838 Shares 3840 views

Jak zburzyć windows 7

Każdy użytkownik systemu operacyjnego firmy Microsoft, co najmniej raz zastanawiał się: jak nosić Windows. Pomimo faktu, że wiarygodność współczesnego Windows 7 jest znacznie wyższa niż w starszych wersjach, jednak czasami trzeba go ponownie. Jednym z powodów tego jest użycie prawidłowo uruchomione twórcom oprogramowania firm trzecich. Dlatego ludzie często chcą wiedzieć, jak zburzyć Windows 7. Można następnie ponownie zainstalować system i rozpocząć pracę. Należy zauważyć, że odpowiedź na pytanie „Jak nosić laptopa z Windows 7” jest taka sama jak dla komputera, który jest opisany poniżej.

Gdy na jednym z forów internetowych rozmówca chwalił się, że jego dysk twardy komputera składa się z kilku części, jak prawdziwi profesjonaliści. Na jednym z nich jest zainstalowany system Windows, a drugi służy do programów. Ten sposób podziału przestrzeni na dysku jest używana częściej, ponieważ sprzedający są skłonni do komputerów i laptopów po prostu nie pozostawić wybór nowicjuszy: „To jest dysk twardy. Na nim są dwa odcinki. " Znalezienie odpowiedzi na pytanie „Co jest bardziej profesjonalny: jedną partycję dla całego dysku lub jakiś” pozostawić filozofom. Dla nas ważniejsze jest konsekwencją: system operacyjny może być zainstalowany na jednym z kilku sekcji, a jeden jedyny. Odpowiednio, sposoby przeprowadzania Windows 7 niektóre z różniących się dość znacznie.

Tak, te trzy opcje: jedna dla bez partycji dysku twardego, na inne sprawy ze wspólnym punkcie, a trzeci – uniwersalna.

Aby ustalić, jak przeprowadzić Windows 7 partycjonowania partycji systemowej, należy najpierw przygotować wszystko. Nawiasem mówiąc, zaleca się wykonywać taką pracę z dowolną metodą. Konieczne jest, aby zapisać ważne dane, które mogą znajdować się na płycie. Utwórz folder i skopiuj go do wszystkich dokumentów, hasła, kody, foto: jednym słowem, wszystkie rzeczy, które nie chcą stracić. Zaawansowani użytkownicy mogą również zapisać ustawienia swoich programów, które są na płycie CD Ścieżka: Users Nazwa użytkownika AppData Roaming , a następnie ponownie zainstalować system, aby dostosować je do tyłu.

Należy zauważyć, że jeśli dysk jest podzielony na partycje, to przechowywanie Folder powinien być stworzony na innej partycji (zamiast na którym jest zainstalowany system Windows). Teraz każdy będzie wiedział, jak przeprowadzić systemu Windows 7. Włóż dysk do płyty DVD z dystrybucją systemu Windows i uruchomić z niej (ustawienie kolejności rozruchu patrząc w BIOS). W pewnym momencie zostaniesz poproszony, aby wybrać partycję do zainstalowania. Wybierz system i kliknij przycisk „Format” – to usunie wszystko na nim, dlatego trzeba najpierw skopiować wszystkie użyteczne. Po instalatora określić naszą przygotowaną sekcję. Najważniejsze – nie mieszają się i przejść do zapisania plików. Jest to jeden z najprostszych sposobów. Jego niedobór w ograniczonym zakresie tego paragrafu: przeznaczyć zbyt dużo miejsca jest niepraktyczne, a nowy system operacyjny może nie mieć wystarczająco dużo o tym, co jest.

W przypadku jednej sekcji muszą być pobrane z Internetu i zapisane na dysku każdego Live-CD. Z tej płyty można uruchomić bez instalacji w zwykły Windows. Stamtąd utworzyć folder i przenieść go do katalogu, Documents and Settings w systemie Windows, Informacje Program Files, ProgramData, System Volume użytkownicy. Następnie usunąć je wszystkie. Ruchoma jest niezbędne do uzyskania pozwolenia. Jeśli musisz ponownie zainstalować system, rozruchu z dysku dystrybucji i wybierz sekcję, ale nie formatować! W przeciwnym razie, po prostu restart – Win 7 zostanie skasowana.

Uniwersalny sposób eliminuje potrzebę formatowania i LiveCD. Wystarczy wybrać żądany profil i odpowiedzieć instalatorowi o obecność na nim drugą wersję systemu Windows, a utrzymanie wszystkich folderów, odpowiedział twierdząco. Po zainstalowaniu starego systemu (Windows.OLD) mogą być bezpiecznie usunięte. Dwie wady: instalacja trwa długo, wymaga dodatkowego miejsca na dysku.