173 Shares 6484 views

Telefon komórkowy Sony Xperias LT26i. Cechy i opinie

Charakterystyka smartfon Sony Xperia LT26i jest całkiem dobra. Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na doskonały procesor do takiego urządzenia. System operacyjny wykorzystuje serię „Android” wersja 2.3. Dziś stoi wspomniany model w obszarze 16 tys. RUB.

Główne parametry

Sony Xperia LT26i smartphone posiada cechy jak następuje: Szybkość procesora – 1,5 GHz, rozdzielczość ekranu – 1280 x 720 pikseli, pamięć RAM – 1GB. Pojemność baterii urządzenia – 1750 mAh. Muszę powiedzieć, że bateria dla Sony Xperia S LT26i ostatecznie traci swoją pojemność i muszą być wymienione. przekątna wyświetlacza, model ten osiąga aż 4,3 cala. Procesor w niniejszym urządzeniu posiada szereg „Kualkom”. Aparat używany w próbce 12 megapikseli. Jeżeli mówi się o wielkości smartphone ma długość 128 mm, szerokość – 63 mm, przy grubości 11 mm. Dzięki temu urządzeniu bateria waży tylko 143 g

"Iron"

"Iron" devaysa Sony Ericsson Xperia LT26i ustawione dość poważne. Przede wszystkim należy zauważyć, że blok tyrystorowy w modelu ma dość mocny. W tym przypadku ilość jego dobra. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu trawersami. Są one zainstalowane w modelu tylko typ kontaktu. Wysoka wydajność jest również osiągnięty w urządzeniu z powodu przetwornicy. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, obciążenie może wytrzymać dość duże.

Na głośniku Xperia S LT26i Sony ma wysoką jakość. Selektor stosowane w tego typu modelu oscylacyjnej. Zakłócenia w systemie są bardzo rzadkie. Modulator w tym planie bardzo pomaga. Na koniec należy wspomnieć, że układ w urządzeniu jest używany dla czterech kanałów. A zatem, przewodzenie sygnału Ona ma się dobrze.

Narzędzia do komunikacji

Do komunikowania się Internetu do użytku w tym urządzeniu możliwe. W tym przypadku, pod warunkiem, że pasek narzędzi na dość krótki. Przeglądarki na urządzeniu Sony Xperias LT26i użytkownik jest w stanie zainstalować różnorodne. Do tej pory, najbardziej popytu na komunikację jest uważany za program „Opera Classic”. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie zakładkę posiada ona dość komfortowo. W tym przypadku awarii systemu są bardzo rzadkie. Bezpośrednio łączy użytkownik jest w stanie przechowywać na panelu głównym.

Zakładki są przekazywane do urządzenia jest bardzo prosta. W tym przypadku, że producent oferuje bogate menu. Jeśli weźmiemy pod uwagę standardowe wiadomości, predykcyjny funkcyjnych tekst tam ustawień. Należy również zauważyć, że język wiadomość może być wybrany. Bezpośrednio wysyłając tekst nie zajmuje dużo czasu. W tym przypadku, procesor urządzenia nie jest przeciążona. Destination funkcja wstawiania w tym modelu jest dostępny, należy zauważyć, że urządzenie obsługuje znaki nieco. Zakładki przemianować dość prosta.

kamera

Skutki dla ustawienia obrazu w aparacie ma całkiem sporo. Parametry jasności można dostosować menu główne. W tym przypadku maksymalna rozdzielczość wideo prosząc użytkownik ma możliwość. można również wybrać ustawienia AF. Tylko jakość obrazu wystawiane przez kartę Efekty.

Nadwrażliwość devayse regulowane we wspomnianym suwakiem. głośność nagrywania wideo można umieścić. Minimalna rozdzielczość zdjęcia wybrane przez kartę dodatkowych funkcji. balansu bieli w tym urządzeniu nie można przypisać. Dostosuj użytkownik jest w stanie odbicia w menu głównym. Wystarczy włączyć aparat jest bardzo szybki.

Recenzje komory

Opinie do data kamery w urządzeniu Sony Xperias LT26i dostaje zróżnicowane. Wystarczy włączyć aparat jest szybki. Jednak zapisywanie plików może zająć trochę czasu. Należy również pamiętać, że dostosowuje jasność obrazu, użytkownik ma możliwość. W tym przypadku należy wyłączyć dźwięk całkowicie podczas nagrywania, można zakładka z zaawansowanymi ustawieniami.

devayse system autofokusa działa dobrze. Model Zoom użytku całkiem wygodnie. Należy jednak pamiętać, że w przypadku zmiany skali pojawia się w postaci pewnej niejasności. Zaciemnienie w obrazach można regulować. Tryb „Sepia” urządzenie jest przewidziane. Wartości minimalne zezwolenia możliwe jest poddane podstawowej karcie Ustawienia. Kiedy poruszenie obserwuje się rzadko. Wideo użytkownik może nagrać maksymalnie 25 minut. W trybie normalnym, zdjęcia są zapisywane szybko.

odtwarzacz multimedialny

Odtwarzacz multimedialny Sony Xperias LT26i devayse dostępne z zaawansowanych funkcji. W tym przypadku, aby tworzyć galerie w urządzeniu całkiem wygodne. W tym przypadku, należy przypisać je według gatunku użytkownik całkiem proste. System teledyski odgrywa różne formaty. Dźwięk, jeżeli jest to konieczne, można wybrać albo z głównego menu. Przyciski sterujące posiada odtwarzacz multimedialny są na dole ekranu.

Szukaj tytuł tylko na karcie Ustawienia. Ponadto, należy zauważyć, że system jest odtwarzany w formacie mp4. Natychmiast wykonywane zwijanie panelu mediaproigryvatelya. Dodanie nowej muzyki jest galeria oraz urządzenie karta pamięci. Dostosuj możliwości interfejsu użytkownika, niestety, nie.

Recenzje odtwarzacza multimedialnego

Opinie odtwarzacz multimedialny otrzymuje w większości pozytywne zasłużone. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość proste, a to jest łatwe do zrozumienia nawet dla początkujących. przycisku przewijania w odtwarzaczu multimedialnym i dogodnej lokalizacji. Należy również pamiętać, że długie melodie powiesić dość rzadkie. Bezpośrednio do regulacji głośności jest dostarczana przez producenta i wygodne. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, suwak nie gwałtownie skoczyć.

Wybierz opcję „Stereo” w prezentowanym odtwarzacz muzyki, użytkownik ma możliwość. Ponadto, istnieją zaawansowane opcje konfigurowania odtwarzanie wideo. W tym przypadku, podstawowe formaty są obsługiwane. W razie potrzeby, zawsze można pobrać żądany użyteczność. Bezpośrednio przeglądać informacje na temat muzyki tylko z albumu, w którym się znajduje. Należy również zauważyć, że usunięcie utworu z listy odbywa się dość szybko.

wprowadzenie

Jak migać LT26i Sony Xperia S? Wielu, kwestia ta budzi obawy, ponieważ problemy z wydajnością urządzenia mogą pojawić się poważne. Firmware Sony Xperia S LT26i realizowane przez program "rekaveri". Jednak wielu ekspertów nadal preferują system „Speedrun”. Kiedy Sony Xperia LT26i nie włączone, to może pomóc. Znajdź go w Internecie jest trudne, ale w danym telefonie jest uważane za bardziej zoptymalizowane.

Ponadto warto zauważyć, że program „rekaveri” często brakuje w domenie publicznej. Oszuści mogą dostarczyć ją wirusem. Wszystko to będzie ostatecznie należy rozważyć przed migające smartphone i zaufania tylko zaufanego źródła. Bezpośrednio tylko kabel USB, a komputer będzie trzeba zainstalować program. System operacyjny na niej może być całkowicie dowolny. Przed rozpoczęciem instalacji, wielu ekspertów zaleca, aby w pełni naładować urządzenie. Należy również pamiętać, że model powinien być sprawdzony pod kątem wirusów. Sprawiają, że dość łatwo z programu „Doctor Web”. Bezpośredni montaż plików systemowych, aby rozpocząć po naciśnięciu przycisku „Install”.

Zakończyć instalację programu na Sony Xperia LT26i (firmware) w czasie krótszym niż 25 minut. Pod koniec pracy włącza tylko wyłączyć i włączyć telefon ponownie. W pierwszej kolejności po uruchomieniu ważne jest, aby zapewnić dobrą wydajność. Aby to zrobić, można otworzyć wiele aplikacji w telefonie. Jeśli istnieją hamowania, system będzie musiał całkowicie przebudować.

dostępność

Komórka Dostępność Xperia S LT26i Sony ma całkiem sporo. Po pierwsze, należy zauważyć, ustawienia programu bezpieczeństwa. Hasła funkcja punktacji w modelu jest domyślnie włączona. Należy również zauważyć, że program nieustannie monitoruje aktywnej aplikacji. Tak więc, jest dość łatwy wydajność systemu. Procesy granica tła w tym modelu można umieścić. Ustawienia pozwalają także zaoszczędzić główne postępowanie. oprogramowanie systemowe w urządzeniu są również monitorowane. devaysa ustawienia skanowania użytkownik jest w stanie dostosować. Tak więc procesy stosowane do tworzenia oddzielnego języka.

funkcje PIM

Organizator od modelu Sony Xperias LT26i składa godzin, jak również jako budzik. Dostosuj połączenie jest dość prosta na nim. W tym przypadku, fabryczne, wiele dźwięków. Walutowy w niniejszym urządzeniu są również dostępne. Na szczególną uwagę zasługuje kalendarz urządzenia. Na spotkaniach planistycznych to pasuje idealnie. Uwagi zrobić z nim jest bardzo proste. Ważne jest również, aby wspomnieć, że istnieje czasomierza w tym modelu. Kiedy ten zegar jest ustawiony, i jest zdolne do pracy w różnych trybach.

Opcje

Nabycie Telefon Xperia S LT26i Sony jest normalne. Karta pamięci w nim, niestety nieobecny. Należy również zauważyć, że pokrywa dla urządzenia będą musiały kupić oddzielnie. Bezpośrednio do akumulatora dla Xperia S LT26i Sony i instrukcji w zestawie są stosowane. Inny użytkownik może znaleźć sterownika do instalacji. Aby połączyć się modele komputerów osobistych nie może obyć się bez kabla ze złączem USB.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, należy stwierdzić, że przedstawiony smartfonie dzisiaj jest uważany za dość istotne funkcje i zapewnia dużo. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że w tej cenie jest wiele innych urządzeń, które są gotowe do konkurowania z określonym modelu.