393 Shares 4414 views

Interaktywne witryny sklepowe i podłogi

Nowoczesne konkurencji w zakresie reklamy zachęca firmy do inwestowania finansów w rozwoju nowych i powstających technologii, wprowadzenie nowych mediów reklamowych. I jeden z typów nowoczesnych technik reklamy stały się systemy interaktywne.


Interaktywne powierzchnie mają unikalną funkcję. Oni doskonale przyciągnąć uwagę, powodują powstawanie pozytywnej nabywcy podniecenia i oferują nowe pozytywne doświadczenia aby dokonać zakupu. Informacje te mogą być wyświetlane na ekranie umieszczonym wewnątrz szafki lub bezpośrednio na podłodze w obszarze sprzedaży.

Wyjście na rzucie interfejs pozwala użytkownikowi za pomocą nóg lub rąk do kontrolowania prezentacji. W tym przypadku nie ma widocznych czujników lub jakieś przewody. Osoba po prostu dotyka okno i biegnie wizualizacje. Stwarza to pozytywne zainteresowanie.

Jako obraz w oknie technologia ta reklama pozwala na wyświetlanie prezentacji multimedialnych, gier, stron internetowych, katalogi towarów, listę usług i innych. Poprzez kontrolowanie prezentacji, potencjalny klient może uzyskać wiele dodatkowych informacji.

Systemy interaktywne doskonale przyciągnąć uwagę kupujących. Mogą one być wykorzystywane do nawigacji na lotniskach, banki, centra handlowe, muzea, kina, centra biurowe. Mogą one dostarczyć informacji na temat lokalizacji towarów lub biur. Jeśli złożysz interaktywną powierzchnię w holu firmy, można przeglądać dane na temat działalności organizacji. System może wyświetlać różne informacje – Mapy, wykresy, raporty, arkusze i prezentacje różnych projektów, informacje o osiągnięciach organizacji indywidualnej osoby. Systemy interaktywne mogą być wyświetlane na zewnętrznych gablot, angażują się w rozgrywki lub wideo prezentacje przechodniów.

Technologia ta reklama umożliwia wdrożenie systemu interaktywnego wyświetlacza piętro. Pozwala to na niezapomniane promocjach. Podczas zakupów potencjalni nabywcy stają się uczestnikami tej przygodzie.

Innym ciekawym sposobem przekazywania informacji na temat firmy, która dostarcza tę technologię reklamy – interaktywnej MediaKniga. W tym systemie, obraz jest rzutowany na fałszywe książki, wykonana z tworzywa sztucznego. Zwiedzający będą mogli kartkować i przeczytać tę wirtualną książkę móc korzystać z zakładek.