188 Shares 4210 views

Działając na dietę, schudnąć lub jak artyści?

Dlaczego „działając diety”? To bardzo proste: to jest bardzo popularne wśród aktorów, śpiewaków i tancerzy. Fakt, że taka dieta wspomaga szybką utratę wagi, ponieważ jego wykorzystania przez ludzi w tych zawodach z powodu.

Dieta oznacza mono-diecie, ponieważ w pożywieniu obejmują ograniczoną liczbę produktów i ich zastosowanie nie wykracza poza okres trzech dni. dieta aktora opiera się na zasadzie, że w jeden dzień nie możesz jeść więcej niż trzy różne pokarmy. Sam program odchudzania jest na tyle twardy, ale mimo to nie traci na popularności do dziś.

Co do zasady, efekt jest zauważalny na drugi dzień. Liczba dodatkowych kilogramów jest zmniejszona, a postać w objętości maleje. Ponadto, poprzez zmniejszenie rozmiaru żołądka, brzucha i napina mięśnie.

dieta aktora należy rozpocząć od połowy tygodnia, na przykład, w środę lub czwartek. Wynika to z faktu, że w ostatnich dniach diety czerwone wino. Dlatego lepiej jest pić kiedy przyjdzie weekend. Jego stosowanie w środku dnia jest po prostu nie do przyjęcia. To może powodować nieporozumienia z szefem i prowadzić do utraty miejsc pracy. Lepiej nie ryzykować. Wśród alternatywnych popularnych metod odchudzania, wraz z aktorstwem, on cieszy się dieta „co drugi dzień”. To polega na tym, że można jeść prawie wszystko jednego dnia, ale następnego dnia ograniczenie zużycia kalorii przez dwie trzecie. Te dwie metody mogą osiągnąć najszybsze rezultaty w utracie dodatkowych kilogramów.

dieta Przykładowe menu aktora można przedstawić w postaci:

  1. Podczas pierwszego dnia wolno jeść gotowany ryż i sok pomidorowy, a ilość żywności nie jest ograniczona. Należy pamiętać, że dieta aktora zabronione jest stosowanie soli ponieważ sok pomidorowy, przechowywania zakupionych, nie jest odpowiedni.
  2. Podczas drugiego dnia należy jeść twarogu o niskiej zawartości tłuszczu i jogurt. Ilość spożywane również nie ma znaczenia.
  3. trzeci dzień, menu składa się z chudego mięsa (wołowiny, cielęciny, kurczaka lub indyka). Gotowanie to powinno być na równi lub po prostu gotowania. Płynu wolno używać tylko zielone niesłodzone herbaty. Nie należy przyjmować go z dodatkami, to najlepiej skupić się na swojej tradycyjnej wersji.
  4. W ciągu dnia trzeba jeść ser i pije czerwone wino wytrawne. Oprócz tego napoju, należy porzucić wszelkie inne napoje przez cały dzień. Jednak, jak pokazuje praktyka, to najlepiej używać wino zamiast soku pomarańczowego. Problem polega na tym, że alkohol zwiększa apetyt, a po uzyskaniu pewnej ilości alkoholu będzie moc stępione. W takiej sytuacji bardzo trudno jest walczyć z pokusą. Dlatego lepiej nie kusić losu i ograniczyć sok.

Działając na dietę, której opinie przerastają oczekiwania, ma inny gastronomicznych do 12 dni. Podział następuje czterech cykli trzydniowe. Tak więc pierwsze trzy dni należy pić tylko niskotłuszczowy jogurt. W tym czasie, utrata masy ciała może osiągnąć 4 kg. Podczas następnego cyklu, konieczne jest, aby jeść gotowany kurczak lub gotowanej ryby. Następnie przez trzy dni jeść jabłka w nieograniczonych ilościach. Najlepiej nadaje się do tego żółty i zielony odmian.

Ostatnie trzy dni jeść tylko twardy ser i czerwone wino wytrawne.

Należy pamiętać, że stosowanie diety aktora nie jest zalecane u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, ponieważ wino zwiększa ciśnienie. Ale ten problem można rozwiązać bardzo prosto, jeśli używasz pierwszy program zamiast czwartego cyklu programu.

Ta dieta może być powtórzone dopiero po trzech tygodniach. Chociaż w praktyce, dodatkowe kursy nie są wymagane, ponieważ wynik jest ustalony przez długi czas.