307 Shares 8433 views

"Łada Priora" sedan. Przegląd

Odkąd pojawił się pierwszy model „Priora” sedan, nadal jest najlepiej sprzedającym się sprzedaż samochodów Klasy C. Bardzo ważną rolę w tym sukcesie miała swój koszt, ale nie jest to jedyna zaleta tego rozwoju. Oficjalnie uważa się za ulepszony model samochodu VAZ 2110. Ale jeśli wziąć pod uwagę pojawiające się innowacje i zmienił pozycje elementów, nowy sedan bezpiecznie nazwać niezależną i wyjątkową rozwój. „Przed” sedan jest ciągle ulepszane, więc zapotrzebowanie na nią stale pozostaje na wysokim poziomie zarówno w Rosji i za granicą.


modne zewnętrzne

Kontury ciała zostały zaprojektowane przez specjalistów tak, że są one wizualnie wzrosła dość kompaktowy samochód. „Przed” sedan został wprowadzony na rynek w postaci uniwersalnego modelu. kierowców rodzinne masowo dać ich preferencje wyczyścić jego geometrycznych proporcji. Ponadto, w modnej zewnątrz pojawiła aluminiowe felgi, spoiler pokrywy bagażnika, profile, które przyciąga uwagę młodej widowni. Producenci starali się opracować uniwersalne urządzenie, które będzie jak jako młody kierowców i szanowanych ludzi. Moim zdaniem, dostali go.

Bardzo wygodny salon

Wnętrze Auto „Priora” sedan, dzieło włoskiego studia, pozostawić tylko pozytywne wrażenie nawet wśród prawdziwych koneserów. Połączenie konsoli środkowej i panelu przednim wygląda bardzo naturalnie. Miękkich tworzyw sztucznych barwników i elegancki materiał dodany do dekoracji wnętrza szczególny urok. Ponadto, urządzenie to posiada doskonałą izolację.

Opcje

Samochód może być zaopatrzony w dowolny z dwóch bloków, działających na benzynie 8- lub 16 zaworu. Wcześniej również przyciąga klientów do jej oszczędnego zużycia paliwa. Na 100 kilometrów zużywa tylko 7,6 litra.

bezpieczeństwo

Ten ekonomiczny i modny samochód okazał się być w porządku. Rozwój jest zgodny z obecnym poziomem bezpieczeństwa czynnego i biernego, jest osiągnięty przez poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa i energochłonnego ciała.

cena

Koszt „Priory” zależy od kilku czynników, z których najważniejszym jest wybór sprzętu. Maszyna może być wyposażona w trzech wersjach: „Lux”, „Normal” i „Standard”. Naturalnie, „Suite” -version będzie kosztować nieco droższe niż „standardowe”. Konsultanci firmy będą odpowiadać na pytania dotyczące sprzętu technicznego i warunków VAZ. Możesz otrzymać pożyczkę „Priora” sedan. Recenzje właścicieli samochodów, aby w pełni opisać plusy i minusy tego kompaktowego samochodu.

strojenie

Dokonywanie samochodu „wcześniejszego” sedan strojenia, można dać „konia żelaza” tak spojrzeć, co chcesz dla siebie. Pozwoli to jednostka wyróżniać się wśród zwykłych mas pojazdów. Jeśli zauważysz błędy, pominięcia i projektantów z pomocą strojenia można łatwo je naprawić. Wszystko w twoich rękach, idź do niego!