694 Shares 8199 views

Jak splot warkocz wewnątrz rady zawodowych mistrzów

Nowy trend w modzie fryzur to element o nazwie „pluć w środku.” Jak splot warkocz „wewnątrz” i jak symulować jego odmiany? fryzjerzy profesjonalne dzielić swoje tajemnice. Po opanowaniu tej oryginalnej tkania, można zrobić wiele opcji do codziennego i specjalne fryzury, nawet do siebie.


Wyplata wewnątrz plecionki

Ten tkania dość łatwe do opanowania. Głównym warunkiem – że nie ma czasu i być bardzo ostrożnym. Przed rozpoczęciem należy przygotować włosów: grzebień starannie i lekko zwilżyć. Możliwe jest splot włosy są suche, ale mokry będzie bardziej posłuszny, a praca będzie łatwiejsza. Nawet jeśli sierści, objętość fryzury będą wydawać luksusowy kosztem mierzei wewnątrz. Zdjęcia z różnych opcji, aby zapewnić, że efekt wizualny tej siatki. Bardzo ekstrawagancki wygląd takie warkocze na włosach, malowane w kilku kolorach i odcieniach.

etapy tkackie

W przeciwieństwie do zwykłego klasycznego plecionki plecionki wewnątrz ma jedną unikalną cechę: nici w trakcie pracy lekko obrócić nie leży na górze głównych elementów, a dokładnie pod nią. To jest cała różnica, ale dzięki tej technice splot warkocz zamienia powietrze i jak ona podniesiona na głównej powierzchni włosa. Luksusowy efekt!

Jak splot warkocz „inside-out” Sama?

Wybierz lokalizację, z którego można rozpocząć tkanie. Będzie to zależeć od fryzury wykonania. Kos może być taki, który idzie od góry w dół do szyi – start na szczycie głowy. W przypadku planowanego dwoma pionowym rożnie, podzielić wszystkie włosy rozstanie się z dwóch części, a także zaczyna działać o powierzchni korony. Asymetryczny warkocz łatwiej zacząć od lewego ucha na 4-5 cm powyżej. „Korona” splot z jednego ucha do drugiego.

Technika jak splot warkocz „inside out” jest prosta: oddzielna trochę włosy i podzielona na trzy równe zamków głośności.

Teraz trzeba naprzemiennych pasm, a także prosty tkania, ale trzeba je tylko w centralnej nici. W trakcie tkania należy dodać do każdego splot kosmyki włosów nieco od głównej masy. Kos staną się grubsze.

Można wysłać kosę w dowolnym kierunku – do tego konieczne jest, aby zachować jak najbardziej zbliżone do pożądanej trajektorii.

Zabezpieczanie gotowego oplot z gumką lub stadniny, warto dać mu większą objętość. Aby to zrobić bardzo ostrożnie wyprostować fale pluć równomiernie wyciągając je w przeciwnych kierunkach. Powinno to odbywać się poprzez przesunięcie od początku do pracy pod koniec mierzei.

Fryzury na wesele z kosą własnymi rękami

Tak jak splot warkocz „inside out” nie jest bardzo trudne, możliwe jest, aby zastanowić się, jak może pomóc stworzyć świąteczną lub ślubną fryzurę. Jeśli wstępnie przygotować do włosów (od korzenia do wiatru i lekko podchesat w okolicy ciemieniowej) oplotu kilka serpentyny utworzą sylwetka romantyczne fryzury dla panny młodej. Pozostaje tylko rozwiązać zadanie malowania i dekoracji z kwiatów lub cyrkonie. Fryzura dla najbardziej uroczystym dniu w życiu dziewczynki jest gotowy!