275 Shares 1363 views

Brandy Fabryka „Temryuk”: jakość, sprawdzone przez lata

datę koniaku założycielskich „Temryuk” zakład jest uważany za 1962. Jednakże, podczas gdy nosił zupełnie inną nazwę. PGR „Komsomolsk” specjalizuje się w produkcji szampana i win musujących. Również w swoim portfelu były rocznika, desery i napoje zwykłymi. Na początku lat dziewięćdziesiątych, firma wydała pierwszą produkcję koniaku.


Zapewnienia jakości

Ich towary Brandy Fabryka „Temryuk” regularnie prezentuje na wystawach międzynarodowych i otrzymał wysokie oceny ekspertów światowej klasy. winiarze Taman zasługują potwierdzone medali i dyplomów konkursu „Złoty Griffin” (Krym), „Wina i napoje” (Anapa), „Róg obfitości” (Stawropol), „Southern Rosja” (Krasnodar).

Próbki przewodnich się symbolem Company, wytworzony przez dodanie czterech do pięciu ekstraktów alkoholowych. lwia winogron użytych do produkcji, uprawiane w Taman.

Kupuj markowe napoje są dostępne w sklepach i krajowych sieci handlowych są we własnym sklepie. Adres Brandy Fabryka „Temryuk” i sala degustacji Ulica 27 września numer 21 budynku.

surowce

Powierzchnia spółki przekracza 400 hektarów winnic. Obfitość jasnych i ciepłych słonecznych dni, łagodny morski klimat oraz wieloletnie doświadczenie pozwala rolnikami w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych. Szczególne warunki klimatyczne, które różnią Taman, uznawana za jedną z najbardziej wygodne dla hodowli odmian techniczne jagód.

Eksperci Brandy Fabryka „Temryuk” aktywnie działa na uprawie odmian i poprawy jakości wina, takich jak „rubin golodrigi”, „Isabella”, „Dunavski niebieskim”, „Moldova”. Generalnie, podnoszenie ciężarów żniwa rozpoczyna się w połowie sierpnia i mogą być opóźnione aż do ostatnich dni października.

Do gromadzenia surowca wykorzystywanego wyłącznie ręczny sposób. Do prac polowych udział około siedemdziesięciu osób. W celu poprawienia smaku produktu końcowego, zarząd spółki już dawno odmówił winorośli obróbki.

Całkowity ciężar masy jagód, uprawiane przez rok, ponad trzy tysiące ton. Przez perekurke rozpocznie się w połowie zimy. Czas trwania tego procesu wynosi 180 dni.

technologia

Wraz z nadejściem pierwszych letnich, upalnych dni procedura przygotowania destylatu koniak zakończone. Typowo, przejście do nowego etapu odbywa się nie później niż w kwietniu. Do aparatu destylacyjnego surowcem okazały marki PU-500. Jest to sprzęt w fabryce we Włoszech.

w przyszłości podstawy napoju wlewa beczkach drewnianych. Do ich produkcji wykorzystywane dębowych beczkach, które mają ponad sto lat. Wyprowadź ich z obszarami chronionymi sąsiednich Adygea. Wśród cech preparatu stosowanych w fabryce Temryuk degustacji koniaku, są następujące aspekty:

  • Specjalna ciasto przędzenia, eliminując wygląd zewnętrzny zanieczyszczeń;
  • zachowania integralności kości, co pozwala zmniejszyć gorycz winorośli surowców.

Przez ponad pięćdziesiąt lat udanej pracy w przedsiębiorstwie ustalono optymalnego czasu potrzebnego do fermentacji cukrów zawartych w wadze jagody w duchy brandy. Sfermentowanego soku destylowana dwukrotnie. W ten sposób możemy osiągnąć podanej technologii twierdzę. dłużej niż cztery lata starzenia.

asortyment

Symbol koniak produkt „Temryuk” roślina jest tytułowy napój, produkowany przez kilka dziesięcioleci. Charakteryzuje się autentycznym i bogatym aromacie. Jego zalety – miękkość i harmonia smaku.

Degustatorów zauważyć jasne nuty wanilii i słodyczy warzyw owocowych. Heart of Cognac – rozmieszczenie kwiatowym. To pozwala czuć się nie tylko smak, ale także smak bogate prezenty Kuban otwartych przestrzeniach. Aby uzyskać pożądany efekt, winiarze potrzeba dużo wysiłku. Przepis tego napoju jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy.

Na sklep marki licznika w Temryuk koniak roślin zawiera również „Adis”, „Kazar”, „Książę Temryuk”. Koszt alkoholu produkowane przez przedsiębiorstwo, w zakresie od 100 do 9000 rubli. Napełnianie prowadzi się w butelkach zawierających 100, 500 i 700 ml. Napoje te są przechowywane przez okres czterech lat.

Oprócz nich w arsenale zwarcia „Temryuk” słodkich win i likierów „Peach Brandy”, „Isabella”, „Cranberry na koniak” i inne nazwy.