604 Shares 9730 views

Jak zrobić obsydian w „Maynkraft” a co to jest?

W świecie „Maynkrafta” istnieje wiele zasobów, które mogą być eksploatowane i wykorzystywane do różnych celów. Niektóre z nich są wykorzystywane do tworzenia obiektów, niektóre – na budowie. Niektóre zasoby są skończone, a drugi może być wykorzystywane do tworzenia innych rodzajów zasobów. Aby zbadać prawdopodobny potrzeba więcej niż jeden dzień, i jest mało prawdopodobne, będziesz musiał pokryć wszystko. Przez czas myślisz, że wszyscy wiemy, istnieją inne aspekty gry, które trzeba jeszcze zbadać. Więc nie ma sensu próbować objąć wszystkiego na raz – to lepiej skupić się na jednej rzeczy, ale bardzo przydatne. I taki materiał działa jak obsydian, który jest niemal najsilniejszy w grze. Wiele osób zadaje pytania na temat jak zrobić obsydian w „Maynkraft”, ale najpierw konieczne byłoby wiedzieć, że jest ogólnie dla materiału.

trwały obsydian

Podczas gry w „Maynkraft” znajdziesz coraz więcej nowych materiałów. Niektóre z nich znajdują się na samym początku, a niektóre trzeba patrzeć bardzo długo. To ostatnie dotyczy, i obsydianu – jest to niezwykle rzadko, więc ludzie czasami nawet nie starają się szukać w naturze, i od razu zapytać o jak zrobić obsydian w „Maynkraft” samodzielnie. Takie zapotrzebowanie na materiał jest ze względu na fakt, że jest niezwykle trwałe i mocne. Ma czarny i fioletowy kolor i posiada wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia mocnych ścian. Tworzenie Obsidian wymagać od ciebie wiele wysiłku, więc zanim zdecydujesz się zajmować, jak zarabiać w „Maynkraft obsydian”, należy spróbować jeszcze znaleźć w przyrodzie. Sensu szukać konkretnie będzie to strata czasu. Ale jeśli zwrócić uwagę, można również znaleźć kopalnię.

Gdzie szukać obsydianu?

Krótko zapominając pomysł jak zrobić Obsidian w „Maynkraft”, udać się w podróż. Zbierać surowce, zbadać grunt, walczyć, ale nie zapominaj, cały czas zerkając na boki. Trzeba szukać miejsc, gdzie widoczne nagromadzenie lawy, bo to może być depozyty i obsydian. Fakt, że obsydian uzyskane bezpośrednio po wymieszaniu obu materiałów. Wymaga to jednak pewne warunki: lawa nie powinny być obecne, gdyż w tym stanie będzie w kontakcie z wodą, aby włączyć do kostki brukowej – bardzo wspólnym materiałem. Jeżeli wszystkie warunki są spełnione, to będziesz mieć dobre źródło przydatnych materiałów bezpośrednio do świata gry. Jednak wciąż jest to pytanie, które dokucza wielu fanów „Maynkraft”: „Jak zrobić generator z obsydianu, że nie ma produkować go w naturze, a także tworzyć własne, ponieważ jest znacznie bardziej wygodne?”

Tworzyć własne ręce obsydian

Niewątpliwie obsydian, aby stworzyć swój własny wiele bardziej przyjemne niż mieć nadzieję, że jest on gdzieś tam w świecie, a można je dostać. Ale trzeba zrozumieć, że po prostu nie obchodzi nie będzie – stworzenie obsydianu wymaga poważnego wysiłku i wielką wytrwałość. Jest to sprawdzony sposób, aby utworzyć zasób, a generator, który można zbudować osobiście w „Maynkraft”. Generator obsydian jest strukturą, która jest wypełniona wodą. Ile pamiętasz do ekstrakcji obsydianu jest konieczne połączenie wody i lawy, więc trzeba zebrać jak najwięcej lawy, a następnie używać go na generator. W przypadku kontaktu z reakcją wody, wynikiem będzie obsydian. Oczywiście, nie należy się spodziewać, że wszystkie próby zakończą się sukcesem – lawa jest materiałem bardzo oporny, i jest prawdopodobne, że będzie on nadal przekształcić kostka, lub nawet spalić. Ale nie rozpaczaj, jak obsydian jeszcze wyjdzie. Po prostu go zarówno w przyrodzie, jak iw generator stoi z kilofem diamentowej, w tym przypadku, proces zajmie tylko dziesięć sekund. Jeśli ta odbiera nie, można użyć dowolnego innego narzędzia można uzyskać obsydian blok na minutę.

Dlaczego muszę obsydian?

Więc teraz wiesz, jak w „Maynkraft” dostać obsydian, jak to zrobić samemu. Teraz nadszedł czas, aby zrozumieć, że za to, co jest w ogóle konieczne. Jak wspomniano wcześniej, obsydian jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów w grze, dlatego jest najczęściej używany do ściany. Dom, zbudowany z obsydianu, będzie znacznie silniejszy niż ten, który jest zbudowany z innych materiałów. Funkcja ochronna tego materiału odbywa się to w stu procentach, więc wysiłki w celu znalezienia wytwarzanie lub tworzenie obsydianu będzie w pełni uzasadnione.

Szczególnym przypadkiem użycia obsydianu

Osobno warto wspomnieć, że funkcja obsydianu, który został dodany w jednej z najnowszych wersji. Teraz gracze będą mogli zbudować bramy piekielne za pomocą Obsidian bloków. Aby to zrobić, muszą utworzyć ramkę w czterech blokach szerokości i pięć bloków w wysokości, czyli będą potrzebne w sumie 14 jednostek. Spalać przestrzeń wewnątrz rama lżejsza i masz własną bramę do piekła.