339 Shares 8694 views

„Mistrz i Małgorzata” (musical): opinie, koszt biletów. muzyczny

Musical „Mistrz i Małgorzata” Musical Hall Petersburg objawił światu we wrześniu 2014 r. Tysiąc pięćset widzów przyszło do odkrywania tego ogromną mistyczną komunikatu, który został stworzony w oparciu o tytułowej powieści M. A. Bulgakova.


O książce

Bułhakow zaczął pisać swoją słynną powieść w 1928 roku, pracował nad nim przez długi czas, wielokrotnie kopiowane i przyniósł zasadniczych zmian. Tytuł książki został zmieniony kilka razy, a Mistrz i Małgorzata zostały włączone do powieści naraz. W 1930 roku, autor spalił jego tworzenia, ale po ślubie E. S. Shilovskoy powrócił do pracy nad powieścią. Aż do ostatnich dni życia Bułhakowa poprawił swoją wielką pracę. Publikacja powieści Bułhakowa zajmuje małżonka po śmierci.

Twórcy musicalu

Ogromny zespół pracował nad stworzeniem musicalu „Mistrz i Małgorzata” teatralne „Music Hall” wraz z firmą producencką «Makers Lab». dyrektorem muzycznym projektu był Fabio Mastrangelo – reżyser i dyrektor artystyczny „Music Hall”. Dyrektorzy projektu – Sirakanyan S. i T. Zhalnin. Muzyka została napisana przez sześciu kompozytorów: A. Tanonovym, Tomaz O., S. Rubalskaya, Dolgov, A. Popkov, A. Mays. Autorzy Libretto i sześć – jest Sergei Bułhakow-Shilovsky (wnuk E. S. Shilovskoy – Ostatnio żona M.A. Bulgakova) Ivan Afanasyev (tego samego producenta), A. Pastushenko M. Oszmianie K. Hancock, MI Szewczuk. Choreograf – D. Pimonov. Iluzjonista – M. Creteil.

Kostiumy i komplety stworzone Kentauer – dyrektor artystyczny węgierskich wersjach musicali takich jak „Upiór w operze”, „Miss Saigon”, „Oliver” … rosyjskiego społeczeństwa jest on znany ze swojej pracy w produkcji „Tanz der Vampire”, która z powodzeniem udała się do St. Petersburg Non-muzyczny teatr Komedia aż do sierpnia 2014 roku.

Ci, którzy mieli już okazję zobaczyć spektakl „Mistrz i Małgorzata” (musical), oświadczenie przeciwstawnych opinii w lewo, ale ogólne wrażenie najbardziej niezwykłe stało, wielu twierdzi, że z wielką przyjemnością ponownie i ponownie stać widzów tego mistycznego działania.

znaki muzyczne

Woland, Mistrz, Małgorzata Jeszua, Hella, Azazello Behemoth, krowy, Piłata, bezdomnych, Frieda, Berlioz, Kajfasz, Leviy Matvey, Likhodeev, Meigel – stwarzające znaków Music Hall "Mistrz i Małgorzata". Musical (St. Petersburg), czy raczej jego twórcy, niewiele zmieniły niektóre z nich …

Voland – to szatan, on podróżuje po świecie w poszukiwaniu grzeszników. Musical miał, w przeciwieństwie do wizerunku książki, długie włosy, został zabrany do ogona, i ma bardzo oryginalne stroje w arsenale – w stylu gotyckim. To nie był całkowicie negatywny charakter, nie powoduje szkody dla tych, których sumienie jest czyste, to jest sprawiedliwe, by ukarać tych, którzy na to zasługują.

Master – historyk, który postanowił zostać pisarzem. On stworzył wspaniałą powieść, ale jak to często bywa z geniuszu, jego talent nie jest doceniana.

Margarita – pięknej kobiety, ma kochającą, ale nie ukochany mąż, jej życie jest puste. Pewnego dnia, poznała i zakochała się w jego Masters. Ona – symbol prawdziwej miłości, gotowy poświęcić się.

Jeszua – filozof, który wierzy, że świat nie ma złych ludzi. Został niesłusznie ukrzyżowany. Joshua odnosi się do Jezusa.

Piłat – prokuratorem Judei, ze względu na ich tchórzostwo Joshua skazany na śmierć, co wyraża żal do życia.

Demony z pakietem Woland. Behemoth Cat – chodzi na dwóch nogach, zachowuje się jak człowiek i talk. Hella – wampir, bardzo piękne, ale brzydką bliznę na szyi. Bułhakow Hella zawsze idzie naga, ale twórcy musicalu dał jej kilka sukienek i dał jej zakochania się w Voland. Krowa – ostatni rycerz, który był w orszaku Woland jako karę za kiepski żart. Azazello – demon-morderca.

Fabuła musicalu

Fabuła musicalu jest tak blisko książki. Większość dialogów i monologów znaków całkowicie zaczerpnięte z powieści.

Woland przybywa w Moskwie i twierdzi, że profesor czarnej magii. On uchinyaet masakrę ludzi, którzy robią złe rzeczy. Zdarzenia zachodzące w latach 30-tych XX wieku, kiedy wszyscy wierzyli, że ani Bóg, ani diabeł nie istnieje. Voland dowodzi przeciwnie.

Mistrz napisał wspaniałą powieść o Piłata i Jeszui, ale jego praca została skrytykowana i nie chciał opublikować. On pali swoją powieść i jest w domu wariatów na własną rękę …

Voland wygodne z piłką, która zgodnie z tradycją musi być królową – niejakiej Margaret, w którego żyłach płynie krew królewską. Głównym bohaterem jest odpowiednim kandydatem, Azazello i prosi ją, aby spełniać tę rolę, co oznacza, że jako nagroda dla tego Messer obiecuje spełnić jej życzenie. Margaret zgadza się zostać kochanką piłki w nadziei, że będą razem znowu mistrzem.

Pod koniec spektaklu bierze Voland Mistrz i Małgorzata w zapomnienie, aby udzielić im wieczny odpoczynek.

„Mistrz i Małgorzata” (musical) Opinie publiczność skierowana wiele znaków otrzymał. Wyrażone zachwyci wielu, ale istnieje niewielki odsetek rozczarowany – to ci, którzy po przeczytaniu książki wyobrazić jej znaki nie są tak są one pokazane w musicalu. Na tym spektaklu twórcy dać odpowiedź, że jeszcze przed premierą doradza publiczność streszczenie z książki do prawidłowego postrzegania produkcji.

aktorzy

Musical „Mistrz i Małgorzata”, oddając aktorów były w 3. rundzie. Wśród nich są artyści, którzy są już znane i są bardzo znane na widza.

Ivan Ozhogin (Voland) – jeden z najlepszych aktorów w tym gatunku muzycznym, właściciel pięknem i moc głosu, zwycięzca nagrody „Złote punktowe”, „Musical Heart of Theater” i „Złota Maska” za rolę hrabiego von Krolock w musicalu „Tanz der Vampire” , Artysta z czołowych ról w musicalach „Upiór w operze”, „Jekyll i Hyde”, „Pola Negri”, „Nord-Ost”, „Koty” …

Teraz lista jego dzieł dołącza do projektu „Mistrz i Małgorzata” (musical). Zdjęcie Ivana Ozhogina jako Woland jest w tym artykule.

Rostislav Kolpakov (Voland) – stał się znany z musicalu "Tanz der Vampire". Anton Awdiejew (Master / Jeszua) – solista z musicalu "Chaplin", "Aladyn", "Tanz der Vampire". Victoria Żukowa (Margarita) – wcześniej był solistą "Rock Opera". Natalya Martynova (Margarita) – aktorka teatralna i filmowa. Wiaczesław Shtyps (Piłat) – solistka Teatru Petersburgu komedia muzyczna, sułtana w musicalu „Aladyn”. Elena Romanowa (Frida) – Artysta z zespołu i grał rolę Sary w musicalu „Tanz der Vampire”. Maria-Lagatskaya Zimin (Hella) – solista z musicalu "Chaplin".

Ze względu na fakt, że firma została wybrana w cudownym projektu „Mistrz i Małgorzata” (musical), opinie widzów o zaangażowanych w preparacie, najbardziej pozytywne. Większość widzów wyrazić szczególne uznanie dla Ivanom Ozhoginym, wykonując rolę Woland. Według nich, artysta udaje się doskonale ucieleśniają scenę bohatera.

muzyczny

Premiera musicalu „Mistrz i Małgorzata” odbyła się 18 września. Goście zostali powitani przez dziewcząt ubranych w małej czarnej, a na ich rękach trzymali czarne koty. Przy wejściu do teatru było łóżko czerwony dywan. Każdy, kto przyszedł do teatru do gry, może być reinkarnacji w Kota Behemoth i sfotografowane w taki sposób. Ciekawy pomysł z podziałem miejsc w hali na sektory z nazwami miejsc pamiętnych powieści: „Variety”, „restauracja Griboyedov …”

Funkcje występy

„Mistrz i Małgorzata” (musical, St. Petersburg) posiada szereg unikalnych funkcji. Jest to interaktywny performance – przebieg akcji widzowie stają się członkami. Oprócz dekoracji użytych w projekcie materiałów wideo z obrazem trójwymiarowym, to tworzony jest na najnowszej technologii, która eliminuje potrzebę stosowania okularów stereoskopowych. Muzyczny obecny kopperfildovskie efekty specjalne i sztuczki. Podczas wykonywania zdjęć i wideo włączona strzelanie jest zabronione oklaski. „Mistrz i Małgorzata” (musical) Opinie o interaktywność był najbardziej pochlebne, publiczność w zachwycie takiej ścisłej interakcji między artystów z publicznością.

Pomnik Mistrza i Małgorzaty

Na odbyło w przeddzień premiery musicalu konferencji prasowej w finale pomnik Mistrza został otwarty na scenie teatru i Margarita przez rzeźbiarza Grigoriya Pototskogo. W przyszłości planowane jest transportować go do Muzeum Rosyjskiego. Grigorij Potockich portretował bohaterów w formie krzyża świętego Andrzeja.

Cena biletu i jak to osiągnąć

Spektakl „Mistrz i Małgorzata” Teatr Music Hall wyświetli sztuk, średnio 7-10 dni w miesiącu. Działanie trwa 2 godziny i 30 minutowych odstępach. Bilety kosztują od 500 do 5000 rubli. W teatrze, można zakupić program z, płyt z nagraniem studio arii, koszulki.

Teatr Adres: Alexander Park, 4. Najbliższa stacja metra – „Gorki”. W pobliżu znajduje się teatr "Baltic House" Teatr "Skazkin dom", Leningrad Zoo. W pobliżu znajduje się słynna „Pietropawłowska.”