396 Shares 2507 views

Co warto zobaczyć w Rzymie na kilka dni?

Co warto zobaczyć w Rzymie, gdy całe miasto zidentyfikowali dwa lub trzy dni? Nazywana jest Wieczne Miasto, które nie dziwi – przecież to, według archeologów szacuje, że 29 wieków! Ale w tym samym czasie, to jest także stolicą całych Włoszech, ale także w miejskiej dżungli ukrywa stan zdrobnienie (tylko w Europie) teokracji Watykanu. Ponadto, jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Jest coś stracił w ogromnej metropolii nogi na siedmiu wzgórzach po obu brzegach Tybru!


Najlepiej jest zrobić wycieczkę do Rzymu na wiosnę (kwiecień-maj) lub jesienią (październik-listopad). Turyści są coraz mniej w czasach, spadających cen i można zrobić zdjęcie z ulubionych zabytków architektury bez żadnych problemów. Aby zorientować się w układzie miasta i jego głównych atrakcji turystycznych, to najlepiej, aby rozpocząć odkrywanie kolebką Remulos i Romów z wycieczkę autobusem. Autobusy piętrowe transportowych miasto «hop on hop off». Zaletą jest to, że im masz prawo, aby przejść do miejsca, w którym jesteś zainteresowany, a następnie wylądować na innym autobusie i podążać dalej wzdłuż trasy – bilet jest ważny przez jeden dzień.

Można wybrać różne linie autobusowe – miasto od pierwszych chrześcijan, imperial, średniowieczny, renesansowy Rzym. Na co zwrócić uwagę przed zabytków starożytności? Oczywiście, Koloseum! I nie zapomnij o Forum i Palatyn. Nawiasem mówiąc, bilety do muzeów są również zintegrowane wieków. Można kupić jeden bilet na trzech określoną pomnika i oszczędność czasu stojąc w kolejkach. Oprócz świątyń i łuki triumfalne, aby zwiedzić Panteon i grób Rafaela, a także bazylikę Konstantyna i Maxentius blisko Forum. Nie odwiedzić Termy Karakalli, a także pałace cesarzy Tiberian, Flavia i Augustyna – niewybaczalnego zaniedbania.

Na drugi dzień można poświęcić na chrześcijańskim Rzymie. Znowu zrobiliśmy rozpocząć badania na temat historii „wikariusz Piotra” z katakumb, w których prześladowania pierwszych męczenników wiary ostoją, na wzgórzu Watykańskim, gdzie panuje nowoczesna Możesz zakończyć dzień, oglądając zachód słońca z kopuły słynnej katedry św. Co warto zobaczyć w chrześcijańskim Rzymie? Nie przegap najwięcej klucz od kościoła: Kaplica Sykstyńska, Santa Maria Maggiore, Bazylika Ioanna Lateranskogo, katedra San Joannie Battista kościoła San Vincenzo e Anastasio-i Castel Sant'Angelo.

Na trzeci dzień można spokojnie spacerować po głównych ulicach i placach miasta. Co warto zobaczyć w Rzymie zabytków architektury miasta? H achnite wycieczka do Piazza Navona, gdzie czas Obelisk egipskich faraonów. W pobliżu stoi pałac Pamphili. Przesunąć w kierunku Plaza de España. Tam, z niewielką fontanną ze statkiem, wznosi się Skalyanta di Spagna (Hiszpania zestawienie) opiera się o wejście do kościoła Trinita dei Monti. Nie daleko od Piazza di Spagna, słynnej Fontanny di Trevi i Poli Palace. Nie zapomnij wrzucić monetę do fontanny stary, aby wrócić tu jeszcze raz!

Jeśli masz czas, można wziąć na wycieczkę po mieście. Co warto zobaczyć w Rzymie i okolicach? Jeden z domów, które są zawarte w liście UNESCO – D'Este i Hadriana. Pełne wprowadzenie do Wiecznego Miasta może być, podchodząc do głównych arterii handlowych – Piwa i Corso Nazionale del Tritone. Z muzeów powinny uwzględniać w swoich planach Galerii Borghese i papieskiego Pinakothek.