485 Shares 6517 views

Progressive house muzyka z przyszłości

W nieskończonej różnorodności gatunków, stylów i sub-style współczesnej muzyki elektronicznej, można łatwo zgubić. Najbardziej odległy od rodzaju słuchaczy muzyki nie widzę dużej różnicy pomiędzy poszczególnymi dźwiękami elektronicznymi. To prawda: wszystkie style muzyczne od siebie zależne, a wraz z rozwojem technologii, uderzeń i melodii elektronicznych coraz częściej można usłyszeć nie tylko w swoim kierunku. Niemniej jednak, istnieje wiele poszczególnych podgatunków „elektronika”, które istnieją w siebie i różnią się od siebie z ich unikalnych cech. W tym artykule skupimy się na kierunku progressive house ( „progressive house”).


„Progressive House” i jego poprzednik

„Progressive House” ukształtował się jako oddzielna linia na początku lat dziewięćdziesiątych, to wzrosła z innym gigantem kulturowej – muzyka house, który pochodzi kolejną dekadę wcześniej. A jeśli na początku jej powstania był to niekomercyjna muzyka podziemny, który jest rozgrywany w domu spotkań towarzyskich, w naszych czasach jest jednym z najbardziej popularnych stylów tańca, który jest słyszalny w klubach na całym świecie. Oczekuje się, że prywatny appartment i było nazwą stylu – od angielskiego słowa domu – „House”. Chaos, jak może się wydawać na pierwszy słuchania, tutaj na nic.

Gdzie drugie słowo w tytule – „postępowe”? W świecie muzyki to termin oznaczający ciągłe poszukiwanie nowych dźwięków i kompozycji eksperymentalnych. Uważa się, że po raz pierwszy zastosowano w stosunku do amerykańskiej muzyki house z odrobiną włoskiego disco. Kolejny widok – że słowo „postępowy” odnosi się do funkcji rozwoju utworu muzycznego, podobne do matematycznego progresji – prostych i złożonych, od małego do dużego.

Cechy progressive house

W domu muzyki istnieją wyraźne oznaki identyfikacji. Jeśli były na dyskotekę, mogli usłyszeć utwory zwykle zaczynają: najpierw jasną rytmiczne bity, które mogą liczyć na „raz-dwa-trzy-cztery.” Kilka z tych czwórek rozpoczyna motyw melodii, które z reguły łatwo wyryte w mej pamięci. Ten powracającym motywem w muzyce elektronicznej zwany próbkę. Tempo dość jednolite, cicha i gładka, bez ostrych wahań. Jednak najwybitniejsi przedstawiciele progressive house skłonny do eksperymentowania. Spójrz, na przykład, jeden z weteranów tego stylu – John Degweed.

„Trans postępowy” w bliskiej domu

Trance progressive house – jeden kierunek elektroniczny że niedoświadczony ucho nie jest szczególnie przeciwieństwie do „progressive house”. W rzeczywistości, nawet krytycy muzyczni śmiać się, że słowo „trans” często oznacza każdą muzykę elektroniczną, która nie powala na głowie jak młot, mimo wyraźnego trochę, ale nadal jest piękny, nawet hipnotyczny i wciągająca melodię.

W ten sam sposób jak w progressive house, w „progressive trance” to konto rytm-bit 4, ale tempo trochę szybciej. Również bardziej zróżnicowane i napisany pod wpływem torowych, takich jak trans bram – charakterystyka, space-gala odtwarzania muzyki.

Gdzie słuchać house i trance?

Jeśli zdecydowaliśmy się zapoznać ze stylem progressive house mix lub mieszanka trance, progressive najprostszego rozwiązania – aby przejść do każdej specjalnej stronie internetowej, gdzie można posłuchać muzyki. Jest cała lista różnych zbiorów, minimalna długość godzinę. Piękno house i trance, że są one idealne jako tło muzyczne – rytm i wciągająca melodia dobrze i zrelaksować ciało i umysł. Nie można patrzeć na wybór i radia internetowego, który odgrywa dane styl – to pewnie złapał najświeższe informacje. Lub odwrotnie, aby słuchać najlepszych utworów dla danego roku, na przykład, progressive house w 2014 roku.

Jeśli opóźnienie rodzaj muzyki, a następnie przejść do klubu, gdy ktoś z wykonawców będzie grał swoje sety. Nawet jeśli masz w domu potężne głośniki i doskonale brzmiące słuchawki, nadal w klubie, poczujesz różnicę w jakości dźwięku, a co najważniejsze – będą doświadczać energii.