434 Shares 4125 views

Bystrumgel: instrukcja

Odnowione mieszkanie lub dom jest zawsze towarzyszą stłuczenia, skręcenia i szczepów. Aby uniknąć nieprzyjemnego bólu, ze zawsze trzeba mieć leki przeciwbólowe maści i żele. „Bystrumgel” odnosi się do ilości takiej. Podręcznik zaleca, aby użyć go do poważnych chorób układu mięśniowo-szkieletowego, a także na siniaki i ból o różnym charakterze.


Produkowane aktywnego leku w formie żelu, jest przeznaczony do użytku zewnętrznego.

Kompozycja zawiera składnik aktywny – ketoprofenu (w ilości 2,5 g), jako środki pomocnicze – oczyszczona woda, rektyfikowany alkohol etylowy, olej kwiatu pomarańczy (inaczej nazywa neroli), olejek z kwiatów lawendy, trometanol, Nipagina sodowa, karbomer (980 lub 940).

Wyglądzie, żel jest bezbarwny, przejrzysty, specyficzny zapach.

Kiedy stosowany miejscowo lek powoli wchłaniane i prawie zatrzymane w organizmie. Aktywna substancja Ketoprofen jest zapalną, miejscowy środek znieczulający. Przysmaki lokalnie wpływ więzadeł, mięśni, ścięgien i stawów. Zastosuj „Bystrumgel” Instrukcja doradza i zespół stawów, ponieważ łagodzi ból związany z ruchu i spoczynku.

Wskazania do stosowania obejmują:

– ból mięśni reumatyczne reumatyczna;

– choroby zapalne, w tym ostrego i przewlekłego układu mięśniowo-szkieletowego (podczas zaostrzeń rwa kulszowa, zespół stawu, zapalenie kaletki, rwa kulszowa, łuszczycowe zapalenie stawów, reumatoidalne zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, lumbago, zapalenie ścięgna i wiązadła);

– w przypadku stanu zapalnego po urazie tkanki miękkiej (stłuczeń, więzadła pęknięcia i uszkodzenia różnego pochodzenia).

Zastosuj „Bystrumgel” Instrukcja zakazuje następujących przypadkach:

– zwiększenie czułości jednego z substancji zawartych w preparacie;

– uszkodzenia skóry (zakażone rany i otarcia skóry, egzema, płacz zapalenie skóry);

– „Bystrumgel” jest przeciwwskazane u kobiet w ciąży, a także karmienie piersią i dzieci w wieku poniżej 6 lat. Należy zauważyć, że nie lek stosować w trzecim trymestrze ciąży, w pierwszy i drugi mogą być stosowane z dużą ostrożnością.

Ponadto, należy zachować ostrożność, osoby żel z wrzodami żołądka i wrzodów jelit, jak również do erozji przewodu pokarmowego, u pacjentów z niewydolnością nerek i wątroby, astma i porfirii wątroby.

Rub „Bystrumgel” Instrukcja mówi zewnętrznie, w żadnym wypadku nie mogą być wykorzystywane do błon śluzowych.

Lek nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, stosowany zewnętrznie.

Dzieci od 12 lat i dorosłych zaleca się pocierać mała ilość leku (pasek 3-5 cm), do trzech razy dziennie, delikatnie masując.

Dzieciom w wieku poniżej 12 lat żelu zastosowano 2 razy dziennie (maksimum) z pasmem długości 1-2 cm.

Przebieg leczenia nie powinien być dłuższy niż dwa tygodnie, w razie potrzeby, odnowienia wymaga specjalistycznej porady.

Leczenie może powodować następujące działania niepożądane: alergiczne zapalenie skóry na tle, plamica, wyprysk, zaczerwienienie skóry. W przypadku jakichkolwiek zaobserwowanych działań niepożądanych, należy przerwać stosowanie „Bystrumgelya” i szukać pomocy u lekarzy.

Pacjenci, którzy używają narkotyków „opinii Bystrumgel” lewo bardzo różne. Dla niektórych wydaje się słaby, a ktoś naprawdę pomaga. Ale w każdym przypadku, aby efekt leczenia był zauważalny, ważne jest, że cały kurs został przekazany.

Należy zauważyć, że nie odnotowano przypadków przedawkowania, ponieważ żel jest słabo wchłaniany.

Niniejszy podręcznik jest przeznaczony wyłącznie do celów inspekcji, bardziej szczegółowe informacje można znaleźć w większości opakowań leku.