257 Shares 9440 views

Najlepszy keylogger. Keylogger dla "Android"

Keylogger nie jest jakiś rodzaj broni dla hakerów lub pewnego rodzaju instrument kontroli różnych tajnych organizacji, a to standardowe środki zapewnienia bezpieczeństwa osobistego, trwa prawie każdego obywatela. Zwłaszcza takie oprogramowanie jest wymagane w przypadku, gdy jego urządzenie posiada niewiele osób dostępu.

Jednak z biegiem czasu zapotrzebowanie na tego typu narzędzi wzrosła tak bardzo, że zaangażował się w rozwój różnych firm, a nie każdy keylogger jest właściwe w pewnych sytuacjach. To z tego powodu, to najlepiej zdecydować o tym, które funkcje i zalety każdego programu.

SC-KeyLog

Ten keylogger, który w pełni rejestrować wszystkie naciśnięcia klawiszy, starannie szyfruje dane zapisane na nich. Między innymi, konieczne jest wzięcie pod uwagę, że program umożliwia zdalne przeglądanie dzienników.

Jak w przypadku każdego innego programu, to narzędzie jest utrwalenie tekst wszelkiego rodzaju e-mail, a także wiadomości w różnych urządzeniach. Program przechwytuje także wszystkie rodzaje zmian w plikach tekstowych, dane, że ludzie wchodzą na stronach internetowych, kliknięć myszką, nazwa otwarte okna, czas rozpoczęcia i zamykanie różnych programów. Warto zauważyć, że ten program zapamiętuje także haseł wpisywanych przez użytkownika i wielu innych elementów.

funkcjonalny

Wprowadź prawidłowe ustawienia można użyć kreatora, który będzie migała przed oczami po program jest zainstalowany na dysku twardym.

Warto zauważyć, że narzędzie czynnie wykrywane praktycznie żadnego oprogramowania antywirusowego, więc nie myśleć o tym, co będzie go używać dyskretnie.

Ardamax Keylogger

Objętość programu jest dość standardowy dla tej klasy narzędzi i 392 kb. Samo narzędzie – to jest całkiem w środku, a jednocześnie łatwy w obsłudze keylogger. Program automatycznie śledzi i zapisuje ciągle naciśnięcia klawiszy z klawiatury, wskazując równolegle do czasu, nazwa programu, w których wprowadzanie danych, a także tytuł okna. Należy zauważyć, że oprogramowanie może działać całkowicie niewidoczny, gdyż ma właściwości: ukrywania plików, automatyczne pobieranie, menadżer zadań, i wiele innych. Jeśli to konieczne, niewidoczny system operacyjny jest uruchamiany i kontrolowany przez klawisze i dzienniki mogą być wysyłane do określonej skrzynki e-mail lub serwer.

Jak to jest?

W tym przypadku, antivirusniki nie aktywnie działać, więc możliwe jest, aby korzystać z takiego programu w tajemnicy. Interfejs jest bardzo łatwo dostępne i zrozumiałe. Jedynym negatywnym – opłata programu i jest dość drogie.

Actual Spy

Oprócz funkcji oferowanych Ci żadnych keylogger dla Androida i innych systemów operacyjnych, to narzędzie ma również wiele możliwości. Najciekawszym wszystkim jest możliwość robienia zrzutów ekranu z ekranu przez pewien okres czasu, dzięki czemu można znaleźć graficzny hasło, wszystkie rodzaje prowadnic graficznych w celu uzyskania dostępu do niektórych usług internetowych, używanych przez śledzenie obiektów, a także wiele innych ciekawych rzeczy.

Ponadto, należy zauważyć, że program charakteryzuje się całego szeregu innych funkcji specjalnych, takich jak:

  • czas rozpoczęcia nagrywania i programy zamknięcia.
  • Wyróżniające klawiszy zarejestrować.
  • Monitorowanie zawartości schowka.
  • Kontrola funkcjonowania drukarki.
  • Monitorowanie systemu plików komputera.
  • Przechwycenie odwiedzanych witryn.
  • Więcej.

Pliki dziennika są szyfrowane za pomocą tego narzędzia, po czym raport jest generowany w dość wygodne, w formacie html lub pad tekstowym. Istnieje również możliwość wysłania konkretnego konta e-mail, komputer serwera za pośrednictwem sieci. Na Wyświetlanie dzienników można też ustawić własne hasło.

Wszystko z umiarem

Dla ułatwienia stosowania osobno ustawić limit wielkości plików dziennika tekst lub zrzuty ekranu, jak te ostatnie zajmują znacznie więcej pamięci w porównaniu do pliku tekstowego. Dodatkowo, można ustawić limit na ilość schowka. Jeśli nie będzie zbyt dużo kopiowanie informacji przechowywanych będzie tylko ta część, która została określona.

Prawdopodobnie najlepszy keylogger spośród wszystkich oferowanych obecnie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Przede wszystkim warto zauważyć, że ten program jest najbardziej objętość jest objętością całego 1.51 MB wszystkich, które można znaleźć dzisiaj w Internecie, ale naprawdę tylko opisując wszystko wygląda groźnie, w rzeczywistości, keylogger dla Androida. Szczególną uwagę należy zwrócić na fakt, że uwolnienie jego krajowych producentów, więc dowiedzieć się interfejs programu nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Antivirusniki zignorować fakt pojawienia się takiego narzędzia w systemie, chociaż niektóre z nich mogą wskazywać, że pewne procesy eksploatacji i są podejrzane.

EliteKeylogger

„Elitarne Keylogger” jest całkowicie standardowe narzędzie, które doskonale realizuje standardowy zestaw funkcji. Odwiedzanych stron internetowych, e-maile, klawiszy, podczas włączania i wyłączania różnych programów, hasła – wszystko dokładnie rejestrowane i przechowywane w narzędziu dziennika, wówczas właściciel może dokładnie zbadać jego zawartość. Ponadto, program ten jest ściśle monitoruje dokumenty przesyłane przez użytkownika do samoraspechatku.

Ten keylogger jest znana wśród użytkowników, antivirusniki praktycznie zdefiniować dowolną samego programu, ani żadnych procesów, które są realizowane. To niekoniecznie wstępnie uruchomić to narzędzie, może być aktywowany automatycznie wraz z systemem operacyjnym, a nawet zaczęła się nieco wcześniej, aby określić nazwę użytkownika i hasło są wpisane do procesu uruchamiania systemu Windows. Natychmiast warto zauważyć, że program nie może być usunięta w przypadku, gdy użytkownik jest nieznany wyspecjalizowane narzędzie hasło administratora. Nie można też powiedzieć, że to keylogger w języku rosyjskim, nie jest możliwe do znalezienia, gdyż nie pojawia się w zasobniku systemowym, nie daje się żadnego okna i nie robi nic, co do zasady, że da mu pracę.

Program identyfikuje i pokazuje pilnym nie tylko żadnych standardowych klawiszy, cyfry i litery. Ponadto monitorowane klucze służby prasowej, takich jak Shift, Alt, Ctrl, i wiele innych. Warto zauważyć, że narzędzie analizuje szczegółowo wszystkie operacje w przeglądarce, czyli rejestruje linki, które użytkownik wchodzi w przeglądarce, monitory, na których szczególne strony wypełnione różnego rodzaju dziedzin i form, a także pamięta nagłówki i kliknij na link w przeglądarce.

Cechy i bezpieczeństwo

Natychmiast należy stwierdzić, że narzędzie jest ogromna liczba różnych odcieniach i właściwości. Podczas instalacji należy zwrócić uwagę na to, co jest instalowane – ukrytą instalację lub samo narzędzie, bo wtedy można cierpieć przez długi czas, starając się usunąć. Bardzo różny narzędzie niezwykle duża liczba możliwych ustawień, więc konieczne jest, aby zrozumieć szczegóły.

Na przykład, możliwe jest, aby ustawić tryb ekranu jest rozłącznie tak, że narzędzie automatycznie tworzyć wysokiej jakości obrazy w określonych odstępach czasu lub w określonych zdarzeń. Jest to szczególnie przydatna funkcja, ponieważ zapewnia wysoką skuteczność programu w większości sytuacji. Warto zauważyć, że można skonfigurować w pełni automatyczny ekran zje w ten sam sposób, jak w przypadku konwencjonalnych kamer, a jeśli wystąpią żadne działania, wygaszacz ekranu tymczasowo zatrzymany, ma duplikatów nie zrobi. Tak więc, nie napotka taką sytuację, gdy, patrząc na dziennik, trzeba będzie zobaczyć wiele zdjęć w poszukiwaniu tego, co może Cię zainteresować.

Warto zauważyć, że korzystanie z tego programu nie mogą wykryć nawet większość narzędzi, które są nazywane antikeyloggerami, nie wspominając o antivirusnikah.

W pełni automatycznie przeprowadza usuwanie nieaktualnych plików po zalogowaniu przekracza pewien ślad. Jeśli to konieczne, można dostosować wszystko według własnego uznania i potrzeb, a także na przykład określić, że można czyścić tylko po raporcie pełnym zostanie wygenerowany, które zostanie wysłane e-mailem. Ponadto raporty mogą być przesyłane za pośrednictwem FTP lub przechowywane w środowisku sieciowym.

Szczur

Program został napisany w standardzie asemblera, więc keylogger dla Windows zajmuje tylko 13 kB. Jednak pomimo rozmiaru, program może automatycznie monitorować naciskając w różnych oknach hasła lub konsoli monitoruje schowek i nadal jest ogromna ilość innych standardowych funkcji.

Narzędzie jest wyposażone w plikach specjalność skrepitelem, który pozwala praktycznie wyeliminować możliwość znalezienia źródła pliku podpisu. Istnieje również własny edytor tekstowy, który pozwala wygodnie pracować z plików zrzutu, rozwiązując problem konwersji w cyrylicy lub czyszczenia wszelkiego rodzaju „śmieci”.

W rzeczywistości, aktywując na komputerze, konkretnej wersji programu, widzimy aplikację, skonfigurować narzędzie. Wynikiem tego tunera jest plikiem wykonywalnym – potężny keylogger (Windows 7). Hasła i inne dane tekstowe, które użytkownik wprowadzi jest przechowywana w dzienniku w pełni automatycznie, nawet po restarcie systemu będzie nadal działać narzędzia. Usunąć je z komputera będzie wyłącznie za pomocą specjalnego konfiguratora tuner i skrótów.

Czy antivirusniki odkryć?

Deweloper powiedział, że to keylogger w języku rosyjskim jest całkowicie niewidoczny dla antivirusnikov i specjalne programy, które śledzą takie „keyloggery”. Dla pełnej wersji najbardziej antivirusnikov odnosi całkowicie obojętny, ale prawie natychmiast ustalona przez darmowy program. Keylogger oferuje również wiele opcji, ale to jest normalne, aby zobaczyć dziennik nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Oczywiście, funkcjonalność jest daleko w tyle większych obiektów użyteczności publicznej. Jednak, jeśli potrzebujesz keylogger na komputerze tylko dla odniesienia, narzędzie to pasuje idealnie.