444 Shares 1656 views

Jak zatruć karaluchy?

Karaluchy – są przedstawiciele licznej odrywania Dictyoptera. Gatunków tych owadów na dziś istnieje ponad cztery i pół tysiąca. Na szczęście, większość z tych gatunków żyje w tropikach, a na terytorium WNP , istnieje około pięćdziesięciu gatunków tych szkodliwych owadów.


Karaluchy zbliżeniowe są bardzo frustrujące dla osoby. Po pierwsze, te owady są nosicielami ogromnej liczby infekcji. Karaluchy wykrywania patogenów różnych infekcji, a na nogach, które wykonują wiele różnych infekcji. Najbardziej przykre, że owad może dostać śpiącego w uchu lub nosie.

Zatem, rozwiązując kwestię jak otruć karaluchy, ludzie nie tylko wyeliminować swój dom przed nieproszonymi gośćmi „nieprzyjemnych”, ale także w celu ochrony siebie i swoich gospodarstw domowych z różnych chorób.

Mieszkania są zazwyczaj spotyka się trzy rodzaje Dictyoptera. Jest uważana za najczęstszą karaluch też widać „inwazja” czarnych karaluchów i innego gatunku – amerykański wielki – owad ten jest dość dużych rozmiarów i czerwonawo-brązowy.

Te pasożyty są bardzo skromny, niemal wszystkożerne, i mają strukturę ciała, co pozwala im ukryć się w bardzo wąskich pęknięć. W związku z tym, karaluchy może żyć w cokoły, w przestrzeni pod sufitem podwieszonym, a nawet pod tapety. Największą aktywność tych owadów pokazać w nocy.

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób otruć karaluchy, trzeba skupić się na tym, że aby pozbyć się tych pasożytów jest koniecznością. Ten rodzaj owada odtwarza tylko niezwykle szybka, i nawet jeśli pokój będzie tylko jeden lub dwa karaluchy w krótkim czasie mieszkanie będzie roi się od robactwa.

Muszę powiedzieć, że karaluchy pełzać łatwo w torebkach, a nawet w kieszeni odzieży. Dlatego też, będąc w domu zamieszkanym przez pasożyty, to może być bardzo łatwo doprowadzić nieproszony „guest” z nim. karaluchy pełzać często mieszkania od sąsiadów, zwłaszcza jeśli nagle zaczął naprawy.

Teraz przyjrzyjmy się, jak otruć karaluchy. Po pierwsze, musimy zrozumieć, że to nie jest łatwe, wymaga cierpliwości i kompleksowego podejścia. Nie zawsze z tą plagą nie może sobie poradzić, używając narzędzi gospodarstwa domowego. Dla kompletnej eksterminacji karaluchów najlepiej jest użyć technik zawodowych. Idealnie, leczenie powinno być prowadzone ani jednego mieszkania, a cały dom jako całość.

Aby dowiedzieć się, jak najskuteczniej zatruwają karaluchy, to najlepiej skontaktować się z ekspertami, którzy wykonują profesjonalnie Dezynsekcja. Z reguły, walka idzie w dwóch kierunkach, w tym całkowite wyeliminowanie owadów i stworzenia warunków w mieszkaniu, które będą całkowicie nieprzydatne do hodowli i życia pasożyta.

Teraz powiedz nam karaluchy co trucizny. Nowoczesne środki owadobójcze stosowane do zabicia pasożytów, dane mogą być podzielone na dwie grupy. Trucizny z pierwszej kategorii są natychmiast, a druga grupa składała się z preparatów o przedłużonym uwalnianiu.

Musisz zniszczyć karaluchów w każdym pokoju w tym samym czasie, dobry pomysł, w celu zapobiegania i leczenia przyległych pomieszczeń, w których nie zostały zaobserwowane pasożyty.

Przed rozpoczęciem kontroli szkodników trzeba usunąć wszystkie pokarmy, które są na terenach otwartych, w tym soli i cukiernicy. Potem trzeba zrobić mokro i maksymalny swobodny dostęp do murów, czyli przesunąć meble, jeśli to możliwe.

Trucizna dla karaluchów rozproszonych w tych miejscach, gdzie szkodniki zostały widzieliśmy, jak również sposobów ich ruchu. Szczególną uwagę należy zwrócić na cokoły, pęknięć i dziur w ościeżnice, ściany, parapetów. Nie zapomnij o kanalizacji i kanału wentylacyjnego

Ważne jest, aby obliczyć dawkę insektycydu jak karaczany, które nie otrzymały śmiertelną dawkę, są w stanie przenosić takie właściwości, jak odporność na truciznę tej grupy, do ich potomstwa. Dlatego najskuteczniejszym rozwiązaniem byłoby odwołać się do specjalistów.