749 Shares 5610 views

Aby uzyskać informacje na temat pompy szybciej w World of Tanks

World of Tanks – gra multiplayer. Oznacza to, że aby go odtworzyć, musimy utworzyć konto (konta). Na koncie będzie przechowywał wszystkie nasze osiągnięcia i zbiorniki (istnieje pewna liczba szczelin), które najbardziej nam się podobało. Jak wiecie, w grze istnieje kilka oddziałów czołgów (plus narody: ZSRR, Chiny, Japonia, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja). Rozwój zaczyna poziomie 1, a kończy się na 10 (nie każda gałąź ma jednak 10 poziomów). Tylko o poziomach i jak pompować szybciej w World of Tanks i pogadamy.


Start małe

Oczywiście, nie jesteś nie od razu rzucać w obecnym polu bitwy, na którym podróżować tylko ogromne, potężne maszyny. Trzeba zacząć od piaskownicy, a to jest bardzo ważne, ponieważ World of Tanks Konto pompowanie rozpocznie tutaj. Zbiorniki 1-3 poziomy, nie doświadczy wiele niedogodności: wciąż nie mają „charakter pisma” narodu, i walczyć z przybyszami (i po prostu z pierwszych czołgów) jest znacznie łatwiejsze (i to jest zabawa). Niezależnie naród wybierzesz, zbiornik bypass 3. poziom będzie można grać za 2-3 godzin maksimum. Ale wtedy pierwsza trudność rozpocznie.

Wyjeżdżamy do przeciętnej grze

Na 4. poziomie zbiornika wszystko staje się nieco bardziej skomplikowana, ponieważ jest uważany za środek rozwoju. Oznacza to, że gra staje się bardziej skomplikowana i trzeba wiele umiejętności. Jednak, aby uzyskać 5 poziomu będzie dość proste. A teraz pierwsza prawdziwa trudność w podejmowaniu decyzji, jak pompa szybciej w World of Tanks. Skok od 5 do 6 poziomu razu nie będzie. Fakt, że doświadczenie wymaga teraz znacznie więcej (podobnie jak ponad 10 tys.), A tarcza to nie będzie takie proste. Po pierwsze, nie zawsze będzie rzucać się w „górnej” (czyli często spotkać się z poziomami zbiorników 6-8), a następnie walka może stać się męka (nasz zbiornik i nigdzie w pobliżu stanu techniki 8). Na 5 poziomie, widać wpływ narodu, do którego przynależy do zbiornika, tak, że będzie musiał się uczyć i ta funkcja. Z tego i należy zacząć. Od tego momentu zaczyna się prawdziwe konto pompowania.

potrząsa szybko

Więc dajemy kilka opcji, jak pompa szybciej przy WOT. Główne sekcje: Ogólna metoda alternatywna. Różnice między nimi znaczne, ale drugi sposób „nieuczciwy”. Po prostu, aby kupić (za prawdziwe pieniądze) osobę lub zespół ludzi, który to zrobi. Zacznijmy od ogólnej metody, która pomoże nam w podejmowaniu decyzji, jak szybko pompować w World of Tanks.

Popularnym sposobem

Jest to najczęściej krwawienia. Ale z tego, że nie staje się łatwiejsze, a nawet wręcz przeciwnie. Natychmiast podkreślają ważne punkty w grze, które trzeba rozważyć.

  1. Poznaj cechy narodu. Bez niego w dowolnym miejscu, ponieważ będzie określić, jak grasz na danym zbiorniku. Aby go uczyć, czytać rzeczy o zbiornikach na oficjalnej stronie dewelopera, albo bawić się z kilkudziesięciu walkach w trybie testu gry (gdzie wszystkie zbiorniki natychmiast dostępna). Nie można zbadać wysoki poziom technologii, i to jest cały sens narodu.
  2. Wybierając rolę zbiornika bez znaczenia. Jeśli nie wiesz jak pompa szybciej w World of Tanks, to tutaj jest odpowiedź – odgrywać rolę. Weźmy pod uwagę: czołgi lekkie powinien zawsze dążyć do zapewnienia, aby zapalić jak najwięcej przeciwników, jak to możliwe. Pasywny lub aktywny światło – Twój wybór. Ale porusza się po polu bitwy przez wzgląd na świecie – w głównej roli. Więc dostaniesz maksymalną doświadczenie, ponieważ każdy zbiornik, to świeci się, dodaje. Plus, że szkoda została spowodowana przez takiego zbiornika do swoich sojuszników, twój będzie liczony zbyt (doświadczenie i pieniądze). Po prostu nie sądzę, że konieczne jest jasne i umrzeć! Nie kłaść na ryzyko. Jeśli to możliwe, szukać bezpiecznej drodze do wrogich dział samobieżnych, zniszczyć je będzie bardzo łatwe. Na podstawie średnich zbiorników – wspierać centralny atak i atak skrzydłami. Nie są najlepsze pistolet, więc za szkody, nie dostanie tyle doświadczenia, a zbroja jest słaba, ale doskonała mobilność. Można zadzwonić w dwóch CT przed ciężkim zbiornika i łatwy do zniszczenia go z obu stron. To nie jest najlepszy do Karlowych Warów w czołówce. powinno być co najmniej o wszystkie uwagi, a następnie można wykorzystać moc i zdobyć dużo doświadczenia. Jak pompować szybciej w World of Tanks w TT? To proste: TT podzielony ochronne i agresorów. Pierwszy nie może atakować (sporadycznie), ze względu na jego doskonałe broni (ale z niską szybkością pożaru), doskonale chronić bazę, a drugi wręcz przeciwnie, ochrona nie ma nic wspólnego. Wreszcie, PT-ACS i artyleria grać wyłącznie na obronie! Nie „ale”!

podsumować

Jeśli myślisz o pytanie, jak pompować szybciej w World of Tanks, najłatwiejszą odpowiedzią jest – aby zrozumieć, jak odgrywać szczególną technikę.