624 Shares 5661 views

Jak zrobić post w domu improwizowanych materiałów?

Moda od dawna jest zdrowy styl życia i regularne ćwiczenia, ale nie każdy może sobie pozwolić na kilka razy w tygodniu siłownia. dom sportowych – dobra alternatywa dla tych, którzy z jakiegoś powodu odmówił siłowni. Jednak dla każdego urządzenia niezbędne szkolenia sportowego, który kosztuje okrągłą sumę pieniędzy. Aby nie wydać wszystkie swoje zarobki na sprzęt sportowy, można spróbować sobie odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić pasek w domu, mając pod ręką tylko te elementy, które są w domu.

trochę wyobraźni – w domu i jest gotowy Rod

Każdy dom musi istnieć kilka plastikowych butelek, ale nawet jeśli nie, niech, można znaleźć przyjaciół, znajomych, lub po prostu zostawić po wypiciu wody mineralnej lub lemoniady. Ilość butelek zależy od wymaganego obciążenia dla Ciebie: średnio wynosi od 6 do 10 jednostek o tej samej objętości. Oprócz butelek należy zaopatrzyć dużą whisky. Butelki i taśma będzie miała podstawowe materiały potrzebne do produkcji pocisku.

Jak zrobić post w domu? Butelki i taśmy – to nie wszystkie materiały będą potrzebne. Następnie należy znaleźć w płaskiej kij lub łodygi, która będzie na bieżąco butelkę. Idealny uchwyt łopatę i prowizji, ale to nie jest każdy mieszkaniec miasta, więc szuka jakiejkolwiek grubym kijem drewnianym (i można wziąć starą miotłę). Do tego dodano drutu 5 m długości i dwóch łyżek suchego piasku. Z jednej strony na pasku nie było więcej lub mniej niż sekundę, będzie również skala potrzeb. Już dawno udowodniono, że domowej roboty pręt lepsze niż nic, niż profesjonalnego sępa w siłowni.

Jeden gram więcej …

Wszystkie materiały są już czeka na skrzydłach, i jest teraz bardzo łatwo odpowiedzieć na pytanie, jak sprawić, by wypowiedział się w domu. Ale jest jeden element, który warto zwrócić uwagę. Piasek w każdej butelce musi być pewna ilość. Nie możemy pozwolić na to, aby z jednej strony ważyć mniej lub więcej niż odwrotnie. Dalej jest do określenia wagi paska: tak, jeśli będzie na każdej stronie czterech butelek, całkowicie wypełnione piaskiem, w końcu okaże się około 30 kilogramów. Nie należy również zapominać o wadze lub kij, do którego można dołączyć swoje towary cięcia. Średnio jedna butelka dwulitrowy piaskiem ważyć 3 Ilość kilogramów 750 gramów, na podstawie tej masy może być wymagany sprzęt sportowy.

Kuglarstwo, trochę wyobraźni – a prowizoryczny bar gotowy

Powiedzmy wybrać maksymalny ciężar i osiem butelek dwu litrowych napełnionych piaskiem do góry. Jest oczywiste, że butelki nie trzymać się trzymać i czegoś potrzebują wzmocnienia. W tym celu używamy taśmy. Rozłożone 4 butelki z każdej strony i jest owinięta kilka razy taśmą klejącą. Spróbuj rąk do improwizowanego ładowni się mocno, i na najbardziej odpowiednim momencie nie jest rozproszone. Zapiąć wszystkie probówki należy sprawdzić, czy zawartość wewnętrzne są rozlane. shell gotowy do użytku pół. Jeśli nadal nie rozumiem, jak to zrobić Post House, a następnie iść do przodu.

Oprócz taśmy, należy zostały wstępnie przygotowany drut. To będziemy również dołączyć butelkę do siebie w przypadku taśma zawieść, a nasz ładunek decydują się zawalić. Gdy wszystkie butelki są przymocowane do siebie, musimy być zamocowany do uchwytu. Jeśli zdecydowałeś, że każda strona będzie na 4 prowizorycznych ciężarów, łodyga trafi do otworu między butelkami nie może być lepiej. Wszystko jest teraz nasz dom wykonany pręt jest gotowa do użycia.

test wytrzymałości

Chętnych do pracy na organizm jest przyrząd sportowy wykonany w domu, zbyt; istnieje bardzo niewiele – w celu sprawdzenia jakości pocisku. Musisz upewnić się, że bar nie łamie w kluczowym momencie i Gruzja nie jest oderwana od gałązki.

Jeśli butelki są mocno siedzi na patyku, nie wiercić w różnych kierunkach, trzeba poprawnie rozwiązać problem jak zrobić post w domu. Jeśli obciążenie nie jest wystarczający, aby trzymać kij, trzeba go naprawić z dodatkowymi materiałami. Można użyć kleju, jakiekolwiek inne struktury mocującej lub po prostu mocniej naciskać butelkę szkockiej.

I wreszcie,

Finał naszych starań powinno być sprawdzenie wytrzymałości. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ciężar ośmiu butelek, zebrane razem, będzie nieznaczny. Ale kiedy je zbierać, pasek dla Ciebie może być bardzo ciężkie. Aby nie przeciążać, trzeba najpierw obliczyć ciężar, który można podnieść bez szkody dla organizmu. Po pewnym czasie będzie można wlać do butelki piasku lub dodać dodatkowy ciężar na każdej stronie. Cóż, teraz wiesz jak to zrobić sztangę z rąk.