889 Shares 7110 views

zwrotnicy Honda pilota

Honda Pilot – rozjazd, który miał swoją premierę w 2008 roku. Honda Pilot – pełnej krwi "American". Projekt tego samochodu został opracowany na studia projektowania Kalifornia Honda. Aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z kapryśną „amerykańskiego” szybkiego książki do naprawy i konserwacji pojazdów wydawca Honda Pilot Monolith.


Zewnętrzne wymiary samochodu godnej: długość 4870 mm, szerokość 1995 mm, wysokość – 1845 mm. Przy takich wymiarach nieznacznie gorszy Pilot Mazda CX-9 i Audi Q7, a nawet przewyższa ich szerokości. Oczywiście, Honda Pilot w trzech rzędach siedzeń tylnych, wszystkie siedzenia są formowane dla trzech pasażerów, w sumie osiem miejsc.
Stylistyka zewnętrzna Honda Pilot bez żadnych bajerów. Samochód ma „kwadrat” kształt. Wszystko zrozumienie samochodu tworzy się według różnych kryteriów. Niektórzy cenią stylowe wzornictwo, nawet przed nimi jest jednym z największych SUV. W innym dużym samochodem wiąże się z chamstwem. Dla koneserów ostatni po prostu pasuje do Honda Pilot.

Dla tych, którzy preferują takie samochody w pierwszej kolejności „wypełnienie”. A pilot jest bardzo interesująca. Przede wszystkim – to przestronne wnętrze. Nawet najwyższa kierowca samochodu umożliwia dopasowanie najwięcej wolnego, podczas wysokich pasażerowie mogą być zakwaterowane komfortowo w środkowym rzędzie siedzeń. Ponadto, nawet w podstawowej średnia liczba pasażerów będzie mile zaskoczony obecnością własnym bloku sterowania fotele klimatu i ogrzewania. Tylne narożniki regulowane oparcie i vperd powrotem. Co do trzeciego rzędu, potem wygodnie śpi dwa, ale jeśli siedzieć bliżej, ty i trzech pasażerów.

Przedni panel posiada mnóstwo prostych, gładkich linii. Plastiku, który wydaje się dobre na pierwszy rzut oka wyglądał sztywny i oczywiście nie najdroższe. Najważniejsze w wnętrza – funkcjonalność. Istnieje duża wiele komór, kieszeń grotami ogromne komora znajduje się w tunelu środkowym. Automatyczny wybierak biegów znajduje się na przednim panelu. Deska rozdzielcza ma dobre osiągi i oryginalne.
Honda pilota zakończone benzyny „sześcioczłonowy” o objętości 3,5 litra, którego pojemność 257 KM Cechą tego silnika – wyłączania systemu cylindry częściowe. Sprawność silnika zwiększa się przez system i-VTEC, która zamyka zawory lub tylko jeden cylinder. W połączeniu z pięciobiegową skrzynią bieg vigatelem automatyczną skrzynią biegów, która działa sprawnie i bez opóźnień.

Mimo, że silnik ma dobrą moc, ale niesie ze sobą samochód płynnie, bez pasji. Oczywiście, należy pamiętać o masie 2 ton samochodowych. Na drodze, maszyna jest bardzo pewny siebie, nawet przy prędkości 150 km / h, aw kabinie z ciszy i spokoju. Na wysokości sprawnego toku. Przeprowadzka do tyłu sprawia, czujniki parkowania i kamery cofania, obraz, który jest dostarczany do lustra w salonie.
Dzięki swoim wymiarom samochodu wykazuje wyraźne reakcje na czele. Zawieszenie spełnia wszystkie pit drogowego niezauważalnie dla kierowcy i pasażerów.
W sytuacjach krytycznych, urządzenie zachowuje się przewidywalnie: zaczyna ześlizgiwać cztery koła obracają się na zewnątrz i w odpowiedzi na wyładowania gazu się w dobrze kontrolowanym poślizgu, który jest dość szybko ugaszony system stabilizacji.

Potencjał pilot terenowy jest ukryta w przycisku VTM-4 blokady. Ten przycisk siłą blokowania sprzęgła napęd na tylne koła przy prędkościach powyżej 29 km / h. Prześwit 200 mm i opony zimowe zapewniają dobrą ciągłość zarówno rozmazany ślad, a na stromych wzniesień.

Czy warto „wypychania” samochody wszystkie możliwe gadżety SUV, jeśli w rzeczywistości chodnik ruch w dół kilka razy w roku? Honda Pilot jest śmiały wygląd, doskonały komfort, doskonała funkcjonalność i dobra obsługa. Co pozostaje do właściciela dużego SUV-a?