869 Shares 3953 views

Klinika „Medsi” – Opinie pacjentów

Klinika przeszła długą drogę w jej rozwoju, aby uzyskać swoją nazwę „Medsi”. Powstał on w oparciu o szóstej klinice, który został otwarty w 1957 roku w Moskwie. Już w 1976 roku klinika zaczęła współpracować z wieloma zagranicznymi ośrodkami medycznymi. Potem był zaangażowany w obsługę delegacji zagranicznych, którzy przyjechali ze 120 różnych krajów. O działalności kliniki słyszałem tylko pozytywne opinie „Medsi” rozwijała się szybko. Aby przygotować się do otwarcia „Medsi” nowoczesny szpital rozpoczął się w 1989 roku. W tym samym roku odnotowano jego współpracy z Europ Assistance – Francuski Medical Association. Z biegiem czasu, klinika wzrosła do statusu „Medsi” kliniki. Ta placówka medyczna została zamknięta w spółkę akcyjną. Jego nazwisko stało się marką w czasie. Pod nim zbudowano kilka prywatnych klinik, a następnie połączone w sieć szpitali. W tej chwili tylko najlepszy i najnowszy sprzęt wykorzystywany w klinice. Placówka medyczna zatrudnia tylko wykwalifikowanych lekarzy. Praca klinika ma na celu zapewnienie kompleksowej opieki medycznej. W Rosji jest 12 miast, w których znajduje się 30 klinik „Medsi”. Klinika nie zamierza na tym poprzestać i nadal iść do przodu w swoim rozwoju. Dyskusja na temat „Medsi” referencje pacjentów wypełnionych żywe wrażenia z niej.

Jakie usługi „Medsi”

Zasięg usługi Clinic „Medsi” ogromna. Z tego powodu praca placówek medycznych zostały rozesłane do wielu dzieci i dorosłych Medical Center. Przyczyniło się to do faktu, że kolej w „Medsi” stały się rzadkością. Dla „Medsi” opinii na temat tej sytuacji jest bardzo ważne.

Urzędy gdzie „Medsi” świadczy usługi, dzielą się na:

1. Neurology. Wytwarza pierwotne rozpoznanie, a następnie obróbkę z chorobami układu nerwowego. Jedna konsultacja neurolog będzie kosztować tysiąc – tysiąc siedemset rubli. Referencje o separacji różne.

2. terapeutycznych. To rozdzielenie następuje badanie osób z chorobami narządów wewnętrznych oraz ich późniejszej obróbki.

3. rentgenowskie, zawierający SPL. Badania przeprowadzone w nowoczesny sprzęt, koszt z nich jest 500-3000 rubli. Negatywne opinie na tej gałęzi tam. Pacjenci bardzo przyjazny personel i jego pracy.

4. Ambulatorium. Tutaj wykwalifikowani specjaliści wykrywać i leczyć choroby w jej wczesnym stadium rozwoju.

5. Klinika Chirurgii Plastycznej. Świadczy usługi dla chirurgii plastycznej.

6. Diagnostyka funkcjonalna. Przeprowadziła badanie i leczenie osób z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

7. Chirurgia i Traumatologii. Idąc leczeniu urazów i bez interwencji chirurgicznej. usługa transmisji danych kosztuje pięć tysięcy rubli i powyżej. Recenzje pacjentów chirurgii może spełnić szereg.

8. Gabinet lekarzy ogólnych, którzy pracują przez całą dobę pod nadzorem lekarza rodzinnego.

9. Klinika Ginekologii i Położnictwa. Referencje z tego działu, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niektórzy lubią lekarzy przyjaznych rozmów, a ktoś nie podoba się nacisk na ich stanu przez lekarzy podczas rozmowy z nimi.

10. Pediatrics. opinie klientów dla tego rozdziału jest różny od zła do dobra. Niektórzy pacjenci podziwiane pediatrzy Clinic, inni za złe ich pracę. Częściej mówić o stałej zmianie prowadzącego lekarza. Niektórzy pacjenci nie powinni ubezpieczyć swoje dzieci do kliniki, powołując się na wysokie koszty ubezpieczenia.

11. Laboratorium diagnostyczne. Tacy pacjenci przechodzą testy. Laboratorium wykonuje swoje badania, w którym formułuje wnioski na temat stanu zdrowia człowieka. Koszt analizy – od siedemdziesięciu rubli.

12. Klinika otolaryngologii i okulistyki.

13. Szafka manipulacji i implantacji.

14. endoskopowe.

15. zakaźne.

15. dermatovenereological.

16. immunologicznego.

17. Dental. Konsultuje, a operacje implantacji. O tym oddziale pacjenci reagują dobrze. Lubią pracę dentystów, ich punktualności i życzliwość.

Argumenty o Medsi przez departamentu”, opinie klientów są w większości pozytywne. Jednak zawsze będą niezadowoleni pacjenci, którzy nie lubią się z lekarzem, obsługa jest coś innego.

W klinice, zawsze można zakupić program leczenia dla siebie i swojej rodziny. „Medsi” zapewnia także programy dla klientów korporacyjnych i firm ubezpieczeniowych. Na liście programów oferowanych przez kliniki należą:

– „W trosce rodziców”;

– "Standard";

– "Mama";

– "Business";

– «Vip»;

– "Diabetes Center";

– "Age po czterdziestce".

Ceny na te programy różnią się od 30 tysięcy do 85 tysięcy.

referencje pacjenta na zasadzie pracy personelu medycznego są pozytywne. Oczywiście istnieją pewne punkty ujemne o poszczególnych lekarzy.

Klinika „Medsi” – opinie

Opinie o placówkach medycznych „Medsi” oraz o ich usług, w ogóle, pozytywne. Pacjenci cenią sobie indywidualne podejście do zdrowia i opieki medycznej każdego pacjenta. Są one ważne, aby rozważyć swoje potrzeby, że klinika wykonuje się z przyjemnością. Nie pozbawiony pozytywnych opinii i dziale dziecięcym, gdzie wykwalifikowani pediatrzy uwielbienia i dobrego projektu korytarzy i sal lekcyjnych. Wielu pacjentów odpowiedzi na dość niskie ceny dla różnych rodzajów usług.