83 Shares 4910 views

Drukarka Kyocera-1035: specyfikacje, błędów i ich rozwiązania

Urządzenia i druk biurowy wielofunkcyjny rynku jest wystarczająca, ale koncentruje się na domu użytkownika, a nie do segmentu korporacyjnego. Może to zrobić każdy kupujący, które zapoznają się z miesięcznych specyfikacji produktów MFP obciążenie. A w jaki sposób, aby zaspokoić potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw?

Celem tego artykułu, jeden z przedstawicieli segmentu korporacyjnego – urządzenie wielofunkcyjne Kyocera-1035. specyfikacje produktu, błędów i ich rozwiązania, a także opinie użytkowników pomoże czytelnikowi wybrać godnego pojazdu, aby zakończyć pracę z dokumentami w biurze.

Pierwszy znajomy

Ponieważ urządzenie jest umieszczony w segmencie korporacyjnym, a następnie umieścić go w kosztownej producenta niszę na rynku komputerowym. Koszt Kyocera FS-1035 jest w przedziale 15-18 tysięcy rubli, ale nawet ta nie zatrzymuje wielu użytkowników, którzy zdecydują się kupić porządny produkt do użytku domowego.

Na przynależność do elitarnej MFP właściciel dowiaduje się, kiedy się poznaliśmy. Trzeba tylko otworzyć karton, w którym drukarka jest transportowana. Ten ostrożny stosunek do techniki nie pokazuje nawet producent drogich laptopów. Dla wszystkich elementów ma swój własny wyjmowany pojemnik, aw samym urządzeniu wszystkie ruchome elementy taśmą klejącą zamocowane.

Jakość wykonania i wygląd

Tak, Kyocera FS-1035 drukarka montaż przypomina małą wieżę, która ma znaczne rozmiary i udawać, że zajmuje dużo miejsca na stole – to wyraźnie odnosi się do wad MFP. Jednak szczegółowe badania urządzenia wykryto pewną symetrię i zewnętrzne piękno sprzętu poligraficznego. Wydaje się, że producent postanowił, aby zapewnić użytkownikom stylowej drukarki, która będzie się wyróżniać od reszty sprzętu drukującego. W swoich komentarzach, wielu właścicieli twierdzą, że szczegółowe badanie urządzenia zaczynają rozumieć, dlaczego MFP ma tak imponującą wartość.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, nie jest pojedynczym problemem dla użytkowników. Ciało i wszystkie ruchome elementy drukarki są wykonane z cienkiej, ale bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na początku wydaje się, że materiał jest łatwy do złamania, ale w pracy trzeba zgodzić się z innymi właścicielami, że uszkodzenie MFP nie jest możliwa.

Przegląd funkcjonalny

Wielofunkcyjne Kyocera FS-1035 to urządzenie kompozytowe „3 w 1”: drukarka, skaner i kopiarka. Sprzęt należy do kategorii urządzeń autonomicznych i może pracować bez podłączenia do komputera PC lub laptopa. W tym celu, urządzenie wielofunkcyjne ma swój własny system operacyjny, interfejs dla sieci LAN i realizowany możliwość pracy z nośników wymiennych.

Drukarki i jej konfiguracji można sterować na kilka sposobów: za pomocą panelu fizycznej, zdalnie poprzez interfejs sieciowy oraz z pomocą wyspecjalizowanych poleceń Telnet. System operacyjny wielofunkcyjny, oprócz podstawowych funkcji zarządzania, ma ram serwera, który obsługuje protokoły takie jak e-mail, FTP i SSL.

Podstawowe ustawienia drukowania

Warto wspomnieć, że natychmiast Kyocera-1035 Drukarka przeznaczona jest do drukowania fotografii. Jej głównym celem jest przetwarzanie treści tekstu. Wyjątkiem tutaj są wykresy i grafy w niskiej rozdzielczości. Maksymalna rozdzielczość druku 1200×1200 dpi (wyjściowo – 600×600 dpi). Szybkość drukowania wynosi 35 stron na minutę, a na wyjściu pierwszy arkusz trwa 7 sekund. Urządzenie posiada wbudowany sprzętowo-duplex, który pozwala na drukowanie na obu stronach papieru.

Zgodnie z działaniem drukarki nie ma żadnych ograniczeń jakiejkolwiek emulacji dowolnej czcionki, jakieś szczególne działające systemy Kyocera-1035 kierowcy. Kaseta są fabrycznie wyposażone w chip ochronną, która nie pozwala na uzupełnianie tonera na własną rękę (problem rozwiązany poprzez ustawienie „prawo” chip).

kopiarka praca

Kopiowanie ciągłe 999 stron, zoom w zakresie 25-400% w odstępach co jedną, a także możliwość ręcznej regulacji ekspozycji daje użytkownikowi do zrozumienia, że przed nim jest profesjonalnym urządzeniem do tworzenia plany. Producent nie poprzestał i dodano wiele innych, nie mniej przydatnych funkcji:

  • kopiując zachowania obrazu w formie elektronicznej;
  • ustalania priorytetów między planem i opieczętowane;
  • automatyczna zmiana kasety;
  • manualna kontrola rozdzielczości podczas kopiowania tekstu i zdjęć.

W rzeczywistości, urządzenie wielofunkcyjne Kyocera-1035 w celu realizacji pełnego, funkcjonalnego zainteresowany właściciel, który jest stale popytu podczas operacji. Jedyną wadą, sądząc po opiniach właścicieli, jest złożoność zarządzania urządzeniami. Zestaw przycisków do kontrolowania procesu kopiowania, użytkownik jest silnie rozpraszające.

przyzwoity skaner

Profesjonalne fotoedytorów i entuzjastów, którzy chcą do digitalizacji obrazów kolorowych w wysokich rozdzielczościach, to urządzenie z pewnością nie nadaje się, ponieważ urządzenie MFP jest ograniczone w ustawieniach skanowania 600×600 dpi. W ramach przeglądu, właściciele tych wskaźników odnoszą się do negatywów, bo często chcesz skanować kolorowe zdjęcie w czasopiśmie lub wysokiej jakości.

W odniesieniu do funkcjonalności, istnieje pełne zamówienie. Skaner jest zdolny do przechowywania cyfrowego obrazu na nośniku, wysłać je pocztą lub przechowywane w pamięci plików na wspomnianym komputerze zdalnym. Jednak, aby kontrolować wszystkich tych kosmicznych wymagać od użytkownika, aby zapoznać się z instrukcją, lub w służbie będzie stale pojawiają się jakieś błędy. Kyocera-1035 (skaner) jest bardzo wymagający dla prawidłowego zarządzania i ustawień, nie zaleca się robić wszystko w sposób losowy.

Problemy i rozwiązania

Paradoksalnie, małe problemy w MFP jest wiele i wszystkie są związane z niewłaściwymi działaniami użytkownika podczas pracy. Ktoś próbuje wydrukować tekst do drukarki, która nie ma papieru, a ktoś chciał wysłać zeskanowany dokument poprzez e-mail, gdy urządzenie jest odłączone od sieci lokalnej. Wszystkie błędy tego rodzaju zarejestrowanego w instrukcji, nie imeeetsya szczegółową sekwencję działań w celu ich rozwiązania.

Ale jest jeden problem, który odnosi się do kategorii sprzętu i wymaga interwencji specjalisty, „jednostka deweloper nie jest zainstalowany.” Kyocera-1035 wyświetla komunikat na ekranie LCD i odmawia wykonywania zadań. W celu rozwiązania tego problemu jest proste – trzeba jednocześnie nacisnąć przycisk „OK” i „Stop”. Jednak przyczyny tego błędu dużo, nie trzeba do czynienia z pomocą specjalisty:

  1. Kaseta z tonerem jest niska (lub nie).
  2. Nie zainstalowano kasety marki.
  3. Zatkane jednostka rozwój toner.

Konkludując

Tak, standardów korporacyjnych-1035 Kyocera MFP mówi nie tylko cena i ogromna funkcjonalność. Praktyka pokazuje, że w takich produktach złożoności zarządzania, która prowadzi do błędów w czynieniu zła, ma miejsce. W związku z tym przed zakupem przyszły właściciel powinien myśleć i decydować o sobie, czy nie jest on skłonny zaufać producentowi i dać czas na przeczytanie wszystkich instrukcji, jednocześnie badając działanie pełnej funkcjonalności urządzenia. Bez tego po prostu nie zrobi. Ani drukarka, ani Kopiarka lub skaner nie działa poprawnie bez właściwych ustawień i kontroli.