611 Shares 3148 views

Jak wyciąć wątki na rurze i że musi

W życiu, często nie jest to sytuacja, gdy trzeba połączyć dwie rury. To jest, gdy trzeba zastąpić część, gdzie wyciek lub chcesz zmienić konfigurację wodociągu, do reorganizacji systemu grzewczego, czy istnieje potrzeba, aby podłączyć nowe urządzenia, takie jak automatyczny kocioł, pralka, zmywarka. W każdym z tych przypadków, bez pytania, jak przeciąć nić, nie. Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Narzędzie, które będą wymagane do cięcia nici, prosty i niezawodny. Może być konieczne do metalu, plik i nóż zapadki, to jest urządzenie, które opiera się na tak zwanej „psa”, który pozwala na kołowej ruchu obrotowego umiera w stosunku do rury, bez tego pełny obrót wokół rękojeści. W większości przypadków, takie dostosowanie jest konieczna, ponieważ jest zwykle po jednej stronie co najmniej przylega do ściany rury.

Po wybraniu narzędzia do gwintu rury powinny przede wszystkim koncentrować się nie na zewnątrz swojego odwołania i kraju pochodzenia. Lepiej jest myśleć o tym, jak gwint, co o wrażenie na zakupu domu produktów.

Nasi przyjaciele w niektórych krajach o gospodarkach rozwijających się szybko bardzo szybko nauczył się dać swoje produkty fornir, nie martwiąc się o prawidłowe wykonanie materiałów i nie jest zawsze bardzo skrupulatnie przestrzegając dyscypliny technologicznej. „Made in Germany” lub napis „… w Austrii” również nie powinny ulegli pokusie i kłopotliwe, zwłaszcza jeśli cena jest kilka dolarów. Niemiecki narzędzie oczywiście bardzo drogie, a możesz napisać co chcesz i co chcesz. Dlatego zaleca się, aby najpierw zatrzymać twoje oczy niech nie takie genialne, ale Niezawodna instrumentów w Rosji. Jeśli uchwyt nie będzie tak długo, jak importowanych frezów, to nie powinno być mylone, moment obrotowy jest łatwo zwiększyć, stawiając na jej kawałka rury może właśnie zostały obrzezany.

Teraz bezpośrednio na jak wyciąć wątku. Przez gwintowaną Zestaw narzędzi przyłączony płyt oznaczonych cala, p󳔾" , etc. Można wybrać prawe oko lub zmierzyć rurę brzana-kompas w ogóle, to proste.

Ważne jest, aby obserwować trzy rzeczy:

– po pierwsze, do usunięcia pliku od krawędzi cięcia fazowania rur;

– po drugie, aby umieścić na płycie czołowej, szerszego boku, w przeciwnym razie nie będzie w rurze;

– Po trzecie, należy użyć smaru.

Wymagania smarowania nie są bardzo surowe, może to być normalny samochód, „wypracowanie” każdy olej techniczny, a nawet prosty tłuszcz, niesolonego lepiej. Z zastrzeżeniem warunków określonych w ostatnim procesie pracy będzie znacznie szybsza i wymaga znacznie mniej wysiłku, a także istotnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia pozostałej części rury poddaje się deformacji skrętnej.

Cięcie rury nie należy zapominać, że w kierunku obrotu dyszy powinno być nie tylko bezpośrednio, ale również szkodliwe. Właściwie nakręcona na rura może być tylko tak – tam i z powrotem, w prawo iw lewo, powoli przesuwając się do przodu. Aby to było możliwe, na freza rurowego zapadkowy posiada przełącznik.

I ostatnia rada: dowiedzieć się, jak przeciąć nić, aby wziąć udział w procesie sobie nie jest konieczne, wystarczy zazwyczaj przejść trzy lub cztery centymetry.