252 Shares 9467 views

Lek „Ornisid”: Instrukcja obsługi, skład, opis i recenzje anaogi

Różne infekcje bakteryjne mogą spowodować wiele problemów i machnięcia na odporność organizmu. Prowadzą one do rozwoju złożonych chorób, z których ucieczka nie jest tak łatwo. „Ornisid” lek został stworzony do leczenia takich zakażeń. na wniosek złożony za pomocą instrukcji pomoże Ci zrozumieć cechy jej działalności i dowiedzieć się o wszystkich ostrzeżeń dotyczących odbioru.


Ogólna charakterystyka

Jest to środek antybakteryjny, który skutecznie zwalcza beztlenowych mikroorganizmów chorobotwórczych: ziarniaków, Trichomonas. Głównym składnikiem leku jest ornidazole. Skład Składniki pomocnicze mogą się różnić w zależności od tego, czy lek został wydany w jakiejkolwiek formie. Na przykład, tabletki mają powłoki ochronnej, który jest wytwarzany z dodatkiem następujących substancji: stearynian magnezu, skrobię ziemniaczaną, mikrokrystaliczną powłoki.

„Ornisid” (instrukcja obsługi Należy rozważyć przed użyciem), muszą być przechowywane w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu. Pożądane jest, że pokój nie była cieplejsza niż 25 stopni. Okres przechowywania leku – 2 lata. Po zakończeniu wytwarzania należy usunąć. Środek wyłącznie na receptę sprzedaż.

W jaki tworzy można kupić rzeczy?

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na następujące informacje, dotyczące leku „Ornisid”: na stosowanie oświadczenia funduszy zakłada istnienie trzech różnych form produkcji.

1. Tabletki pokryte powłoką ochronną i umieszczone w blistrze. W każdym z nich zawierała 250 mg ornidazole. Blister łącznie 20 tabletek.

2. Tabletki "Ornidazole Forte". Zawierają 500 mg materiału bazowego. Opakowanie zawiera blister z 10 tabletek.

3. pochwy świec. Razem blistere ich 3. Każda świeca zawiera 500 mg ornidazole.

Jak ma działanie farmakologiczne leku?

Głównym przewodnikiem w działaniu podczas używania narkotyków „Ornisid” – instrukcje obsługi. Stwierdza się, że podstawowym składnikiem jest zdolny do wiązania się z szybkiego transportu białek, które znajdują się w obrębie komórek mikroorganizmów beztlenowych. Oddziałuje z DNA z patogenów i zapobiegania normalnego tworzenia kwasów nukleinowych. Czyli mikroorganizmy nie można mnożyć.

Substancja jest dobrze wchłaniany w jelicie. dystrybucji tkanek przebiega szybko i równomiernie. Lek jest wchłaniany prawie całkowicie – 90%. Największe stężenie substancji obserwuje się już po 2 godzinach. Kumulacja w wątrobie, gdzie wyświetlany w postaci metabolitów. Większość pieniędzy wychodzi z moczem, minimalna część – z kałem.

Narzędzie może być wykorzystywane w niektórych przypadkach?

Jeśli trzeba kupić „Ornisid” instrukcje użytkowania (substancja przedziałach cenowych od 190 rubli. A powyżej) będzie mówił o przypadkach, w których należy podjąć. Tak, istnieją wskazania do stosowania leku:

 • rzęsistkowica;
 • chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, wywołane przez ten typ bakterii jak H. pylori;
 • amoebic biegunka i inne formy pełzakowica;
 • zapalenie opon mózgowych, zapalenie otrzewnej, posocznicy;
 • giardiasis;
 • bakteryjne zakażenie pochwy;
 • nużeńca psiego;
 • profilaktyka zakażeń, które mogą pojawić się operacji na brzuchu lub genitaliów.

Należy zauważyć, że „Ornisid forte” instrukcje użytkowania, które nie różnią się od opisu podanego wcześniej postać leku ma wpływ na rodzaje patogenów tlenowych.

Przeciwwskazania do stosowania

Istnieją pewne ograniczenia i restrykcje, które sprawiają, że niemożliwe jest przypisanie określonego leku w leczeniu niektórych pacjentów. Są następujące przeciwwskazania:

 • Bardzo wysoką czułość na ornidazole;
 • złe funkcjonalność wątroby lub nerek;
 • brak koordynacji ruchów;
 • leukopenia (zmniejszona liczba krwinek białych we krwi);
 • karmienie piersią;
 • pierwsze 12 tygodni ciąży;
 • poważnych chorób organicznych układu nerwowego.

Jakie są negatywne reakcje mogą wystąpić?

Podobnie jak w innych podobnych leków, niepożądanych reakcjach i zapewnia „Ornisid”. Instrukcje użytkowania (tabletki należy przyjmować ściśle według planu planowanym lekarza) mówi o tych możliwych działań niepożądanych:

 • ból i wirować w głowie;
 • naruszenie percepcji wzrokowej;
 • drżenie;
 • Ruchy discoordination;
 • nudności, wymioty, a nawet biegunka;
 • drgawki.

Co do użycia, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na pełną kompatybilność leku z alkoholem.

Sposoby stosowania, dawkowania i interakcji z innymi lekami

Jeżeli przypisano „Ornisid” instrukcji użytkowania (można przeczytać poniższe opinie) opowiada szczegółowo o funkcjach tego leku. Określenie schematu leczenia w zależności od wieku pacjenta, jego ogólny stan zdrowia, stan zaawansowania choroby, a to oznacza również formy uwalniania.

Istnieją sposoby podawania leku:

1. Tabletki:

– Jeśli rzęsistkowica trzeba zażywać leki do 0,5 g dwa razy na dobę przez 5 dni. Niemowląt daje wystarczający czas leku 1, znamienny tym, że dawka 25 mg / kg wagi ciała.

– zakażenia beztlenowe. W tym przyporządkowany jednej tabletki (500 mg) na 12 godzin.

– zakażenia Amoebic i czerwonki. Jeżeli pacjent waży mniej niż 35 kg, to przypisuje się dawkę 1,5 g na dzień. Jeśli waga wynosi ponad 60 kg, przy czym pacjent jest przypisany 2 g leku dziennie. Jeżeli masa pacjenta jest mniej niż 30 kg, to jest wystarczające do podjęcia w dawce 40 mg / kg. Giardiasis jest traktowany w taki sam sposób.

– W przypadku jest zapobieganie infekcji pooperacyjnych konieczne przed interwencją pacjentowi 1 g leku, a po nim – 0,5 g dwa razy dziennie. Leczenie w tym przypadku wynosi 3-5 dni.

2. Świece:

– Rzęsistkowica. Konieczne jest użycie 0,5 mg raz dziennie, najlepiej na noc. Możliwe terapia skojarzona z jednoczesnym podaniu doustnym tabletek.

Należy zauważyć, że niektóre leki mogą zmniejszać życie życiem „Ornisida”, na przykład „fenobarbital”. Ostrożnie z tego leku będzie ci ludzie, którzy biorą leki przeciwzakrzepowe. Wzmaga działanie tych ostatnich.

Charakterystyka ruchu, analogi i opinie

Jak należy stosować nazwę „Ornisid” świece? Instrukcje użytkowania zapewnia wystarczającą głębię ich wprowadzenia, po dokładnym czyszczeniu zewnętrznych narządów płciowych z mydłem antybakteryjnym. W tym przypadku należy pamiętać, że zakażenie pochwy lub rzęsistkowica powinni być leczeni przez obu partnerów. W przeciwnym razie, leczenie może być nieskuteczne. Ponadto, w czasie leczenia należy zatrzymać się podczas seksu.

Z pewnym opieki po wsadowym, przejąć kierownicy. Fakt, że skutki uboczne mogą być słaba koordynacja ruchów. Naturalnie, koncentracja uwagi w tym samym czasie może być również zdenerwowany.

Ze szczególną ostrożnością należy przyjmować tabletki w 2. i 3. trymestrze ciąży. Podczas leczenia, matki karmiące powinny zatrzymać laktację.

Wśród analogów złożone leki są następujące: "Orniona", "Avrazor", "Tiberal", "Ornidazole". Fundusze te nie mogą Ci odpowiadać, a kosztuje znacznie mniej. Koszt „Ornisida” wynika z faktu, że jest on produkowany w Turcji i jest importowany.

Wielu pacjentów może być podejrzane leku przedstawione. Jeżeli przypisano „Ornisid” instrukcję obsługi (opinie pomogą Ci zrozumieć skuteczność materiału) – jest to dokument, który ma być odczytany niekoniecznie.

Na ogół pacjenci pozytywnie reagować na leki. Jest wysoka skuteczność substancji w walce z Trichomonas i innych patogenów. Jednak, jak użytkownicy mówią o pewne skutki uboczne, na przykład tabletek czasami nudności i biegunkę. Jeśli chodzi o świece, mogą wywołać reakcje alergiczne. W zasadzie, przejawem tych działań niepożądanych są niewielkie.

Teraz masz wszystkie informacje na temat: „Ornisid” :. instrukcję obsługi, ceny, opinie „Na zdrowie!