488 Shares 5868 views

Sałatki z kwaśną śmietaną lub bez

Czasami chcesz się angażować w coś pysznego, a nie podczas podejmowania wysiłków dla rozliczania receptur egzotycznych produktów. W tym przypadku pomoc gotowanie może iść kwaśny, który jest w stanie dać każdą potrawę niesamowity smak.

Ten produkt jest rodzimy rosyjski produkt narodowy. Granicą, to jest używane tylko do przygotowania sałatki z kwaśnej śmietany. Śmietana mogą z powodzeniem zastąpić majonez, sałatki chowając takich jak tradycyjny „Olivier” i „pod płaszczem”. Doskonale połączone z sosem śmietanowym i świeżymi warzywami i owocami morza, powodując nawet najbardziej wymagających smakoszy doskonały apetyt. Wiele sałatki z kwaśną śmietaną mogą być wykonane z najprostszych produktów, takich jak buraki. W przygotowaniu tego pozornie znajome warzyw ma swoje dziwactwa.

Okazuje się, że do sałatek lepiej użyć gotowane buraki, i pieczone w folii. Piec trwa długo – co najmniej dwie godziny. To musi być cool i pokroić w plasterki. Buraki trzeba wypełnić specjalny sos z zmiażdżony czosnek z solą, tartego chrzanu i cebuli, solą, cukrem i śmietaną. Wszystko dobrze wymieszać i dodać kilka kropel octu.

Zwykle sałatki, ubrany z kwaśną śmietaną zaopatrzenia go w najmniej, ale sałatki trzeba wypełnić z góry i włożyć do lodówki na godzinę. Jak na wiosnę i na tych samych sałatek niskokalorycznych, to oto kilka pysznych receptur na notatki.

Wiele sałatki ze śmietaną można przygotować w ciągu kilku minut, na przykład sałatkę „Wiosna”. W czterech porcjach trzeba podjąć następujące pokarmy: ogórki – 500 g pomidorów – 500 gramów, pieprz – 500 g, śmietana – 500 gramów, koper, pietruszka – do 50 gramów. Dodać sól do smaku potrzeby. Do pierwszego prania i cięcia warzyw, ubranych z kwaśnej śmietany, sól, dodać warzywa, miesza się i chłodzi.

Wiele sałatki ze śmietaną ma piękną nazwę, taką jak „Cezar jest marokański”. Czas na przygotowanie tej sałatki będzie znacznie więcej, około jedną godzinę. Na cztery porcje podejmuje piersi kurczaka – cztery kawałki, 800 g zielona sałata, oliwy z oliwek dwie duże łyżki, 200 g białego chleba, cytryna, 100 g kwaśnej śmietany 30 g miodu.

Opłukać pod bieżącą wodą, piersi z kurczaka i wzdłuż całej długości zrobić małe nacięcia. Rzuć piersi w marynacie i piec na grillu przez 20 minut. Do marynaty należy wymieszać chili, czosnek (uprzednio zmielonego), miód, sól, pieprz i oliwa z oliwek. Aby przygotować grzanki trzeba pocierać biały chleb z czosnkiem, pokroić w kostkę i wysuszyć w piekarniku. Aby przygotować sos trzeba wymieszać oliwę, śmietanę i sok z cytryny. Następnie trzeba dodać pokrojoną skórkę z cytryny, sól, pieprz do smaku. Zorganizować talerz z liśćmi sałaty. Top z plastrami małe kawałki kurczaka, grzankami i polać sosem.

Sałatki, oczywiście, istnieje wiele, a wszystkie one różnią się nieco od siebie. Na przykład, istnieją sałatki bez majonezu i kwaśną śmietaną. Na przykład, buraków sałatka i kapusty, wypełniona olejem roślinnym. Na 200 g kapusty muszą podjąć jedną buraki, cukier i trochę soli, olej roślinny. Buraki pieczone lub gotowane i pokrojone. Shinkuem kapusta, sól i wymieszać z burakami. Rozcieńczonego kwasu cytrynowego w wodzie, dodać cukier, dodanie warzyw i klejony z oleju roślinnego łyżka.

Sałatki należą do kategorii lekkich i prawej żywności. Ale aby osiągnąć najlepsze połączenie smaku i przydatności w niskokalorycznej sałatki nie dodajemy majonez.

Wydawałoby się, że sałatki – najprostszy i najbardziej zwyczajne danie. Ale nie wyobrażam sobie sałatki świąteczny stół jest po prostu niemożliwe, bo to danie jest zawsze pyszne i piękne!