452 Shares 7170 views

Spalanie tłuszczu zupy. Opinie. przepis

Schudnąć, jedząc prawo, a nie szkodliwe dla organizmu, marzenie każdej dziewczyny, ale nie każdy wie, że nie jest wart torturowanie sobie ścisłą dietę i trudne do uprawiania sportu, stracić kilka dodatkowych kilogramów. Jednym z systemów dostarczania energii, która jest popularna za granicą – Mayo Clinic Diet. Dzięki niej można pozbyć się 8 kilogram tygodniowo. Weźmy pod uwagę cechy tej diety.


Fundamentem spalanie tłuszczu zupy. Opinie o tym od tych, którzy siedzieli na tej diecie, tylko pozytywne, więc nie ma potrzeby z wyprzedzeniem, aby skonfigurować się negatywnie. Tam musi być zupa codziennie w nieograniczonych ilościach. Im więcej ich masz, tym więcej można złożyć na wadze i nie czuć głodu.

Przed rozpoczęciem diety zupy, należy pamiętać, że w tym okresie, to są zabronione napojów alkoholowych. Alkohol zakłóca proces usuwania tłuszczu, a nadal system nie ma sensu.

Jeśli uważnie śledzić wszystkie instrukcje, a następnie w tym tygodniu spadnie 4-8 kilogramów. Jeśli straciłeś więcej niż norma, konieczne jest, aby czas, aby zatrzymać diety na kilka dni. Można kontynuować go w dowolnym innym momencie. Przez tydzień poczujesz przypływ sił i energii, a jeśli stan zdrowia pogorszył się, zatrzymaj system zasilania.

Spalanie tłuszczu zupy. Recenzje i przepis

Zupa przepis jest dość prosty. Aby go przygotować, trzeba 7 żarówki są małe, kilka pomidory, kapusta, zielona papryka, seler, 2 kostki bulionu.

Warzywa pokroić w małe kawałki i zalać wodą, dodać sól, pieprz i inne przyprawy do smaku. Zagotować rosół przy maksymalnym ogniu przez 10 minut, następnie zmniejszyć ją i nadal gotować do momentu, aż warzywa będą miękkie.

Zupa jest absolutnie żadnych kalorii, więc można go mieć w każdej chwili w nieograniczonych ilościach. Jeśli wolisz zupę, to może być wykonane z tych samych produktów za pomocą blendera. Oprócz zupy w diecie powinno być i inne składniki, takie jak warzywa i owoce.

Dzień pierwszy. Dzisiaj jesz zupę i owoce. Można jeść wszystkie owoce z wyjątkiem bananów. Najlepiej nadaje arbuza i kantalupa. Jako napój zmieścić niesłodzone herbaty lub kawy bez mleka, a także sok z żurawiny i czystą wodę.

Dzień drugi. Zupa i warzywa – jedzenie dzisiaj. Wszystkie warzywa, które chcesz, możesz jeść. Może on być stosowany jako puszkach i surowe, gotowane na parze i warzyw. Dopuszczalne i zielenie. Jedynymi wyjątkami są groszek, kukurydza i fasola. Nie zapomnij dużo wody.

Dzień trzeci. Dieta bogata zupa, warzywa i różne owoce. Jedynym wyjątkiem w ziemniakach. Jeśli 3 dni dieta jest ściśle przestrzegane, to spadło 2-3 kilogramów.

Dzień czwarty. Dziś można jeść zupy, owoce, warzywa, mleko. Maksymalne dopuszczalne zjeść 3 banany, w innych owocach i warzywach nie jest ograniczona.

Piąty dzień. Zupa, wołowina i pomidory. Świeże pomidory, a także konserwy, nie może być tyle, ile chcesz. Co ważne, nie należy zapominać o zupie.

Szósty dzień. Ty tego dnia zje zupy, wołowina i warzywa. Zapomnij o ziemniaki, mięso i warzywa jeść tyle, ile chcesz.

Siódmy dzień (final). Spalanie tłuszczu zupy, opinie o które będziesz już w stanie dokonać własnej, brązowy ryż, sok i warzyw. Priorytetem na ostatni dzień diety pomidory, cebula, kalafior, curry. Pod koniec tygodnia stracisz od 4, 5 do 8 kg, w zależności od nadmiaru masy ciała.

Spalanie tłuszczu dieta zabrania chleb, napoje, alkohol, smażonych potraw i słodyczy. Wszystko inne może być spożywane w małych ilościach.

Jeśli jesteś zainteresowany, ile kalorii w zupie, ośmielamy się was zapewnić, że są one praktycznie nieobecne, co oznacza, że zupa zawiera tylko te produkty, które pomagają wyeliminować nadmiar płynów z organizmu.

Fat Sam zupa spalanie staje się bardzo pozytywne opinie. Jak mówią ci, którzy próbowali na sobie tygodniową dietę, to naprawdę działa! Poza faktem, że może pomóc stracić kilka kilogramów i poprawić ciała, masz również wielką gamę witamin zawartych w owocach i warzywach.