667 Shares 6111 views

Biografia Bruce Lee – najbardziej genialny mistrz kung fu XX wieku

Ten słynny aktor w swoim czasie za szalonych fanów sztuk walki jego nienaganną techniką. Biografia Bruce Lee jest znany obecnie do prawie każdego z nich. Ci, którzy znali go osobiście, by powiedzieć, że druga taka shkodnogo dziecko w Hongkongu w połowie 1940 roku nie było proste.


Młody Bruce nigdy nie przebywał w domu, mógł zaprzyjaźnić się z nikim, a nawet podvorovyval jabłka od ulicznych sprzedawców. Najgorsze jest to, że Bruce nie zbyt słuchała rodziców, woli zdecydować wszystko na własną rękę. Jednak ten wzorzec zachowania wyraźnie odziedziczył po ojcu, który jako artysta Opery i bardzo bogatego człowieka, wolał nie wydawać pieniędzy dla rodziny.

Bryus Li z braćmi studiował w kolegium jezuickim, nauczycieli, którzy od wieków były w Chinach pracy misyjnej. Jednak nawet oni nie byli w stanie poradzić sobie z natury przyszły aktor i mistrz sztuk walki. Bryus Li, którego biografia jest pełna tajemnic, uwielbiałem jako dziecko krwawą nos do kogoś, zamiast siedzieć na żmudne i nudne matematyki.

Przyszły aktor chciał dochodzić sam, więc trwało dość często uczestniczą w ulicznych walkach. Pomimo faktu, że był mały i dość krucha, mógł łatwo zacząć walkę, i to nie powstrzymało ani wysokość, ani wagi, ani nawet rywale wieku. Dość często, upadł, a on wrócił do domu z siniakami.

Biografia Bruce Lee jako mistrz sztuk walki zaczął badać Vinh-Chun – style stworzony zakonnicę, która mieszkała w odległym XV wieku. W szkole Lee Yip Mena był w stanie przekształcić się ze zwykłej ulicy w shalopaya prawdziwy wojownik, nieustraszony i bezwzględny. W ten był wspomagany przez biegać, pompek, stemple, akrobacji i oczywiście walki. Wszystko, co Bruce nauczył się w szkole, później próbował na swoich kolegów.

Po przeniesieniu do innej szkoły Bryus Li osiadł i stał się jego królem. Jednak, gdy miał do czynienia z członkami słynnej mafii „Triady” i poważnie rannych niektóre z nich. Zgodnie z prawem karnym, powinien on zostać zabity, ale tutaj biografia Bruce'a Lee sprawia, że ostry zakręt, dzięki matce, która wysłała go do Ameryki, do swoich przyjaciół, aby uratować je od śmierci.

Lee po raz pierwszy pracował w jednym z tańszych restauracji, gdzie przeszkolonych lokalnych chińskich sztuk walki. Wkrótce Bryus Li, którego filmografia obejmuje kilkadziesiąt ról, zaczął działać w filmach. Powrót w Hong Kongu, dowiedział się, że w jego kraju jest niezwykle popularna osobowość.

Bruce Lee biografia – łańcuch wydarzeń, które miały miejsce w życiu utalentowanego aktora. Po wystrzeleniu w amerykańskim serialu telewizyjnym rozwinął uczniów i naśladowców, a on otworzył własną szkołę, gdzie rozwijał styl kung fu nauczał. Instytucja była popularna, ale rola w filmie Bruce nie została podana, więc wrócił do Hong Kongu.

Po śmierci Bruce'a Lee wciąż jest legendą. Według oficjalnej wersji, zmarł po wypiciu pigułki, które powinny złagodzić bóle głowy. Zamiast pomagać, lek wywołał najsilniejszy obrzęk mózgu. Do tej pory przedstawiano wersję Bryus Li zmarł w rękach innego mistrza kung fu, ale na pewno nie jest znana.