631 Shares 1931 views

Rak – Taki jest werdykt?

Jak nóż pozostawia krwawienie diagnozy lekarza prowadzącego, który jeśli nic nijaki dzień, powiedział, że fatalne słowo „rak”. Śmierć jest naturalną częścią ludzkiego życia, ale myśl o swoim najbliższym „określeniem” jazda do rozpaczy. Beznadzieja … Wszystko jest już decyzję … Niektóre znane żarty i dowcipy nie są śmieszne …


Co człowiek, jak żyć, jeśli wiesz, że to wszystko nie będzie szybko? Co sądzę

Lekarz przepisze następujące procedury

  • chemioterapia;
  • ekspozycji;
  • operacja.

Wydaje się, że jest nadzieja … Ale testy pokazują? Straszne … Musisz iść do kościoła i wyznają … Stop !!!

Dlaczego kierowania się w kącie, dlaczego wymazać ostatni z kolorowymi pasami bez życia szarego! Ponieważ choroba postępuje, to nie jest uleczalna, a nie radość …

A co, jeśli jest to radość, to choroba może być wyleczona?

– Oczywiście, że nie … Ty co?! Po tym wszystkim, lekarz powiedział …

Dość! Dosyć rozpaczy! Lekarz nie zrobił nic takiego powiedzieć – powiedział pan go do siebie. Czy uważasz, że masz mało czasu, to dlaczego tracić cenne chwile w życiu, że mieszkał wcześniej i gdzie nauczyłaś to przygnębiające wieści? Dać sobie szczęścia nawet w tym czasie pozostałe …

Czy wiesz, że najbardziej skuteczny i wolny lek na wszystkie choroby jest humor? Nawet nie myślę o tym. I myślę o gdzie znaleźć pieniądze i kupić tabletki ze znanej zagranicznej marki farmaceutycznej. Śmiech i radość – są wolne!

Zacząć nowe życie! Latać w samolocie, iść w góry, wspinać się na drzewa z ich dziećmi. Zacznij swój dzień poranny jogging. Robić to, co zawsze chciałem robić – masz prawo.

Kontynuując temat humoru, przeciągając sobie żarty, czytać zabawne wiadomości, nie chodzi o wojny i terroryzmu. Znajomość geopolityki teraz do niczego. Nie myśl o korupcję. Jak najszybciej negatywności odpędzania. To nie ma znaczenia, co oni mówią, że prezydent i ministrowie z urzędnikami.

Żyć w dzisiejszych czasach, jak nie żyli życiem. Dlaczego to wszystko? Fakt, że śmiech zwiększa liczbę krwinek białych, które są aktywne w zwalczaniu różnych rodzajów nowotworów. Podczas śmiechu reakcje biochemiczne organizmu zdarzyć, że wspierają wybór różnych hormonów, endorfin, serotoniny i difaminov, co z kolei powoduje uczucie euforii, wyciągania osoby ze stanu stresujące.

Stres ma negatywny wpływ na cały organizm przyczynia się do rozwoju różnych chorób. Stres prowadzi do braku snu, chroniczne zmęczenie i zaburzenia w życiu seksualnym. Być może stały stres i spowodował chorobę – raka?

„Całe nasze życie – to ciągły stres” – mówisz.

„Nic podobnego!” – uśmiecha się, będzie ona reagować z pewnym młodym człowiekiem, który był po czterdziestce. Ma wszystko, czego nie mógł nawet marzyć: dom, samochód, kochająca żona, dwie inteligentne dzieci, szacunek innych. A co najważniejsze – ma doskonałe zdrowie.

Więc przekazać dzień, miesiąc, rok. Kilka lat później, tracisz swojego lekarza i zapytać:

– Lekarz, nadal trzeba odwiedzić swoich udokumentowanych procedur?

– Nie – powiedział lekarz – nie trzeba go, bo jesteś absolutnie zdrowe!