231 Shares 7262 views

Prawo Instytut Uniwersytetu Heilongjiang

Heilongjiang University został założony w 1941 roku w mieście Yan'an w północno-wschodnich Chinach, to odnosi się do pierwszych chińskich uniwersytetów, które zostały stworzone przez Komunistycznej Partii Chin (KPCh) do szkolenia specjalistów w języku rosyjskim. Początkowo był nazywany trzecią gałąź Anti-japońskiej Wojskowego Chińskiej Ludowej Politycznej i University; następnie zmieniła nazwę, stał się znany jako Szkoła języka rosyjskiego w Radzie Wojskowego Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Chin (CPC KC). Yenan Instytut Języków Obcych w 1946 roku przeniósł się do Harbin. W 1958 roku Uniwersytet został przedłużony, w tym samym roku zmieniła nazwę na Uniwersytet Heilongjiang; w 2012 roku uznana za wiodącą instytucję, stworzony wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Chin i rządu prowincji Heilongjiang.


Heilongjiang University wydany kompleksowego podejścia do badań. Jest prowadzone szkolenie w 11 dziedzinach wiedzy o 79 specjalności kursu podstawowego; 199 specjalności dostępne kwoty dla akademickiego magistra, 54 dyscyplin – kwotowe dla stopnia naukowego lekarza. Istnieje siedem habilitacyjnych mobilnych ośrodków badawczych i trzech ośrodków doktora badań w naukach stosowanych. Uniwersytet ma ponad 34 tysięcy studentów, personel dydaktycznej Uniwersytetu ma 3100 pracowników, wśród nich 767 naukowych liderów Masters, 984 nauczycieli z wyższej rangi akademickiej, a wśród nich – laureat nagrody Putina, który został przyznany premierów Chin i Rosji ;. pięć nauczycieli otrzymał „Medal Puszkina.” W rankingu chińskich uniwersytetów na osiągnięciach naukowych Heilongjiang uczelni zajmuje 6 miejsce w gałęzi wiedzy „Obcego i literatura”, 10 miejsce – w branży, „filozofia”, 21 miejsce – w branży, „Orzecznictwo”, 26 miejsce – przemysł „Chinese filologii i literatury”, 29 – na „chemii” przemysłu. Zgodnie z potencjału naukowego uczelni od wielu lat stale wśród stu najważniejszych uniwersytetów w Chinach.

Heilongjiang University wyróżnia się specyfiki szkolenia personelu wysokiego szczebla, którzy znają język rosyjski w wielu obszarach, w związku z czym jest on znany jako „kolebka specjalistów szkoleniowych dla języka rosyjskiego” i „podstawy nauczania języka rosyjskiego.” Uniwersytet wcześniej niż innych uczelni w Chinach rozpoczęła współpracę z uczelniami w ZSRR, koncentrując się na wymianie i współpracy Uniwersytetu Heilongjiang i rosyjskich uniwersytetów; przed innymi chińskimi uniwersytetami stworzyła specjalistyczny system szkoleń z języka rosyjskiego – kursu podstawowego w edukacji Chińczyków, był pierwszym przeprowadzić przygotowanie kawalerów, kapitanów i doktorantów w specjalności „język rosyjski”, pierwszy stworzyć kompleksową platformę wymiany międzynarodowej i współpracy z rosyjskich uniwersytetów w dziedzinie szkolnictwa wyższego , Obecnie Heilongjiang University pracuje chińsko-rosyjskie ośrodki interakcji innowacji i współpracy humanitarnej, Centrum Badań filologii rosyjskiej i kultury w ramach Ministerstwa Edukacji, Instytut rosyjski, Centrum Tłumaczeń w języku rosyjskim na SCO (Szanghajskiej Organizacji Współpracy), Instytut Konfucjusza, Centrum dystrybucja języka chińskiego w Rosji w ministerstwie edukacji w północno-wschodniej części Chin, Instytutu Badawczego Rosyjskiej prawa i innych. Utworzono vsestor System nnyaya wspólnych programów badań naukowych i szkoleniowych we współpracy z rosyjskich uniwersytetów: wspólnej chińsko-rosyjskie katalizy chemicznej laboratorium Heilongjiang University oraz Instytutu Katalizy. Boreskov (Nowosybirsku RAS); Wspólna chińsko-rosyjskiego laboratorium fiberoptic powstała we współpracy z Dalekiego Wschodu Oddziału RAS; Centrum Informacji o współpracy naukowej i technicznej chińsko-rosyjskich.

Od powstania Uniwersytetu Heilongjiang przeszedł w '73, ponieważ jego ściany były ponad 30 przedstawicieli dyplomatycznych i ambasadorami ponad 100 czołowych polityków i wybitnych dowódców wojskowych, a także tysiące wysoko wykwalifikowanych specjalistów w różnych dziedzinach, którzy znają język rosyjski. W ostatnich latach uczelnia odwiedził z rządu: były przewodniczący Dumy Giennadija Seleznev, wicepremiera Aleksandra Żukowa rosyjski ambasador w Chinach Siergiej Razow itp Niedawno przewodniczący Dumy Państwowej Siergiej Naryszkin specjalnie odwiedził Heilongjiang University i dostarczane tam mowę..

Heilongjiang University utrzymuje bliskie stosunki biznesowe z Moscow State University, Petersburg State University, Rosyjskiej Akademii Nauk, Uniwersytet Dalekowschodni i innych instytucji edukacyjnych i badawczych w Rosji. Dzięki owocnej współpracy Heilongjiang University jest powszechnie uznawany aktywistów i organizacji rosyjskich. Na ogół wynikiem interakcji Heilongjiang Uniwersytetu z rosyjskich uczelni jest to, że w północnych Chinach Heilongjiang Uniwersytetu w różnych dziedzinach jest ważną podstawą współpracy edukacyjnej, wymiany akademickiej, wspólnych badań i wymiany kulturowej. Uniwersytet wniósł ogromny wkład w umacnianie przyjaźni między Chinami i Rosją, rozwój strategicznego partnerstwa i współpracy między Chinami a Rosją w nowym stuleciu.

Instytut Prawa, które jest częścią Uniwersytetu Heilongjiang, 66 pełnoetatowych pracowników, ponad 2300 studentów. Law Institute ma prawo do cesji stopni naukowych mistrzów i lekarzy pierwszego stopnia w dziedzinie prawa. Ponadto, ma doktora mobilny ośrodek badawczy w dziedzinie prawa, rządy prawa rozwoju, Instytut rosyjskim ustawodawstwem, Centrum Badania dotyczące praw własności intelektualnej i innych instytucji. W szczególności, Law Institute obejmuje wiodącą bazę badawczą w sprawie ram prawnych oraz cywilnego i prawa handlowego. Instytut posiada 10 wydziałów: prawa, historii prawa, konstytucji i prawa administracyjnego, prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa procesowego, prawa ochrony środowiska, Poradni Prawnej. Prawny kompleksowe certyfikującą laboratorium Centrum sądowa, Centrum wsparcia prawnego, odtwórczy sądu i innych podstaw szkolenia są podziały Law Institute. Czasopismo „Orzecznictwo Północ” zyskał popularność w całych Chinach.

W badaniach z zakresu prawa, zwłaszcza w nauczaniu i badaniach z rosyjskim ustawodawstwem, Heilongjiang University zajmuje pierwsze miejsce w Chinach. Instytut Badań nad prawem rosyjskim w Heilongjiang University opublikował ponad 10 podręczników i nie opublikowano mniej niż 70 artykułów naukowych. Nauczyciele Instytut otworzył kurs „Zarys prawa rosyjskiego”, w tym w języku rosyjskim. W rezultacie, założył specyfikę instytutu prawnego Heilongjiang Uniwersytetu chińskich uniwersytetów, między innymi. Instytut Prawa i Instytut ustawy z Chińskiej Akademii Nauk Społecznych wspólnie odbyła 5 konferencji naukowych poświęconych rosyjskim prawem, po opublikowaniu „Kolekcja prawa rosyjskiego.” W chwili obecnej w związku z tworzeniem chińsko-rosyjskie centrum innowacyjne współpracy i współpracy humanitarnej Law Institute zaprosił ponad 30 prawników do realizacji projektów naukowych ( „studium prawa cywilnego i handlowego w oparciu o strategicznej współpracy między Chinami a Rosją” i „badaniu porównawczym praw deliktowej Chin i Rosja „), tłumaczenia i badań rosyjskie kody, badanie konserwacji prawnej rozwoju chińsko-rosyjska w dziedzinie transakcji finansowych i handlowych, Gar anty współpraca chińsko-rosyjskie naukowa i techniczna oraz własność intelektualna i kultury obu krajów.