177 Shares 3374 views

Xiaomi Mi Zespół: wskazówki dotyczące Mi pasma w języku rosyjskim

Gadżety, oprócz smartfony i tablety stają się coraz bardziej popularne. Obecnie liczba takich należą na przykład, bransoletki fitness. Są one wykorzystywane do ich właściciel może śledzić swoje aktywności za dnia, otrzymywać powiadomienia na ich telefony komórkowe, użyj „scheduler uśpienia” i tak dalej.

W dzisiejszym artykule będziemy mówić o jednym z najbardziej popularnych bransoletki na świecie. Chodzi o Xiaomi Mi Band. Rosyjska instrukcja dla tego gadżetu będzie można go zrozumieć, nawet jeśli nie mieli doświadczenia współpracy podobnych urządzeń. Jednak nie można dostać. W tym artykule będziemy podsumowywać wszystkie najbardziej przydatne informacje i uczynić go bardziej zrozumiałym.

Pierwsze kroki. montaż

Kupując urządzenie, można dostać go w danym polu surowca tektury z Mi logo na pokrywie. Jest to tradycyjny styl opakowań z Xiaomi, nie jest niczym nowym. W celu rozpoczęcia pracy z bransoletki, trzeba się go z pudełka i montażu. Teraz pokażemy, jak to zrobić.

W rzeczywistości, wszystko jest proste, gdy chodzi o Xiaomi Mi Band. Instrukcja w języku rosyjskim, który był dostępny w zestawie jest następująca: trzeba wydostać się z podłoża pakietu (pasek gumy, kotorve będzie na dłoni), a moduł. Ten ostatni jest metaliczny urządzenie rdzeń, „mózg” Twojego bransoletkę. Jest umieszczony procesor, wszystkie czujniki i baterie. Następnie należy połączyć te elementy.

Z paskiem widać wgłębienie wykonane w postaci rdzenia. Jest tam i trzeba umieścić jako ostatni. Powinna ona idealnie pasować bez dodatkowych wysiłków z boku, bez względu na to, co robisz z boku. Wszystko po prostu trzeba kontynuować nosić bransoletkę na ręku i go używać.

Instrukcje dotyczące Mi zespół w rosyjskim nie opisuje, w jaki sposób pasek jest stała. Ta procedura jest intuicyjny: trzeba wkręcić jeden koniec przez pierścień na drugiej, a następnie przymocować końcówkę w odpowiednim otworze. Tak to zostanie utworzony specjalny „double” mocowanie, mające na celu zapewnienie, że w miarę możliwości, aby bezpiecznie utrzymać akcesorium masz pod ręką.

Oprogramowanie na smartfonie

W porządku, że urządzenie może z powodzeniem wykonać wszystkie jego funkcje, musisz powiązać go z telefonem (lub, na przykład, tabletki). Pozwoli to bransoletka dokonać ustawień odczytać z niego dane, łączyć kilka dodatkowych opcji. Synchronizacja odbywa się za pośrednictwem Bluetooth (więcej o tym później), ale teraz pomówmy trochę o oprogramowaniu.

Instrukcje dotyczące Mi pasma w języku rosyjskim oznacza, że aby telefon „zrozumieć” gadżet powinien być zainstalowany fabrycznie na nim aplikacji. Należy pobrać z Google Play lub AppStore, w zależności od wersji systemu operacyjnego telefonu.

Należy również pamiętać, że bransoletka może oddziaływać tylko z Android OS 4.3 lub nowszej oraz iOS 5.0 lub nowszy.

synchronizacja

Bezpośrednim „połączenia” z urządzeniem i telefonem odbywa się, jak już wspomniano, za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth. To staje się bardzo prosta: wystarczy włączyć moduł w telefonie, a następnie przejdź do aplikacji (pobranych wcześniej). Zgodnie z instrukcją na Mi pasma w języku rosyjskim, po odnalezieniu smartfona bransoletka ta musi odpowiedzieć migające niebieskie czujników. Aby potwierdzić synchronizacji należy kliknąć na jeden z nich kilka razy. Po tym, można mieć pewność, że gadżet jest zsynchronizowany z urządzeniem mobilnym, z którego będzie podłączony do niego.

wskaźniki

Jak można sobie wyobrazić, Xiaomi Mi taśmowe (rosyjski podręcznik prosi również zwrócić uwagę na to) nie wyświetla na bardziej intuicyjną wyjściu. Zamiast tego, system migające światła, koloru i ilości, które można zrozumieć, co jest wymagane od ciebie urządzenia.

Niebieskie postacie reprezentują swoje postępy na drodze do ustawionej (wcześniej skonfigurowana) cele. Na przykład, jedna iskra – ⅓ do niego od planowanej liczby ruchów, dwa – ponad ⅓ trzy migające światła górne – ⅔ ogólnej liczby. A jeśli wszystkie trzy wskaźniki są stale świeci na niebiesko, oznacza to, że masz ukończone swój plan.

Według instrukcji opisującej Mi Band Rosyjskiej, nic skomplikowanego o nim. Ale nie zapominaj, że wskaźniki kolorystyczne odnoszą się nie tylko do fizycznego planu działania. Mogą one sygnalizować i innych imprez.

ładowanie

W szczególności, jeśli bransoletka jest oświetlony przez trzy czerwone światła, wiesz – on nie żyje. W związku z tym, instrukcja w rosyjskim zespołem Mi pokazuje procedurę, która musi być wykonywana w celu uzupełnienia ładowanie akumulatora urządzenia.

Więc najpierw trzeba umieścić urządzenie metalicznego rdzenia w specjalnym urządzeniu do ładowania, który przyszedł wraz z gadżetu. Drugi koniec przewodu ma formę USB. To musi być podłączony do komputera w celu rozpoczęcia procesu ładowania.

Istnieją także wskaźniki swojej roli. Jeżeli czujnik światła zielonego, oznacza to, że albo proces ładowania zatrzymuje (jeden gorąco elementu); albo jako w pełni gotowe do użycia jednostki akumulatora (wszystkich trzech elementów).

usterki

Zaprojektowany dla właścicieli instrukcją Mi zespół w rosyjskim zawiera również listę możliwych usterek. Jest to odcinek, tak aby można przynajmniej korzystać z własnych urządzeń w celu ustalenia przyczyny pewnych błędów i problemów, które pojawiły się w trakcie eksploatacji.

W przyszłości te problemy mogą skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta Obsługi Klienta w celu wykonania napraw. Tak więc, w tej liście znajdują się: problemy ze wskaźników (które z jakiegoś powodu nie świeci); niezdolność do przeprowadzenia prawidłowego ustawienia gadżetu; błędy czujnika kroki (źle ich identyfikacji i liczą); niezdolność do ładowania urządzenia.

Jest to lista możliwych problemów i fizycznego uszkodzenia urządzenia: pęknięcia w obudowie, na przykład.

zabezpieczenia

Także, jeśli kupisz oryginalne urządzenie (czyli te, które były legalnie w Rosji), producent zapewnia specjalne gwarancje. Są one związane z listą problemów listy usterek, które wspomniano powyżej.

Istnieją dwa okresy, w których użytkownik może skontaktować się z firmą: 15 dni, jeśli zostaną znalezione jeden z tych problemów. W tym przypadku można zastąpić nową bransoletkę lub przeprowadzić bezpłatne zaplecze remontowe firmy (jeśli jest to naprawdę problem z listy).

Ponadto, użytkownik otrzymuje 12-miesięcznej gwarancji, a jeśli pojawia się problem, właściciel bransoletki można uzyskać bezpłatną naprawę swoich centrów usługowych Xiaomi urządzenia.

Inne informacje

Opisując dyspozycję Mi zespół w języku rosyjskim (8 iOS lub Android – platforma smartphone nie ma znaczenia) zawiera również dodatkowe informacje na temat materiałów tworzących rdzeń i bransoleta pasek, jak również dane dotyczące toksyczności i alergenności wskaźników. Tutaj twórcy umieszcza informacje o cechach technicznych modelu, stopień ochrony przed wodą i kurzem (IP67), zakres temperatur (-10 … + 50), materiały, wymiary, i tak dalej.