466 Shares 9026 views

Slipknot – maska horror

Jest taka grupa – Slipknot. Ekscentryczny, a nawet (śmiem powiedzieć) brutalny rodzaj facetów noszących maski Slipknot i markowe kombinezony, dosłownie wykorzystać publicznej. Plus nie zawsze estetycznie zachowanie izbryzgannye wymioty scenę i ogromny wybór innych niuansów, które wyraźnie wyróżnia się z tłumu dzieci rocka. Nie twierdzą, że mają jakość muzyki, choć wyraźnie pamiętał to. Styl śpiewania – nu metalu, alternative metal.


Obraz ma nic? problem

Slipknot-maski, zgodnie z uczestników w grupie – sposób usunięcia jego twarz z ekranu, publiczność słuchała tylko muzyka i nie przeszkadza muzykom nad formą. Dobrze, jeśli oni naprawdę wierzą w to, to tak będzie. Ale w rzeczywistości, maski Slipknot grał odwrotny skutek – stały się popularne, a nikt nie pomyli muzyków „Slipknot” z innymi odpowiednikami skalnych.

Rok utworzenia grupy – 1992, że jest od ponad dwudziestu lat. Ale maska pierwszy pojawił się trzy lata później, czyli w 1995 roku pomysł został zaproponowany przez Shon Krehan, który nosi maskę klauna, otzheg na scenie w najbardziej „nie grają”. Ten sam sposób odróżnić skorzystał oczywiście pozostałych kolegów z zespołu. Wtedy to była zbliżona do szaleństwa, tak bardzo, że maski były artystów, nie tylko na scenie, ale także na spotkaniach z fanami i mediami. Coś w rodzaju X-Men, którzy nie chcą, aby przynajmniej ktoś widział prawdziwe oblicze każdego.

Chociaż, zgodnie z Shawn Crahan, on po prostu robi mi się niedobrze, aby spojrzeć na siebie w filmie bez maski. On najwyraźniej nie szczególnie podoba się przejmować na ich wygląd, a więc nie prowokować mas ludzi plotek, włożył maskę i został pozbawiony wszystkich problemów make-apovskih.

Pozostali koledzy z zespołu odebrał sobie Slipknot maskę na podstawie jego samego świata duchowego, jak widzą siebie. Z tego, co najmniej, są bardzo chętni Dzhoi Dzhordison i Kori Teylor. Ostatnio nawet stwierdził, że maska odzwierciedla wszystkie negatywne jego ducha (choć mówiło się dokładniej, ale jest mało prawdopodobne, aby publicznie ogłosić swoją mowę).

Ale pewnego dnia, Dzhoi Dzhordison zasugerował, że mowa w jednym z klubów, mówiąc obrazowo, spowodowało, że straci swoje twarze, a potem przyszła era tajemniczych facetów „Slipknot”. Nikt nie wie, co stało się na tym stwierdzeniu, ale jasne jest, że wiele z ich boli.

Po to się stało w maskach Slipknot w noszeniu. Oczywiście, wszystko w świecie się zmienia. I zmienili. Jako grupa Slipknot Nowa maska stopniowo zmieniła wygląd członków zespołu. A później chłopaki i nie zaczęły pojawiać się publicznie bez nich. Oto one, wielostronne grupa maski Slipknot!

kombinezony uczestnicy

Następujące grupy maskach i kombinezonach pojawiły. Sądząc po słowach samego Sean Krehena kombinezonu nosił pierwszy i z tego samego powodu – ktoś powiedział coś o jego wygląd i grać. Ponadto, w niewygodnej odzieży był nieco skomplikowany, aby grać na bębnach. Już w następnym wydajności perkusista wszedł w kombinezonie. Pozostali chłopcy są również zainfekowany przez tego pomysłu. Gra stała się o wiele łatwiejsze. Z biegiem czasu, ubrania uległy zmianie, zmieniła swoje symbole i wygląd. Tkanka staje się gęstsza. Kori Teylor zażartował kiedyś o grze w „piecyki” takich słów, które w ten sposób tracą na wadze, ponieważ ciepło czterdzieści stopni ulega podwojeniu w temperaturze kolorze. Ten nazwał styl Odchudzanie Slipknot. Jednak z ich sposobu życia bez humoru wszędzie. I po śmierci basisty Paula Graya w 2010 i wszystko trzeba zatrzymać, ponieważ są one przez kilka poistrepalis, chłodny. Mimo to nadal ubijaniu obecnie albumy. Czekamy na wieści od 2014 roku.