611 Shares 7660 views

antylopy buty. Tabela rozmiarów obuwia dziecięcego.

Pod marką „Antelope” produkowana jest szeroka gama wysokiej jakości obuwia dziecięcego. To świat butów, przedstawione różne kształty i rozmiary dla najbardziej wymagających klientów, w tym szczególnym i ortopedyczne. Obuwie jest wykonane z nowych technologii z wykorzystaniem naturalnych surowców.


Buty dla dzieci „Antelope”: Tabela rozmiarów

Głównymi użytkownikami produktów pod marką handlową „Antelope” – dzieci. Firma produkuje ponad milion par rocznie. Ogromny wybór otwartego i lekkie obuwie letnie, ciepłe zimy i poza sezonem. Różnorodność stylów pozwala umieścić na jako-letniego dziecka i nastolatka. Te trampki i sandały, sandały i buty gumowe, eleganckie buty i ciepłe zimowe buty. Produkty dla małych dzieci i niemowląt – buty dla pierwszych kroków. Podstawowe zasady – to praktyczność, jakość za rozsądną cenę. Wraz z tym wielki projekt podoba, innowacyjne materiały sztuczne jako wykończenie odpowiednich do wieku i. Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z normami i standardami bezpieczeństwa produktów dla dzieci i młodzieży. Modele referencyjne daje przegląd użytych materiałów i surowców butów „Antelope”. Tabela rozmiarów, dostępne w pakiecie, pozwala wybrać żądaną opcję bez próby. logo firmy – małe antylopy w butach dziecięcych – znakiem dla dorosłych i dla dzieci.

Jak wybrać odpowiednie buty

Nie jest to łatwe zadanie – odebrać dziecko do odpowiedniego obuwia „Antelope”. Tabela rozmiarów Będzie to zrobić. Dziecko jest trudny do wytrzymania handlowe oraz liczne przylegające. Istnieje kilka ważnych punktów, warto rozważyć przy wyborze kapcie dla dziecka. Często dziecko nie czuje, że buty stają się małe. Konieczne jest, aby zmierzyć stopę dziecka raz na dwa miesiące, kontrolując jej wzrost i rozmiar buta. Mierząc długość linii stóp, określić jaki rozmiar dziecko potrzebuje w danym momencie. Zmierzyć stopy dziecka może być miarą linijka lub taśma. Starsze dzieci mogą wyciąć wokół nogi na tekturze w pozycji stojącej ołówek. Nie jest konieczne, aby kupić buty dla wzrostu. Dobrze, jeśli buty mają niewielki obcas. Ciężko pięta powinna ustalić stopę w odpowiedniej pozycji. Minimalna odległość pomiędzy palcami i na palcach buta – 1,5 mm. tam wymiarowej siatki dla prawidłowego wyboru. „Antelope” buty z doskonałej jakości, które spełniają wszystkie wymagania w zakresie komfortu i zdrowia. Użyj tabeli łatwo porównać długość stopy dziecka z rozmiarem podanym na etykiecie.

Obuwie dziecięce, specjalnego przeznaczenia

Wraz z wydaniem konwencjonalnych modeli firma zajmuje się produkcją obuwia ortopedycznego. Dla prawidłowego rozwoju stóp dzieci trzeba wykonać od najmłodszych lat. Specjalny program firmy pozwala na zdiagnozowanie możliwości stóp dziecka, a następnie produkcję poszczególnych buty przepisanych przez lekarza. Płaskostopie i inne naruszenia stóp dzieci w rozwoju buta pomogą skorygować ortopedycznej „Antelope”. Tabela rozmiarów pomoże Ci wybrać żądaną opcję.

Dbać o obuwie dziecięce

Koszt obuwia dziecięcego nieznacznie mniejszy niż dorosłego. Ale zużywa się znacznie szybciej. Obchodzi bardzo zwyczajne. Sole można prać. W górnej części należy czyścić wilgotną szmatką. Mokre buty do wysuszenia w temperaturze pokojowej w wentylowanym. Aby zapobiec deformacji, nie umieścić mokre buty na szczycie siebie. Można wypełnić je ze starym suchym gazety. Po wysuszeniu buty traktuje się odpowiednim kremu lub sprayu, zabezpieczając go przed wilgocią.

Firma „Antelope” (buty) Tabela rozmiarów który pozwala wybrać odpowiednie buty dla dzieci i nastolatków, zasłużenie otrzymał liczne nagrody i medale.