523 Shares 3238 views

„Kąpiel Bersenevskaya”: jaka jest ich skórka

Idąc do kąpieli dla Rosjan jest dość rozpowszechnioną formą rekreacji i poprawy zdrowia. Korzyści z wizyty w łaźni parowej leży w stymulowaniu procesów metabolicznych w organizmie. Poprawa właściwości gorącej pary i miotły wpływ na wszystkie układy organizmu, od skóry, a kończąc na nerwy. W stolicy, wiele z tych miejsc, gdzie ludzie mogą się zrelaksować i być pełen energii. Jednym z nich jest „kąpiele Bersenevskaya”.

adres

Zaprojektowane specjalnie, aby przywrócić prawdziwy charakter rosyjskiej łaźni parowej, to miejsce zachowało wszystkie tradycje i zwyczaje, które panowały wśród naszych przodków. Atmosfera jest specyficzny mikroklimat. Adres, na który jest dość popularny wśród Moskali Bath – Bersenevskaya nasypu, 16, obiekcie 5. Jest on umieszczony w miejscu, gdzie wcześniej znajdowały się magazyny należące Smirnovsky Distillery. Mieszczanie żart, to dlaczego „kąpiele Bersenevskaya” inna atmosfera dobrej opinii, uniesienia i sprawia, że ludzie pragną chodzić i się bawić.

opis

Ten system publiczny jest przeznaczony nie tylko dla fanów rosyjskiej pary, ale także dla tych, którzy szukają miejsca do zorganizowania wakacji lub uroczystości. Goście będą zadowoleni spędzony czas i docenić smak potraw.

„kąpiele Bersenevskaya” mają 46 mandatów w łaźni parowej, duży wybór szczotek dla każdego smaku. kąpiących zawodowe do pracy z klientami.

Wnętrze tego zakładu, z siedzibą pod adresem: Bersenevskaya nasypu, 16/5, jest mocno przypomina tradycyjnej rosyjskiej łaźni parowej, zebrane od kabin dziennika cennymi drzewami. Taka kombinacja daje logi specjalny aromat i smak starożytności. W powietrzu, jak zapach ciętych panowania, który relaksuje i wzmacnia ciało i ducha. Meble w kompleksie jest również wykonane głównie z drewna. Łaźnia ma wystarczającą przestrzeń do niego może wygodnie pomieścić dużą firmę, która chce nie tylko ogrzać, ale również na piwo, rozmowa na różne tematy.

Podgrzewane „kąpiele Bersenevskaya” ceglany piec elektryczny, który jest przeznaczony Alexei razzorenie – ekspert w swojej dziedzinie, wykwalifikowanego technika i niezwykła innowacyjnej. Ukończyć główne terenie kompleksu, w tym łaźnię parową, obrzeża wykonane z basswood. Doprowadziło to do smaku tej rosyjskiej łaźni – jeden, w którym nasi przodkowie wzrosła.

Dla tych, którzy wolą samotność, istnieje specjalna przestrzeń proceduralny, w którym klient może sam spowodować w kolejności ich energii, przeszkadzając nikomu.

dwa fonty są przewidziane we wspólnym pokoju, istnieje również „rosyjskie dusze”. Antyczny mosiądz umywalki – punktem wnętrza, które słynie z „kąpieli Bersenevskaya”. Dla tych, którzy nie mogą sobie wyobrazić swojego życia bez pracy, a nawet wizyty w łaźni parowej łączy się z nią, zapewnia pokój dla negocjacji. Jest w pełni wyposażone w ręcznie wykonane meble. Teren restauracji przy użyciu wiązki jest podzielona na odrębne sektory. Są też stoły i krzesła wykonane z drewna, zaczarowany jakości ręcznie wyposażone luksusowe skórzane sofy. Możesz zamówić nie tylko różnorodne dania kuchni rosyjskiej, ale również warzyć piwo domowej roboty. Sądząc po opiniach, to pienisty napój natychmiast podbija serca prawdziwych koneserów.

informacje dodatkowe

Oprócz tradycyjnego parzenia, „kąpiele Bersenevskaya” oferuje również szereg zabiegów: Programy spa, złuszczanie, wmasować kilka opakowań gatunków. Są specjaliści, którzy wiedzą, czego potrzeba, aby usunąć cellulit, poprawa pleców i nóg. Każda sesja rozpoczyna się od tradycyjnych szczotek do masażu, z których każdy, w zależności od gatunku, posiadają wspaniałe właściwości lecznicze.

Praca „kąpiel Bersenevskaya” nie ma wyjścia z dziesiątej do jedenastej rano. Poniedziałki są wyłącznie Dzień Kobiet, podczas gdy reszta ludzi tutaj. Jedna godzina – 750 rubli. Jest to usługa „do ostatniego gościa”, który jest ustawiany podwójną taryfę. Można go zamówić co najmniej dwugodzinną sesję. Po dziesiątej wartości zamówienia wieczór – trzech tysięcy rubli. weteranów II wojny światowej i dzieci poniżej siedmiu lat mogą kąpać się bezpłatnie codziennie od dziesiątej rano do piątej wieczorem.

opinie

Wielki łaźnia parowa i kąpiących zawodowi, którzy znają swoją działalność – tak mówią o tym złożonych wielu gości. „Kąpiel Bersenevskaya”, których opinie są dowodem na to, że tutaj wszystko jest zorganizowana na najwyższym poziomie, znajdują się w pobliżu stacji metra. Wystarczy go przynajmniej raz w użyciu zabiegi parowe, które są oferowane natychmiast czują się bardziej energiczny. Sądząc po opiniach, po masażu brzozowe gałązki zmęczenie usunąć, istnieją siły do nowych osiągnięć, oczyszcza organizm, a człowiek staje się znowu aktywny. Profesjonalne łaźni, dobrze zorientowani w parze może zdziałać cuda. Nie ma takiej osoby, która złe rzeczy o „kąpieli Bersenevskaya”, w rzeczywistości, odwiedzić je wszystkie zalecane.