237 Shares 3007 views

Płytka do ścieżek ogrodowych: jak go tytułować


Torując ścieżek ogrodowych – praca nie jest skomplikowana, to pod wpływem siły każdej strefie podmiejskiej właściciela. Ścieżki te charakteryzują się długą żywotnością, piękny wygląd i idealnie pasują do każdego stylu projektowania krajobrazu. Nowoczesne płytki do ścieżek ogrodowych – materiał jest bardzo trwały, a także dekoracyjne szlak nie jest przeznaczone do intensywnego ruchu, uczynić je bardziej nie jest trudne nawet dla początkujących ogrodników.

Typowo, szerokość tych ścieżek, od 0,5 do 1,5 metra. Na tej podstawie, konieczne jest, aby wybrać rozmiar materiału budowlanego. Definiowanie szerokości toru, niezbędne jest, aby wziąć pod uwagę, że podczas układania kostki płyty ścieżek ogrodowych powinny całkowicie nadające się między granicami, to znaczy, nie ma potrzeby, aby go przyciąć. Więc nie tylko zaoszczędzić na zakup materiałów, ale również uzyskać gładką i piękną powierzchnię.

Płytka do ścieżek ogrodowych można układać na różne sposoby, ale najczęściej są murowane, „bar” lub „Drzewo”. W tym przypadku, materiał ten powinien być wybrany prostokątne standardowych rozmiarach. Więc masz zwięzły, geometrycznie wyrównaną powierzchnię. Jeśli chcesz ozdobić ogród i spektakularny oryginalną ścieżkę, która podkreśli styl i elegancję swojej stronie, należy zwrócić uwagę na taki materiał wykończeniowy jak dachówki na ścieżkach ogrodowych „fali”. Należy również pamiętać, że jeśli chcesz, aby służył jako droga przez długi czas, należy uważnie śledzić technologię jego nawierzchni.

Po wytyczony kierunek przyszłych utworów, trzeba zdjąć górną warstwę gleby i dokładnie oczyścić powierzchnię z kamieni i korzeni roślin. Na miejscu montaż krawężnika należy wykopać rowek na całej długości ścieżki przyszłej głębokości co najmniej 15 cm. Dno wykopu powinno być pokryte piaskiem, nawilżają i dokładnie zagęścić. Ustawić krawężnik jest beton w roztworze ciekłym.

Po zakończeniu prac przygotowawczych zasłonięte i podstawa graniczny odparowuje jak trzeba, to jest konieczne w celu przygotowania jego powierzchni do układarki toru. Aby to zrobić, na całej długości podwaliny tłucznia lub żwiru grubości około ośmiu centymetrów i delikatnie wygładzone. Na twardym pakowane bazy położył płytki na ścieżkach ogrodowych. W tym celu mieszanki betonowej. Należy zachować odstęp około pięciu milimetrów między płytami. Jeśli pracujesz masz potrzebę cięcia płyty chodnikowe, lepiej jest użyć do tego szlifierki z tarczą diamentową.

Po płytki ścieżek ogrodowych ułożone, że szwy muszą mieszaniny cementu i piasku napełniania i usuwania nadmiaru miotły. Cała powierzchnia toru musi być dokładnie zwilżyć najlepszego wykorzystania tego węża do dyfuzora. Ścieżka ogrodowe, określone w podobny sposób można już przejść od razu, nie czekając na całkowitym wyschnięciu betonu.

Dekoracyjny ścieżka ogród znacząco uzupełniają swoją stronę, a świadomość, że zostały stworzone osobiście to piękno, mnożenie przyjemne doświadczenie.