807 Shares 8348 views

"Tygrysa-2". Hyde. Potwór opancerzony czołg niemiecki

Jeździć na dość niezwykłą „tiger” i otworzył kolejną maszynę bojową w oddziale niemieckich ciężkich czołgów – PzKpfw VIB Tiger II. Wśród graczy ma kilka przydomków – "Kote", "CT", "dvoechku" lub "Tiger-2". Hyde na zbiorniku rozpocznie tradycyjnie z modułami przeglądarki pompujących oddziałów.


„Pobieranie” wnętrzności

Jeśli zgromadziły duże doświadczenie (bardzo polecam zrobić), a następnie używamy go do wyświetlania zbiornika w najlepszym stanie. W przeciwnym razie trzeba będzie smakować urok urządzeniu spustowym – jednak jest to jeden z nielicznych czołgów w grze z „vargeymingi”, który w bazie czuje się dość pewny siebie, nie powodując otwarcie negatywnych uczuć.

Przede wszystkim otworzyć obudowę. To pozwoli zapomnieć o ograniczeniach wagowych i instalować żadnych kolejnych modułów i akcesoriów. Ponadto, w celu zwiększenia prędkości obrotowej oraz ogólną dynamikę zbiornika.

Kolejny moduł otworzyć – wieżę. Dodać Tank wytrzymałościowych 100 punktów (jest czasami bardzo krytyczna) oraz wyeliminować błądzących przekłuty na czole, wystającej ze zbiorników poziomu. Najważniejszą nabycie podczas instalacji tego modułu – zwiększona przeglądu i szybkostrzelność.

Zwracamy się do pistoletów. Muszę powiedzieć, że oba pistolety otwarty na zbiorniku, mają swoje plusy i minusy bezwarunkowe. Smakować urok gry w tej niezwykłej maszyny, autor radzi, aby otworzyć oba. „Predtopovaya” gun daje wysoką szybkostrzelność, dobre przerw, precyzją i wysoką PDM th (uszkodzenia na minutę). Górny traci tego wskaźnika, jednak znacznie bardziej „przenikliwy” i dokładne, i ma znacznie wyższy wskaźnik pojedynczego uszkodzenia. Tak że ostateczny wybór odtwarzacza. Najważniejsze – pamiętaj o funkcji i narzędzi, aby go używać prawidłowo, w zależności od sytuacji w grze.

"Tygrysa-2". Hyde: załoga

Oglądane zbiornik jest dość dorosły, poziom ósmy w branży pompowania wystarczająco często dostaje w walkach z „dziesiątki” i jest bardzo wrażliwy na załogę. Zaleca się stosowanie na wszystkich zbiornikach, z poziomu ósmego, załogi w trzech pełnych „profit”.

Więc, co jest niezbędne dla naszego „kota”, tak aby mógł w pełni pokazać swoje zęby i pazury?

  • Dowódca – „Walka Brotherhood” (wszystkie wskaźniki wzrasta o 5%), „naprawa” (TT w wirze walki, a krytyczna szybkość modułów naprawczych), „złota rączka” (w celu zneutralizowania częste kontuzje członków załogi).
  • Strzelec – „Walka Braterstwo”, „płynny obrót wieży” (poprawić dokładność w samym środku bitwy), „naprawa”.
  • Kierowca – „Walka Braterstwo”, „sprawne funkcjonowanie” (poprawić dokładność w ruchu) „czysty i schludny” (zmniejszyć prawdopodobieństwo podpalenia silnika).
  • Radio Operator – "Walka Braterstwo", "naprawa", "Radio przechwycenie".
  • Ładowanie – „zwalczać Bractwo”, „bezstykowego boeukladki” (zmniejsza ryzyko eksplozji module), „Napraw”.

wyposażenie opcjonalne

Opis czołgu „Tygrys-2” (przewodnik), nie może obyć się bez historii marki potrzebne do zainstalowania dodatkowych komponentów sprzętowych. Biorąc pod uwagę, że walka jest konieczna w pierwszej linii, a wszystko dzieje się bardzo szybko, jego wybór należy podchodzić z praktycznego punktu widzenia – w celu wzmocnienia zalety i wady, aby spróbować zneutralizować.

Optymalna jest następujący zestaw:

  • Lepsza wentylacja – instalowanie zwiększa wszystkie parametry zbiornika. W połączeniu z odpowietrzyć „Walka Brotherhood” Załoga jest w wysokości 10% będzie absolutnie zwiększenia wszystkich funkcji. To jest dużo, więc trudno jest przecenić znaczenie modułu.
  • Ubijak kaliber – przyspiesza przeładowanie broni o 10%. W kontekście dynamicznej walki, a jeszcze bardziej w pojedynku na świeżym powietrzu, to nie tylko pozwalają na „Shoot” wroga i ratowanie przed zniszczeniem.
  • Szybsze dyski pickup – klasyczny precyzja pistolet, dodatkowo podkreślona przez tego elementu, można szybko i skutecznie zmierzać do najbardziej wrażliwych miejscach w pancerz wroga, zarówno w niewielkiej odległości i na dużych odległościach.

Taktyka w walce

Hyde na zbiorniku „Tiger-2” byłaby niepełna, gdyby nie miał wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z urządzenia w działaniu.

Tak więc, idąc na wojnę, nie należy zapominać, że jesteśmy na dużym zbiorniku. Naszym atutem – to duża podaż punktów zdrowia, stałego głowy książki i śmiercionośną broń. Na tej podstawie, pierwszą rzeczą, musimy na początku odniesienia – przegląd podsumowuje.

Jeśli nie jesteśmy poniżej połowy listy (lub na górze)

Nie krępuj się go „tankowania” kierunek. Weźmiemy pod uwagę, że prędkość została nam dana nie jest bardzo dużo i szybko, nie możemy zmienić bok – tak wybór naszego atakiem być nieomylny.

Przyjdź, zajmują pozycję rozpoczynając strzelaniny (jeśli jest ich kilka rywali). W przypadku, że nasz zespół jest wyraźna większość liczbową, musimy doprowadzić do ataku, historię niezdecydowany sojusznicy wzdłuż. Z okrzykiem: „Dla Ojczyzny” rzucić na wroga, starając się zadać maksymalne obrażenia. Jeśli masz szczęście z kolegą z zespołu, a oni poparli impuls atakuje, to kończy wroga szybko i źle.

Jeśli byliśmy na dole tabeli (walka z poziomów 9-10)

To nie jest powód do rozpaczy. Pistolet mamy wspaniałe „szyje” prawie każdy zdrowia dużo – go używać! Idziemy z najlepszych „nici” do walki i pracy jako wsparcie dla zbiornika, gdy jeden z nich jest przywracana do przeładować, pchnąć do przodu i przestraszyć wroga; z możliwością, aby strzelać, powodując uszkodzenia. W skrajnym przypadku możliwe jest pokrycie sojusznika, biorąc na kilka muszli. Zapisz swój „znaczek”, ale oni sami są wciąż żywe.

Nie zapomnij o osobliwości tkwiących we wszystkich niemieckich czołgów, – rodzaj aparatu „prostokątności”. Oznacza to, że stoisko wroga w pozycji „prawo” nie jest zalecane. Idealna „postawa” jest mały diament w 20-30 stopni. Ruch w kierunku wroga i nie jest zalecane w linii prostej, a przy małym halsie w tym samym stopniu, co trzymamy na łamanie ogromny NLD (dolna część czołowa). Romb, nawiasem mówiąc, jest bardzo skuteczny pod względem strzelanin (jeśli masz pod ręką jest kamień / ściany / rock): kombinacja „Wygońcie diament-shot-check-in schronienia” pozwoli Ci zaoszczędzić wiele razy, to jest do zbiornika bardzo skutecznie „zjada” Gotowe .. gąsienice.

Który nie jest zalecany w tym zbiorniku, więc to jest walka z wysokim poziomem średnim maszyny na krótkich dystansach, „zakaruselyat” i podpalono. Dlatego też utrzymać je z daleka i strzelać pierwszy.

Wnioski dotyczące czołg „Tygrys-2”

Opisany powyżej Podręcznik powstał w oparciu o doświadczenia gry i wrażeń otrzymanych przez zbiornik. W internecie pokazuje wiele materiałów na ten temat, i każdy ma prawo do dokonywania własnych wyborów (jak również uzupełnić swoje zdanie), a nawet podzielić się swoimi wrażeniami. Na przykład, istniejący przewodnik „Tiger-2» (Jove jego autor), pozwala zobaczyć bardzo kontrowersyjny film o jednym z najbardziej ohydnego vododelov World of Tanks i uzyskać szereg kontrowersyjnych (i nie zawsze sensownych) sugestie.

Z kolei proponujemy czytanie „dvoechku” (jeśli jesteś zainteresowany w formacie wideo) na utworzenie drugiego, profesjonalnym artystą, który daje dość sensowne zalecenia dotyczące gry na zbiorniku „Tiger-2”. Hyde od Amway921 uczyć nie tylko prawo do posiadania maszynę bojową, ale również wykazują korzystne pozycje, będziemy rozmawiać o taktyce i niuanse walki. Jest to łatwe do znalezienia na słynnych kanałów w sieci World Wide Web.

W każdym razie, mamy nadzieję, że czytelnicy tego artykułu był pomocny w uzyskaniu niezbędnych informacji.

Ci udanych bitew!