567 Shares 6518 views

Kuchenka lokalny. Kuchenka Garaż lokalny

Kiedy zimno, istnieje potrzeba Ardagh nie tylko mieszkalnych, ale także garaże i warsztaty.


konieczność stosowania

Jeśli – entuzjastów samochodu, jesteś zaznajomiony z tym, że bateria nie lubi zimna. Maszyna wiatr będzie trudne, gdy temperatura na zewnątrz garażu jest poniżej maksymalnej możliwej znaku. Jeśli chcesz zrobić coś w garażu, prawdopodobnie w obliczu konieczności użycia piekarnika.

Jak pokazuje praktyka, piec na olej napędowy jest najbardziej optymalne i efektywne kosztowo urządzenie, które można wykonać samodzielnie.

Zastosowanie butli

Oczywiście, w sklepach można kupić urządzenie, przeznaczone do ogrzewania małych pomieszczeń. Jednak urządzenia te przeznaczone są do konkretnych warunków pracy. Jeśli urządzenie typu opisanego produkować we własnym zakresie, a następnie będzie można polegać na swoich własnych potrzeb, dzięki czemu ten piec, który będzie idealnie spełniają oczekiwanych warunków pracy. Jest to nie tylko ekonomiczne, ale także skuteczne.

Często do wytwarzania takich wyrobów stosuje się cylindry gazowe, które są używane do tlenu lub dwutlenku węgla. Paliwo będzie dostarczane przez grawitację, a wymuszony dopływ tlenu powinny być odrzucone, ponieważ nie jest wymagane w przypadku budowy. Aby nie stwarzać niebezpieczeństwo pożaru, to konieczne jest wyłączenie cylindra grzania, układ regulacji wysokości, odpowiednio, źródło spalania.

prace przygotowawcze

Jeśli będzie produkowany piec na olej napędowy, to przygotować rurę na długość komina musi być 4 metrów lub więcej. W tym przypadku, grubość ścianki nie powinna być większa niż 2 mm. Wewnętrzna średnica rury powinien wynosić 10 cm. W akcie bezgłośne cylindra, którego objętość 50 litrów, jako główny składnik. Jego ściany nie powinna być większa niż 1.5 cm. Zbiornik paliwa powinien mieć objętość w zakresie od 8 do 15 litrów, a rura palnika powinny być wykonane z miedzi.

Trzeba będzie plik i bułgarska, rogi stalowe 20-centymetrowe, aparaty spawalnicze, elektrody, środek taśmy, poziom, wiertarka i wiertła.

Przygotowanie butelki

Jeśli będzie uruchomić piec na olej napędowy, ważne jest, aby zwrócić uwagę na grubość ścian artykułów. Zasada działania jest to, że muszą one tworzyć łatwopalne opary paliwa. Jeśli ściany będzie grubsza niż wyżej wymienionych parametrów, temperatura wrzenia jest osiągnięty. Z cylindra musi być odprowadzana z kondensacji na zewnątrz, a następnie spłukać zbiornik dwukrotnie, aby zapisać go z substancji zapachowej. Gdy balon jest napełniany wodą aż do szczytu jest wykopanych w ziemi na stabilność. W trakcie wprowadzania bolgarka z którymi trzeba dostarczać zbiornik od góry zawór.

Kiedy produkowane piekarnik lokalny, pierwszy odcinek spowoduje rozpad wody. Trzeba czekać, aż zostanie osuszony, ale potem można przejść do górnej części komory od dołu. Ze sprzętem spawalniczym do spodzie zbiornika powinny być przyspawane do nóg, które są wykonane z metali. Cylinder jest zamontowany, i może przystąpić do montażu konstrukcji. Komin musi być pionowe, pozbawione tras i kątów. Długość tego elementu nie powinna być mniejsza niż 4 m. Struktura może być wypełniona i wyrafinowanie, ale to musi być wcześniej oczyszczone. W przypadku stosowania niepreparowane olej może być alkohol i wodę. Podczas ogrzewania takiej mieszaniny może dojść do pożaru lub wybuchu w garażu krytyczna.

Piece do produkcji za pomocą metody kroplowego

Cud kuchenka lokalna może mieć strukturę spada. Opcja ta jest uważana za bardzo proste i szybkie do wykonania. W celu przeprowadzenia procesu powinny przygotowania medycznego elementu grzejnego, którego wielkość wynosi około 2 litrów. Węża gumowego, który jest zaopatrzony w butelki z gorącą wodą, należy dołączyć rurę z miedzi, która jest wygięta pod kątem 90 stopni. Przewód gumowy jest zagięty na pół fałda punkt jest zamontowany puszce zaciskowej śruby. Taka konstrukcja skutecznie regulować dopływ paliwa z palnika, który powinien kroplówka.

Urządzenie jest zawieszone na ścianie może być wykorzystywany przez zamierzonego otworu. Kiedy produkowane taki wspaniały piec na olej napędowy, następnym krokiem jest przygotowanie szmatkę, która będzie działać jako knotem. Szmaty nasączone olejem napędowym, oraz w tkaninie w piecu ułożone czerwone cegły. Sam piec będzie działać jako metal pojemniku tym celu zaleca się stosowanie 1/2 beczki. Drzwi powinny być małe, jego wielkość powinna być wystarczająca do załadowania paliwa. Często złota rączka wykonana kuchenka lokalne ręce. Kiedy drzwi są utworzone szczeliny, które będą odgrywać rolę popiół. Rury powinny być wykonane z cyny i podobne samowar. Tak więc, musi składać się z kilku kolan.

Otwór rurki powinny być umieszczone z dala od drzwi. W centralnej części pieca jest konieczne, aby otwór, który odpowiada średnicy rury. Jeśli ten element umieścić z boku, a nie górę, będziesz miał możliwość uzyskania powierzchni do ogrzewania i gotowania. Piec na olej napędowy, cena wynosi 7000 rubli w sklepach można zrobić samemu. Paliwo nie wymaga wykorzystania drewna i intensywność spalania, można regulować do woli. Wśród niedociągnięć można zidentyfikować zagrożenie pożarowe i nieprzyjemnych zapachów.

Dokonywanie piece blach

Najszerzej stosowane urządzenia, które wykonane są z blachy stalowej. Taka konstrukcja jest zwarta i rozmiarach, można użyć następujących: 70x50x35 cm. To prawda, z wyjątkiem komina. Takie urządzenie waży zaledwie 27 kilogramów, może być używany do gotowania potraw lub podłączyć go do ogrzewania wody.

Biorąc pod uwagę pozytywne cechy, możliwe jest, aby przeznaczyć więcej i fakt, że urządzenie nie boi się mrozu.

Przygotowanie materiałów i narzędzi

Piekarnik do garażu dla lokalnego mogą być wykonywane, jeśli przygotować cztery 20-calowe wsporników stalowych, blach stalowych o grubości 4 mm i 6 oraz komin. Potrzeba młotka, ruletka, poziomu, plik, bułgarskie, zgrzewarki, maszyny do gięcia i elektrod.

Metodologia pracy

Kuchenka ZAZ na lokalnym można kupić w sklepie, ale jesteś w stanie to zrobić na własną rękę. Dla materiału zbiornika należy wyciąć młynek, a drugi przedmiot obrabiany pomiędzy metody spawania. Ponadto w otworach obudowy dla montażu komina, a także mocowania drzwi. W końcowym etapie wzmocnione nogi do stabilności konstrukcji.

Kuchenka Local ZAZ sprzedawane w działach odpowiednich towarów, ale kosztuje znacznie droższe niż to, co można zrobić samemu. Dlatego właściciele garaży często uciekać się do takiej decyzji.