264 Shares 2848 views

Jak stworzyć drugą stronę, „In Touch”? Jak zarejestrować dwie strony?

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak utworzyć drugą stronę, „In Touch”. Jest to bardzo ciekawe pytanie, które zaczynają się martwić więcej użytkowników. Zwłaszcza tych, którzy wolą pracować za pośrednictwem sieci społecznościowych. Więc dostać się do gabinetu.


Dlaczego i kiedy jest to konieczne?

Ale zanim to staramy się radzić sobie z wami kolejna bardzo interesująca sprawa. Dokładniej mówiąc, będziemy starać się zrozumieć, gdy naprawdę potrzebują nowej strony, „In Touch”.

Te „zapasowe” profile potrzebne sklep. Mówimy o sklepach internetowych, które się podstawowy zysk za pomocą przyciągnąć użytkowników sieci społecznych. Tak, człowiek nie może „zaśmiecać” swój profil i łatwy w użyciu profilu operacyjnego. Po tym wszystkim, nowa strona, „In Touch”, co do zasady, jest właśnie do tego celu.

Ale czasami druga strona zakładu i zwykłych użytkowników. Nazywane są „fałszywe”. Dość często takie strony są wykorzystywane do włamania i oszustwa prawdziwe profile. Nauczmy się, jak utworzyć drugą stronę, „In Touch”.

Jeśli strona jest nieaktualna

Pierwszy scenariusz – to jest, gdy użytkownik posiada już profil, ale jest bardzo, bardzo stare. Około 5 lat temu. W tym czasie zdecydowano wszystkie profile przywiązane do poczty e-mail użytkownika.

Posiadacze starych stron są bardzo szczęśliwy. Po tym wszystkim, że nie mają się znaleźć sposób, aby utworzyć drugą stronę, „In Touch”. Wystarczy zarejestrować się w nowym systemie. Która jest związana bezpośrednio z telefonu komórkowego. To wszystkie problemy. Podać nazwę użytkownika, hasło i imię / nazwisko, a potem numer telefonu komórkowego. Strona „VKontakte” stworzony w ten sposób są zwykle bardzo łatwo odzyskać po przerwie.

Istnieją jednak inne scenariusze. Na przykład, co użytkownicy, których strony są już połączone z telefonu komórkowego? Spróbujmy zrozumieć tę delikatną sprawę.

Opcja „Zapara”

Spróbuj użyć ciekawą technikę, która działa, niestety, nie zawsze. Dla konieczne jest już przywiązany do strony telefonu. To właśnie z tego kwestionariusza i będziemy pracować.

Pierwszą rzeczą, którą iść, "In Touch" ( "Login" – "Moja strona"). Zaloguj się, przy okazji, jeśli wiążą drugi profil w pozostanie taka sama, ale hasło – taki, który można ustawić. Gdy jesteś upoważniony, po prostu przejdź do sekcji „Moje ustawienia” i zobacz, jak podany numer telefonu komórkowego. Zmień swoją pierwszą cyfrę, a następnie zarejestrować swój profil na stary numer telefonu.

Jak już zostało powiedziane, opcja ta nie zawsze działa. To znaczy, jest ona oparta wyłącznie na użytkownikach szczęścia. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak utworzyć drugą stronę, „In Touch”, będziesz podoba inną wersję wydarzeń.

programy

Tak, teraz postaramy się przeprowadzić rejestrację nowego profilu przy użyciu specjalistycznych aplikacji. Obecnie metoda ta jest uważana za dość popularny wśród większości użytkowników.

Dla niego, trzeba znaleźć specjalny program „In Touch”, która rozszerza standardowe funkcje sieci społecznościowej. Tu i czytać posty innych ludzi, a spośród wszystkich publicznego „za jednym zamachem” i utworzyć drugi profil.

Wystarczy, aby uzyskać zezwolenie w aplikacji, a następnie wybierz opcję, aby utworzyć nowy profil. Następnie otrzymasz znajome strony logowania gdzie trzeba utworzyć hasło, imię / nazwisko i wypełnij niektórych danych osobowych. Końcowy etap – wkracza swój numer telefonu w polu przewidzianym dla wykonania profilu wiążącego. To wszystko dzieje. Kiedy to zrobić, trzeba być przywiązane do jednego numeru dwóch stronach.

Jednak warto pamiętać, że ta opcja jest bardzo ryzykowne. Mimo wszystko, większość programów tego typu – nie jest żaden przepis indziej, ale najczęściej i prawdziwe wirusy. Oni po prostu ukraść dane z bieżącymi profilami pracy. Nie boisz się? Wtedy śmiało Pobierz aplikację. Jeśli zdrowy rozsądek przeważa nad chęcią, to warto spróbować jest jedynym logicznym wyjściem z tej sytuacji.

Nowa karta SIM

Użytkownicy, którzy nie chcą być oszukiwani myśląc jak stworzyć drugą stronę, „In Touch”, mogą skorzystać z bardzo ciekawym i logicznego podejścia. Teraz, gdy mamy zamiar jeszcze powiązać z telefonem, trzeba kupić nową kartę SIM, a następnie zarejestrować swój profil.

Zgodzić się na pracę jest bardzo proste i szybkie scenariusz. Udać się do dowolnego sklepu mobilnego, kupując dowolną kartę SIM, a następnie używać go tylko raz. Po rejestracji, oczywiście, lepiej raz w miesiącu, aby nawiązać połączenie z telefonu komórkowego na numer nie jest zablokowany i nie przenosi się do dyspozycji kogoś innego. To wszystko. Teraz jesteś zaznajomiony ze wszystkimi dostępnymi środkami, aby zarejestrować nowy profil na portalu społecznościowym „VKontakte”.