558 Shares 9326 views

Jasnozielony kolor we wnętrzu iw modzie

Jasnozielony kolor – jest to jeden z światła i jeszcze bardzo jasne odcienie zieleni. On jest często spotykane we wnętrzu nowoczesnych apartamentów i pokoi hotelowych, można je znaleźć w sztukach plastycznych naszych czasów, a przynajmniej rzadko spotykamy go w ubraniu. O tym, jaki jest wpływ koloru na nasze życie, i jakie są najbardziej wykształconych kompozycje z jego udziałem, przeczytaj artykuł.

Główne kolory w pozycji widma

Uważa się, że w jasnozielonym kolorze – odcień wiosnę. Był zimny, ale jednocześnie nie jest nudne, jaśniejszy i ma kojące i relaksujące właściwości. Dlatego ton optymistów lub ludzie najczęściej wybierają które chcą, aby ich życie bardziej kolorowe i ciekawe. Wolą kupić rzeczy jasnozieloną barwę, ich pokoje są urządzone w tym samym tonie. Ale, jak z każdym innym kolorem, z tym odcieniem zieleni powinien być ostrożny. powinna ona być rozcieńczona w połączeniu z innym tonem tworząc wizualnej zmiany. Które, w połączeniu z wapnem we wnętrzu jaki kolor i jak myśleć o wszystkim omówione poniżej.

Lato złagodzić swój kvaritre

W celu prawidłowego tworzenia kompozycji kolorystycznych, za co efekt jest tworzony przez połączenie Chartreuse koloru (tj. E. jasnozielony) z innych barwach. Jeśli twoim celem – aby świeży i letni pokój, nie ma lepszego partnera do tego tonu niż niebieska, nie można było znaleźć. Najciekawsze jest to, że poziom ostatniej jasności mogą być bardzo różne. Ciemny niebieski kolor będzie wyglądał bardziej ściśle, pokój staną się wyraźne linie i granice. Niebieskie światło stworzy efemeryczny atmosferę i każda sypialnia lub pokój dzienny będzie prawdziwie letni i przestronne. Należy zauważyć tylko, że dwa kolory mieć relaksujący wpływ na umysł, więc wskazane jest, aby z nich korzystać tylko w sypialni i pokoju dziennego, jak w biurze, nie pozwoli Ci skupić się na pracy, a kuchnia – w trakcie gotowania.

Ciepłe i przytulne prostota we wnętrzu

W nowoczesnym mieszkaniu najprostszym sposobem, aby połączyć jasnozieloną barwę z brązowej. W ciągu ostatniego tonu jest zwykle malowane wszystkie nasze drewniane meble. Takie połączenie będzie wyglądać świeżo i stylowy w tym samym czasie, pokój jest przytulny i słoneczny klimat. W celu prawidłowego tworzenia podobny skład, najpierw trzeba dokładnie zastanowić się nad sytuacją w pokoju. Ważne jest, że cała ciężka meble wykonane z drewna jednolitego skale, i nie różnią się od siebie w cieniu. Następnie, zrobić ścianach jasnozielony kolor (można rozcieńczyć białych pionowych lub skośnych pasków) i tkaniny nabyć jaśniejszy odcień ścian. Niż początkowe jest połączeniem jasnozielonym brązową prostych ścian. Może to być na przemian pasków lub wzór.

Ekstremalne i bardzo kontrastowe pasy koloru

Jeśli chcesz, aby stylowy i bardzo jasny pokój, spodoba ci się następujące kombinacje kolorów: zielonym i czarnym. Odmiana ta jest bardzo głęboka, jak światło, jasny odcień Chartreuse i wiosną będzie podkreślają głębię ciemnej achromatic koloru. Taka opcja jest idealna do pokoju nastolatka, a także ładne dopasowanie do wnętrza salonu, tylko pod warunkiem, że wszystkie inne elementy zostaną zaprojektowane w prostym stylu. Pożądane jest, aby meble miały prosty kształt, wszelkiego rodzaju żyrandoli nieobecny. Dorzuć trochę szkła (stoliki, stylowe półki zawieszane) oraz nowoczesne akcesoria (wazony prostych kształtów geometrycznych kształtach, i tak dalej).

Ciepłe „kobiece” kolory w zespole z Chartreuse

Co dziwne, wnętrze jasnozielony kolor wygląda idealnie z dźwięków, takich jak różowy, czerwony, a nawet pomarańczy. Za pomocą takiej kompozycji może dać pokój lekki, jasny i bardzo stary wygląd. Jednocześnie przytulna atmosfera zostaną utrzymane, ponieważ widmo kolor mamy tu jest jasne i ciepłe. Najważniejsze – odpowiednio rozcieńczyć kombinację innych kolorach. W tym przypadku projektanci zalecają stosowanie białej tonacji. może on zdominować tapety, meble, ale nie w tekstyliów i akcesoriów. Umiejętnie zebrać w tym roku kompozycji kolorów – i masz doskonałe miejsce dla sypialni dziewcząt w jasnych kolorach, a nawet życia w kraju.

Prawdziwie elegancki wybór dla domu

I wreszcie, należy stwierdzić, że najbardziej korzystne i drogie ton Chartreuse wyglądać z białym i beżowym kolorze. W pierwszym przypadku, używając go, aby utworzyć szyk i kosztownego wnętrze mieszkania: ściany są pomalowane w kolorze jasnozielonym, a meble kupujemy białe, masywne. Aby to wnętrze pozostało zimno do podłogi dobieramy laminat białawy lub jasnoszary odcienie i okien zatrzymuje cienkie zasłony gazy w kolorze zielonym. Kolor kompozycja numer dwa będzie wyglądać znacznie cieplejszy i bardziej luźniejsza. Łączymy wszystkie szczegóły wnętrza jak w poprzednim przypadku, ale teraz nie jest tak ściśle wybierz mebli. Może to być zarówno antyczne i nowoczesny wystrój.

Wieczne i bardzo jasnym mody

Mówiąc o ubrania, należy zauważyć, że w tym Chartreuse jest połączony z tym samym kolorze co wnętrza. Dzięki niemu można tworzyć jako łatwy letni wygląd i wystarczająco bardzo bogatej i ciekawej biurze, romantyczne i tak dalej. Ale musimy pamiętać, że efekt koloru zielonego od nastroju jest wielki, więc wybrać te ubrania z najwyższą ostrożnością. Następnie, jakiego koloru jest połączone z zielonym taki czy inny sposób, i która to kompozycja może być odpowiednie w danym przypadku – będzie teraz rozważyć.

Zagadkowy i tajemniczy jest kombinacją Chartreuse z fioletowym. Można nosić sukienkę ciemne kolory liliowy i podnieść w tych samych kolorach jak buty lub sandały. Wszystkie inne akcesoria – bransoletka, naszyjnik, torebka, zegarek, kolczyki i inna interpretacja wybierz jasnozielony. Więc twój obraz będzie tak spokojna, a tym samym czas jasny.

Najnowsze trendy w modzie było połączenie turkusu z brzoskwini, które wcześniej uważane za kicz. Teraz jednak dopuszczalne, aby ją ubrać, i nie tylko. Zamiast tego turkus obwałowań Chartreuse, a zamiast brzoskwini – pomarańczowy. Najważniejsze jest to, żeby podnieść kolory w kilku postaci wyciszony, tak że wyglądały harmonijnie, a nie „krzyczeć” do siebie.

Jaskrawy jasnozielony kolor wygląda idealnie z achromatic zakresie. Opcja ta jest idealna do biura, na spotkania z przyjaciółmi i na dzieje natury. W pierwszym przypadku, lekka kurtka zielony odcień umieścić na szczycie czarnej sukni lub kompozycji białych spodni (warianty kształtów można ustawić), w drugim – to samo kurtkę można nosić na suknię z kwiatowym nadrukiem. Cóż, po prostu kupić piknik dres w podobnej kolorystyce.

Najbardziej harmonijne połączenie kolorów i będzie neutralny odzież z żółtym Chartreuse. Są one kontynuacją siebie, więc brak sygnału nie ujdzie na pierwszy plan. Jasnozielony strój można rozcieńczyć z żółtymi akcesoriów, lub odwrotnie. W takich odcieniach mogą być utworzone biuro garnitur albo nawet płaszcz zimowy.

Niewielka epilog kolorze zielonym

Ten odcień jest bardzo słoneczny, jasny. Stawia pozytywny sposób i energetyzujące jednocześnie relaks. Pamiętaj o tym, co się jego wnętrze, a także zbierając ubrania w twojej szafie. Rzeczywiście, właśnie dlatego, że jest tworzony wokół ciebie lub tej aury, a także tworzyć własne samopoczucie.