeży olej – 130 g;
  • duże jajko kurczak – 3 szt. (Jeśli małe, lepiej jest wziąć 4 szt.);
  • Jadalnia sodowy, sól jodowana porządku – w schepotochke;
  • chłodzony przegotowanej wody – 200 ml;
  • biała mąka przesiewa – 1 pełne szkła;
  • parmezan i holenderski – 100 g każdej odmiany.

ciasto Sposób

Rolki Ser zasad kremem są bardzo szybko i łatwo. Aby to zrobić, wlać do ochłodzonego naczynia wrzącej wody, masła i wprowadzone do nich lekko ciepły (aż do całkowitego rozpuszczenia oleju). Ponadto, stale mieszając, do masy wymagany wlać drobnej soli i białą mąkę. W rezultacie, należy uzyskać lepką mieszankę dobrze rozciągający się od ścianek garnka. Po tym, trochę schłodzone fundament niezbędny do przemian bić jajka, dodać tarty ser i dokładnie wymieszać.

Proces pieczenia produktów w piecu

Rolki ser powinien być przygotowany w rozgrzanym piecu w temperaturze 200 ° C. Wymaga to, aby wziąć pieczenia vystelit jego powierzchni papieru pergamin, a następnie za pomocą łyżki, zwilżoną wodą, umieścić półproduktu arkusza, pozostawiając między nimi odległości nie mniejszej niż 5 centymetrów. Piec przez takie produkty powinny być na 25-40 minut, aż bułki zaczerwienienia. W razie potrzeby, w środku tej prostej upieczeniu można umieścić dowolny farsz.

Bujne bułki ser ciasto francuskie, kupili magazyn

Składniki do pieczenia:

  • drożdże ciasto francuskie (dostępne w prawie wszystkich supermarketach) – 500 g;
  • Biała mąka pszenna – 300 g (potrzebne ciągły);
  • ser "Almette" – 160 g;
  • parmezanem – '60

Sposób formowania wyrobów mącznych

Rolki Ser podłoży laminowanych o wiele szybszy i łatwiejszy niż w poprzedniej partii. Po tym wszystkim, do przygotowania tej mąki danie nie ma potrzeby, aby mieszać własną bazę, ponieważ zawsze można kupić w sklepie. Tak więc należy wziąć warstwę drożdży ciasto francuskie, toczą się po jednej stronie, posypane mąkę, a następnie rozprzestrzenia się na powierzchni sera postrzępionej i ściśle owinięty w zwój. Gotowy półprodukt musi być cięty na kawałki o grubości 4 cm i są umieszczone na przemian na natłuszczonej arkusza tak, że odległość od około 50-80 mm między nimi.

Obróbka cieplna wyrobów mącznych

Drożdżówka z serem i piec ciasto powinno być około godziny. W tym czasie są one dobrze rosnąć, aby stać się bujne, miękkie i bardzo smaczne.

Jak służyć wypieki na stole

Gotowych rolek kremem lub warstwowych fundamentów powinny być podawane w postaci ciepła z gorącej słodkiej herbaty i trochę dżemu, miodu lub mleka skondensowanego. Bon appetit!