899 Shares 7891 views

Gorky Park i Green Park

Gorky Park to główny park, który znajduje się w Moskwie. Bardzo często, ten obszar jest nazywany obywatele różnie – Green Park. Rozważmy informacji w dalszej części tego artykułu w sposób bardziej szczegółowy.


O parku

Dla odwiedzających park jest otwarty przez całą dobę. To sprawia, że możliwe o każdej porze dnia i nocy wizyty i odpocząć. Opłata za pobyt w parku, bez dodatkowych opłat. Wstęp jest wolny i bezpłatny. Green Park można zwiedzać z małymi dziećmi. W tym celu, pod warunkiem, że administracja matkę i dziecko w pomieszczeniu: można zmienić z dzieckiem, paszy i położyć do łóżka. Możliwe jest również, aby naładować telefon lub inny sprzęt cyfrowy, pokolku parku znajdują się gniazda. Po rozładowaniu słuchawkę, jak to zawsze bywa w niewłaściwym czasie i w sposób nieoczekiwany miejsce. Dla fanów veloezdy zostały specjalnie wyposażonych ścieżkę rowerową. Miejscem, kącik dla dzieci, parking.

Atrakcje w Parku Gorkiego?

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić park w zimie, wtedy twoja uwaga jest zaproszony Street Art lodowisko. W tym roku zaprezentowane zostaną wszystkie rodzaje sztuki ulicznej. Można zobaczyć na własne oczy i się o tym przekonać.

Pierwszy Quest zostaną zaprezentowane na lodowisko. Uczestnicy dążeniu do poczuć atmosferę świąt noworocznych minionych wieków. Z pomocą znaków zaangażowani uczestnicy będą szukać wskazówek i odpowiedzi na pytania.

Świetna zabawa dla dzieci w parku

Green Park Gorkiego uruchomiła projekt rozwoju muzycznego dla dzieci. Wysoko wykwalifikowany nauczyciel prowadzi lekcje z muzycznym uprzedzeń dla najmłodszych. Po wczesnym rozwoju muzycznym ma pozytywny wpływ na prawidłowe tworzenie się osobiście.

W klasie dzieci spróbować swoich sił w śpiewaniu, tańczyć, a także uczestniczyć w grach, pogrąża się ekscytujące i ciekawe świata baśni.

Zielony Park zawiera również projekt „Kvorking dla mam.” Jest to okazja, aby zostawić swoje dzieci do wykwalifikowanych pracowników, a matka w tym czasie może poświęcić się pisaniu pracy lub pomysłów biznesowych.

atrakcje parku

Park podzielony jest na trzy obszary: parter, nudny ogrodu i Sparrow Hills.

Na terenie, który jest znany jako straganów, atrakcji znajdują się: obserwatorium, gdzie można obserwować gwiazdy i planety, Gorky Park Museum, wieża spadochronowa, gdzie to jest możliwe, aby skok ze spadochronem i wiele innych.

Jeśli podczas spaceru w parku jesteś głodny, zawsze można korzystać z restauracji „Ciotka Motja”. Tutaj kucharze przygotowują smaczne i domowej roboty.

Już piąty rok z rzędu, jest operatorem działa klub „Nike”. Szkolenia przeznaczone są dla różnych stopniach osoby fizycznej fitness. Dla początkujących biegaczy Szkolenie składa się z krótkiego czasu trwania wyścigu.

Latem działa kino na świeżym powietrzu w parku. A to nie wszystkie atrakcje, które znajdują się tutaj.

Nie nudny ogród obejmuje następujące słynnych miejsc: domku myśliwskim grocie hrabiego Orłowa, kaskadowy fontanny, oranżerię, teatr powietrza , i wiele więcej.

Na terenie, który nazywany jest Sparrow Hills, można odwiedzić św Andrzeja klasztor, Łużniki Metro mostu, galeria schodów ruchomych, a także do odwiedzenia kopalni.

W parku znajdują się specjalne miejsca, w których można komunikować się ze zwierzętami. Istnieją dwa fazanariya małe trzech gatunków bażantów. Jest to również miejsce, gdzie można spojrzeć na królikach. Na stawach można zobaczyć majestatyczne ptaki – białe i czarne łabędzie. Bardzo często odwiedzający Park niosą ze sobą orzechy na białko. Oni są tak oswojone, że mogą przyjść bardzo blisko, i wziąć jedzenie. Ważną rzeczą jest to, że nakrętki do białka powinna być tylko świeże, jak smażone przynieść szkody dla zwierząt futerkowych.

Jeśli podróż do Green Park, zdjęcie które jest dołączone do tego artykułu, planowane jest z innego miasta, to przede wszystkim powinniśmy dostać się do Moskwy.

Jak postępować? Gdzie znaleźć Green Park, jak do niego dotrzeć? Gorky Park znajduje się w pobliżu stacji metra o nazwie „Park Kultury”. Po przybyciu na stację, musisz udać się do mostu nad rzeką Moskwa, czas, który jest konieczny, aby wydać około 5 minut. Wysiadając z mostu, będziesz natychmiast zobaczyć główną bramę w Parku Gorkiego. Jest również możliwe do osiągnięcia, a stacja metra „Oktyabrskaya”.